Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.538
Cevap
577
Favori
2.765.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #27
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 dışında modül satan yer var mı? 950 tl civarı modül satan bayi arıyorum da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Bildigim kadariyla uyelik aylik yenilenir ama 12 aylik taahhut yenilenmez onay alinmadan

Gerci taahhut yenilense bile ilk ay izlenip iptal edilirse 160 liraya mi tamamliyorlar ilk faturayi ?
    yok otomatıkman 12 ay taahutlu olarak yenılenır 129 tl fatura gelır

taahutlu yenılenmezse zaten 170 tl gelır fatura

taahuttun bıtmesıne yakın mutlaka faks cekılmelıdır yıllardır digitürkte sistem böyle
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Ikincisi dogru, yani taahhutlu uyelik faks ile iptal edilmez ya da dondurma vs islemi yapilmaz ise taahhut uzatilamiyor fakat indirimsiz aylik 170 liralik fatura cikiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    aynen dedıgın gıbıymıs onceden boyle degıldı

12- Taahhüt süresi sonunda; paket üyeliklerimi iptal ettirmemem ve taahhütlü paketlerimin güncel taahhütlü fiyatlar ile yenilenmesini kabul etmemem halinde, taahhütlü paketlerimin güncel liste fiyatlar ile taahhütsüz olarak tarafıma faturalandırılacağını bildiğimi,

13- İşbu taahhütnameye konu KAMPANYA kapsamında üyelik başlattığım taahhütlü paketlerimin güncel taahhütlü fiyatlar ile yenilenmesini kabul etmem halinde, taahhütlü paketlerimin 12 ay taahhüt ve güncel taahhütlü fiyatlar ile yenileneceğini bildiğimi

bilgilendik sagol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 20 Ağustos 2019; 11:1:41 >

• Digitürk'e yeni üyelik yaparken cihaz, kutu olarak hangisini önerirsiniz? Hangi kutu konusunda pazarlık edeyim veya ısrar edeyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne zaman degisti soyleyim, Bir ara sorun oluyordu, taahhut bozmalarda filan. Ne dediler ? Yapilan indirim tutarlari ve kalan toplam odeme tutarindan tuketiciye en az hangisi ise diye sart koydular , o zaman degisen bir seydi

Artik o sozlu taahhutnameyi okuyup da "onayliyor musunuz" demedikleri surece uzatamiyorlar

• Arkadaşlar;
    Avrupa ligi+ŞP ligi maçları için bir fiyat politikası varmı yada çıkan bir paket vs çıktıda benmi kaçırdım.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 20 Ağustos 2019; 12:19:2 >
  • granma79 kullanıcısına yanıt
    humax 9505 en ıyısıdır pısman olmazsınız
  • altinbas07 kullanıcısına yanıt
    Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    sporun yıldızına dahıl maclar

ayrı olarak avrupa paketı dıye bır paket var gecmıs msjlarda fıyatlandırmalar var su an aklımda degıl @Metin Bilgin kardeşim fiyatı hatırlıyordur yazsın sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 20 Ağustos 2019; 13:32:40 >
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Bu şekilde bir paket yok. Sadece avrupa ve şampiyonlar ligi maçları dahil olacak şekilde var veya sporun yıldızı paketi olarak.

• matsipik M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Kredi kartı ile 109 TL alabilirsiniz.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Tamam Avrupa paketini demek istedim bende arkadaş onun fiyatını soruyor

• altinbas07 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

O şekilde bir paket yok. Avrupanın yıldızı paketinde sadece şampiyonlar ligi ve Avrupa Ligi maçları dahil olacak şekilde alabilirsiniz veya sporun yıldızı paketi

• ana oda sporun yıldızı olmak koşuluyla, yan oda ailenin yıldızı için verilen en iyi teklif nedir?
    geçen sene ücretsiz veriyorlardı ailenin yıldızını.
  • kartalizma23 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Yan oda ailenin yıldızı için en iyi teklif

6ay 7.5 TL 6ay 15 tl 2 ay taraftar paketi 6ay dizi film hediye şeklinde teklif alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: granma79

Digitürk'e yeni üyelik yaparken cihaz, kutu olarak hangisini önerirsiniz? Hangi kutu konusunda pazarlık edeyim veya ısrar edeyim?
    ben de burdaki arkadaşlar tavsiyesiyle bu humax 9505 aldım saolsun zorluk çıkarmadı fazla servis. Sizde arayıp 9505 verilmeyecekse iptal ettireceğinizi söyleyin başka kutu söylerlerse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digiturk Play BJK ve Ts ortağı arıyoruz.(GS VE FB DOLU)

4 EKRAN (SMART TV DAHİL)
    KİŞİ BAŞI 165 TL

KURALLAR FORUMDAKİLERLE AYNI.

WHATSAPP GRUBU KURULACAK.

EDİT: SADECE TRABZONSPOR LU EKSİĞİMİZ KALDI !!! (TS İÇİN ÜCRETİMİZ 120 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10293 -- 20 Ağustos 2019; 14:36:24 >
  • yan oda en ıyı teklıf aylık 10 tl den 120 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: granma79

Modüllü çıkıyor. Siz ondan mı aldınız?
    Evet ama almayin. 1 haftadir aktive edemedim. Ne servise ulasabiliyorum ne de musteri hizmetlerine. Aktivasyona giriyorum aydinlatma metnini okuyor bana muhattap bulamiyorum.

Saticiya whatsapptan mesaj attim simdi cevap vermedi henuz. Aradim acmadi. Ters bir durum var. Faturami da yollamadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: e71

ben de burdaki arkadaşlar tavsiyesiyle bu humax 9505 aldım saolsun zorluk çıkarmadı fazla servis. Sizde arayıp 9505 verilmeyecekse iptal ettireceğinizi söyleyin başka kutu söylerlerse

Alıntıları Göster
    Şu an ellerinde Humax 9505 olmadığını 9502 modelini getireceklerini söylediler. Bende kabul etmedim.
    Özellikle 9505 model istiyorum dedim. Kabul ettiler ama 1 haftayı bulabileceğini söylediler. Depolarında bitmiş sipariş vermişler.
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.