Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.538
Cevap
577
Favori
2.765.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12971298129913001301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anlaşmayı yaptıkları günü baz alarak 1 sene uzatıyorlar. Ben dün bu şekilde uzattım. 6 agustosa kadar yayınlarım açık olacaktı. Taraftar paketi için 12 ay 708 TL olacak şekilde anlaştım. Kalan taahhüt süresini fiyattan düştüler. 607 TL ye gelmiş oldu ancak Yayınlar 3 temmuz 2020 ye kadar açık olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sezonluk taraftar paketi aylık 39 tl
    Digiturkplay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: allmylife

Anlaşmayı yaptıkları günü baz alarak 1 sene uzatıyorlar. Ben dün bu şekilde uzattım. 6 agustosa kadar yayınlarım açık olacaktı. Taraftar paketi için 12 ay 708 TL olacak şekilde anlaştım. Kalan taahhüt süresini fiyattan düştüler. 607 TL ye gelmiş oldu ancak Yayınlar 3 temmuz 2020 ye kadar açık olacak.
    3-4 yıldır Temmuz ortasında anlaşma yapıyorum(kredi kartı ve normal faturalı ödeme ikisi de dahil), faturadan dolayı her sözleşmede indirim alıyorum ve taahhüt başlangıç 3 Ağustos bitiş bir sonraki yıl 2 ağustos oluyor. Bu yıl değiştirdiler mi bilemiyorum ama bu yıla kadar hep böyle sözleşme imzaladım.

• 16 hazirandan beridir hala kurulum için bekliyorum ve yine 2 gün attilar ve 6 temmuzda kurulum görünüyor ama yine gün aticaklar eminim. İzmirin göbeğinde bile böyle kurulum sorunu var artik siz düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar,

Ağustos zam dönemi olduğu için bekletiliyor yeni sezondan itibaren Stoklara gelecektir.
    hocam ağustosta paketlere zammı gelecek
  • ultrailker kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Şu sıralar sistemleri çok problemli çok aksaklık oluyor maalesef.

• Hocam Merhabalar,

Kesin değil fakat evet. Netleşince yazacağım.

• Müşteri Temsilcilerinin birbirinden haberi yok sanırım. Hala Avrupa maçları Dahil mi dediğimde belli olmadı deniyor. Bunların ne yapacağı belli değil. Kazandıran Kamu için belge gönderdim 5 gün oldu dönecekler. Ayrıca taraftar paketinde sadece örneğin Galatasarayın maçları dahil şampiyonlar ligi olarak. Avrupa takımlarının şampiyonlar ligi maçları dahil değil. Taraftar paketine avrupa ligleri dahil diyen oldu hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetblk67 -- 5 Temmuz 2019; 12:8:47 >
  • yan oda ıcın bu sene lıste fıyatı uzerınden satacaklarmıs yanı sporun yıldızı 170 tl liste fiyatı

yan oda alırsan 85 tl gecen sene taahut vererek yan odayı 4ay ücretsiz 8 ay 54,5 tl ye almıstık

bu sene boylede bır olay yokmus ıptal bırımıyle görüştüm. fax cektıkten sonra bakalım nasıl bır teklıf verecekler

yan oda teklıfı alan arkadaslar var ıse fıyatları burda paylasırlarsa sevınırım .

ana oda teklıfını sorarsanız 15 aylık bır taahut var zaten orda fılm+sporun yıldızına aylık 149 tl odenıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 5 Temmuz 2019; 10:40:30 >
  • izmir de servis kalmamıs güzelbahçe,narlıdere,balçova kapandı bildiğim kadarıyla bunlara yakın sanırım sadece konak tarafı kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black100 -- 5 Temmuz 2019; 10:41:19 >
  • black100 B kullanıcısına yanıt
    Ankara'da aynı dıbımızde 3-4 servıs vardı hepsı kapanmıs Yıldız'da tek bır servıs bakıyor koca bır bolgeye
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Aynısı Mersin bölgesi için de geçerli. Sanırım bunlar bayağı zor günler geçiriyor.

• Yıllık 210 TL'ye yeniledim bende ailenin yıldızı paketi vardı. Ekstra 6ay dizi/film 2 ayda taraftar paketi verdiler

• Geçen sene arçelik den aldığım digitürk üyeliği üstğne malatyaspor maçlarını açtırmak istedim
    Olmuyor dediler. Anlamış değişilim. Yardımcı olacak varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

Yıllık 210 TL'ye yeniledim bende ailenin yıldızı paketi vardı. Ekstra 6ay dizi/film 2 ayda taraftar paketi verdiler
    kredı kartı mı ? faturamı ayrıntı verebılırmısın
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Kredi kartından çekildi hocam yıllık ücret 12 taksit oldu tabi. Aylık faturalı degil. 1 yıl sonra bakacaz artik...

• Merhaba arkadaşlar. Taahhütüm 12 Ağustos itibariyle bitiyor. Sözleşme babamın adına. Sizce ne zaman iptal faxı çekmeliyim? Bu arada uzun süre şehir dışında olacağım için telefonlara da cevap veremeyeceğim ve babamı arayacaklar. O da bu işlerden pek anlamaz. Nasıl bir yol izleyebilirim sizce?
  • EndlessDarkness E kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Bir kaç hafta sonra 12 ağustosta iptal olmak üzere talep verin. Erkenden iptal talebi vererek siz buradayken aramanız mümkün olabilir. 12 ağustosa kadar izlemek istiyorum diye mutlaka belirtin.

• EndlessDarkness E kullanıcısına yanıt
    yuzyuze temsılcısıyle gorusmek yada babana anlatacan durumu teklıf sunacaklar babana bana bıraz sure verın dıyecek

sana iletecek teklifi senın kafana yatarsa babanı sonra arayacaklar teklıfı onaylayacak

faksı ıstedıgın zaman cekebılırsın bugun ararlarsa ornek verıyorum anlastıgın tutardan 12 agustosa kadar olan tutarı duserek sana

fıyat verırler 12 agustostan once kesınlıkle faks cek ve yayınlarımın 12 agustos ıtıbarı kapatılmasını yaz kı yenı tarıfeden fatura yansıtmasınlar
  • Teşekkürler cevaplar için.
  • 
Sayfa: önceki 12971298129913001301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.