Şimdi Ara

Digiturk Süperlig Ayda 109 TL (BİTTİ) 4K gelebilir (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
973
Cevap
22
Favori
72.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabiki bilgi veririm aramalarını bekliyorum..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bir arkadaş takılan modülün resmini atabilir mi mümkünse ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski abone olarak almak istedim arayacağız diyip aramadılar neredeyse 1 haftadır zaten o abonelik 3 ay sonra bitiyordu bende babama aldırdım diğeride referans olmuş oldu hem bekletilmemiş hemde 1er ay faturadan kurtulmuş olduk

• kampanyanın uzadığı resmi sitede yazmıyor nerede gördünüz acaba

• Evrekas kullanıcısına yanıt

Ortak alım yağıyorsunuz peki derbi maçları olduğunda ne yapacaksınız ? kim izleyecek ?

Yoksa derbi günlerinde sırasıyla birbirinize misafirmi olacaksınız Digiturk Süperlig Ayda 109 TL (BİTTİ) 4K gelebilir 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün aynı fiyattan başvuran varmi kampanya devam ediyor değil mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Digiturk Süperlig Ayda 109 TL (BİTTİ) 4K gelebilir
  • mami_3r3n kullanıcısına yanıt
    eğlencenin ve avrupanın yıldızı iyi görünüyor bir tek

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • engelli indirimi ile alan var mı?

• mami_3r3n kullanıcısına yanıt

Yeni fiyatlar mı bunlar ne ?

• Coimbra kullanıcısına yanıt

Digi sitesinde halen aynı fiyatlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bein Connect denen ucube için 9 TL bile vermem. Para verip Connect alıyoruz, korsan yayın Full HD sıfır donma ile yayın alıyoruz ama parasıyla aldığımız resmi yayın donuyor. Böyle de saçma bir şey.

• 6 yıllık bir üyesi olarak 1 hafta önce Digitürk'ü aradım. 109 TL'lik kampanyadan faydalanabiliyorsam devam edeyim yoksa iptal edin dedim. Bugün dönüş yaptılar. Tamam dediler. Premier lig de dahil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Tamam mükemmel değiller ama öyle gömecek kadar da değil. Geçen sezon başından beri izledim. Bir kere bile donduğunu hatırlamıyorum. Bağlantınızı kontrol ettirin

• tgezer kullanıcısına yanıt

Bağlantı korsan yayında cam gibi takılmadan 1080p verebiliyor ama Bein'e gelince mi takılıyor? Ne diyelim İSS'ye? Hız testi normal, her yerde hızlı ama sadece Bein'de takılıyor. Musluğu açın mı diyelim?

Her ay Netflix, Youtube ve şimdi Disney'e para veriyoruz. Onlarda da takılma yok. Bağlantının garezi Bein'e bu durumda.

• Beinconnect geçen sene burada 170 tlye düşmüştü o gruptan bende aldım donma vs olmadı ama 30 40 saniye geriden geliyor pcden izleyince bu olay çok saçma gol olmuş bende daha atağa çıkmamışlar bundan dolayı kolay kolay bulaşacağımı zannetmiyorum

• gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Tamam kızma birader.
    Kullanıcıların çoğu yayının 720p olması ve 45 sn geç gelmesinden şikayetçi. Donma şikayeti çok nadir duydum ondan öyle dedim.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.