Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1461. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: anexi , memet0864
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
48.164
Cevap
564
Favori
2.740.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 14591460146114621463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yan oda en ıyı teklıf aylık 10 tl den 120 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: granma79

Modüllü çıkıyor. Siz ondan mı aldınız?
    Evet ama almayin. 1 haftadir aktive edemedim. Ne servise ulasabiliyorum ne de musteri hizmetlerine. Aktivasyona giriyorum aydinlatma metnini okuyor bana muhattap bulamiyorum.

Saticiya whatsapptan mesaj attim simdi cevap vermedi henuz. Aradim acmadi. Ters bir durum var. Faturami da yollamadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e71

ben de burdaki arkadaşlar tavsiyesiyle bu humax 9505 aldım saolsun zorluk çıkarmadı fazla servis. Sizde arayıp 9505 verilmeyecekse iptal ettireceğinizi söyleyin başka kutu söylerlerse

Alıntıları Göster
    Şu an ellerinde Humax 9505 olmadığını 9502 modelini getireceklerini söylediler. Bende kabul etmedim.
    Özellikle 9505 model istiyorum dedim. Kabul ettiler ama 1 haftayı bulabileceğini söylediler. Depolarında bitmiş sipariş vermişler.
    Teşekkürler.
  • granma79 kullanıcısına yanıt
    Benim aoyledigim adamdan mi aldiniz n11?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

Benim aoyledigim adamdan mi aldiniz n11?
    Hayır.
    Çağrı merkezinden Kredi kartına 109x12 : 1308 TL
    Ayrıca ilk 3 ay Yıldız Dolu paket hediye...
    En guzeli uc kurus icin surunmeye degmez. Hala ugrasiyorum ben.

• Arkadaşlar artık 5x30 , 7x129 teklif vermiyorlarmı. 19 yıllık üyeyim. 1 ay önce iptal faksı çektim 3-4 kere aradılar, bana daha o teklifi vermediler,
  • Arçelik kampanyasından aldığım sporun yıldızı paketi az önce kuruldu, online işlemlere baktığımda 77 lira paket ücreti var aradım siz paket yükseltmişsiniz fatura çıkacak dediler, itiraz ettim şikayet kaydı oluşturdular, böyle saçmalık görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

Arkadaşlar artık 5x30 , 7x129 teklif vermiyorlarmı. 19 yıllık üyeyim. 1 ay önce iptal faksı çektim 3-4 kere aradılar, bana daha o teklifi vermediler,
    Daha bugün verdiler bana o teklifi.
    Yan oda ailenin yıldızı için de sabit +10 tl.
  • Ben de 20 yıllık üyeyim sporun yıldızı için bana da 5*64,5 ve 7*129 teklif ettiler, 5*29dan verin dedim öyle bir teklif yok dediler, kabul etmedim.
  • tas7035 kullanıcısına yanıt
    uzun yıllar üyeyiz diye acaba iptal edemeyiz diyemi düşünüyorlar. peki uygun teklif vermezlerse ne yapalım. maçları mutlaka izlemem lazım. ama 87 TL ortalama var iken 102Tl ortalama vermek bana koyar :)
  • Merhabalar,

3 eylülde taahhütüm bitiyor ne arayan var ne soran nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler
  • tas7035 kullanıcısına yanıt
    Ben de 18 yıllık üyeyim, ama zannetmiyorum yıla göre daha kötü bir teklif verileceğini, bence kabul etmeyin...

bakalım bizim teklif ne olacak...

• private-x P kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

En kısa sürede iptal talebi verin. 5 ay 30 TL 7 ay 129 tl 6ay dizi film hediye şeklinde teklif alabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4 ekran digiturkplay için beşiktaşlı arkadaş aranıyor. Fenerbahçe ve Galatasaray kontenjanı doldu. Şartlar aşağıdaki gibidir. Katılmak isteyen özel mesaj yoluyla ulaşabilir.

Digitürk Play 2019-20 Sezonu
    - Herkes kendi takımının maçlarını izleyecek
    - Derbilerde ev sahibi izler
    - Büyük takımlar dışında izlemek istenilen maç var ise gruptan haber verilip izlenebilir
    - Aynı saatte olan maçlarda, puan durumunda hangi takım üstte ise o takımın taraftarı maçı izleyecek

• Yeni üyeler yan oda paketini 10 TL'ye alabilir mi? Ben teklif ettim kabul etmediler. Kabul edilen yeni üye var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam Merhabalar

En az 1 yıl yan oda kullanmış olmanız lazım hali hazırda teklif vermezler.

• Hocam bjk duruyorsa ben talibim.Ozel msj yazamıyorum anlamadım neden

• son kararım S kullanıcısına yanıt
    Hocam ne zaman aldiniz ne zaman kuruldu acaba?

Benim 1 hafta oldu gelmediler kurmaya yuz sefer konustum.

• Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    6 Ağustos'da almıştım bugün kuruldu, ellerinde modül yokmuş servisin beklettiler günlerce.

Aynı durumu bende yaşadım, defalarca konuştum sonunda kuruldu ama bu seferde paket tanımlama hatası yaptılar şikayet kaydı oluşturdum bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 14591460146114621463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.