Şimdi Ara

Digiturk Süperlig Ayda 109 TL (BİTTİ) 4K gelebilir (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
973
Cevap
22
Favori
72.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kampanya uzamıs 18 temmuz’a kadar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • H4RuNN H kullanıcısına yanıt
    Pazartesi ilk iş günün de Ararlar. İlgili kampanya birimi Hafta sonu çalışmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Benim için de kayıt oluşturdular dönmediler hocam 4 gün oldu bugün aradım dediler ki kaydınız açık mutlaka aranacaksınız dediler

• Carrefour'dan 4 ekran süper lig bein connect aldım.. 888 liraydı, 50 Carrefour indirimi 50 de kart puanı 788 liraya yani aylık 65 liraya geldi..
    İnternet hızım da 60-70 mpbs arasında.. Sıkıntısız izleriz maçları İnşaAllah..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt

Hocam carrefour indirimini nasıl sağladınız ?

• Taylesoff kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış hatırlamıyorsam iki üç gün önce konusu açıldı, ilk siparişte 50 lira indirim var diye, ben de daha önce Carrefour onlinedan hiç alışveriş yapmamıştım, zaten süper lig için arayış içindeydim, banka puanı da olunca daha fazla uzatmak istemedim.. O konuda konuşulmuştu ama şu an indirim devam ediyor mu bilmiyorum hocam..

• SuperBlack S kullanıcısına yanıt
    Burdan yazarsam banlanabilirim. Mail adresinizi burdan yazın size ulaşmalarını söyleyebilirim hocam. En az 30 kişi özel mesaj atarak sormuştur bana, kimisi satın aldı. Sizin burdan yazdığınızı şimdi görüyorum. Ben kendi çevremde en az 10 kişi biliyorum bu ip tv serverdan alan ve çok memnun olan.

• konu başlığına premier lig, bundesliga ligue 1 de yazılsa daha çok kişinin ilgisini çeker bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrecan3321 -- 3 Temmuz 2022; 10:24:38 >
  • Dün üyelik başvurusu yaptığım sırada bein connect üyeliğimi de oluşturdum. Bir süre kullandım fakat sonrasında hatalı şifre hatası verip giriş sağlayamadı. Şifremi unuttum diyince de kullanıcı bulunamadı gibi bir hata daha veriyor. Niye böyle yapıyor acaba? Bilen biri yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar televizyonum samsung ama tv de internet özelliği yok. Modüle elverişli mi nasıl anlayabilirim ?

• TV arkasında bundan olması lazım.
    Şimdiki TV lerde var genelde

Digiturk Süperlig Ayda 109 TL (BİTTİ) 4K gelebilir

• tgezer kullanıcısına yanıt

Telekkür ediyorum hocam

• Merhabalar salı günü kuruluma gelecekler benim tvde adapter yok. Onu da getiriyorlar mı ya da satıyorlar mı? Yoksa sadece kart ve modül mü veriliyor?
    Benim tvnin arkası bu. Yuva bu. Dediğim adapter da sondaki 2 foto.
    Digiturk Süperlig Ayda 109 TL (BİTTİ) 4K gelebilir Digiturk Süperlig Ayda 109 TL (BİTTİ) 4K gelebilir Digiturk Süperlig Ayda 109 TL (BİTTİ) 4K gelebilir Digiturk Süperlig Ayda 109 TL (BİTTİ) 4K gelebilir

• Mevcutta digiturk üyeliği aboneliğim vardı. İptal talebi için aradım aylık 54 TL ye taraftar paketi ve yıl sonuna kadar yıldız dolu paketi hediye ettiler

Muhtemelen mevcut üyeliği olan ve bitmeye yakın olanlara da iyi teklif yapıyorlar

• ygunen Y kullanıcısına yanıt
    Yıldız dolu paketi tüm içerikleri kapsamıyor mu zaten hocam 🤔

Yıl sonuna kadar yani 2023 e kadar yıldız dolu paketi açık olacak.2023 de sadece taraftar paketi açık kalacak.Yani sadece kendi takımımın maçlarını izleyebileceğim

Muhtemelen benim bitecek aboneliğim taraftar paketi olduğundan böyle bir teklif sundular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygunen -- 3 Temmuz 2022; 14:13:26 >

Emin değilim ama 4 ekran derken tv tablet pc telefon filan kastediliyor sanırım aynı anda sadece 1i aktif oluyor bildiğim kadarıyla ve 109 tl lik pakette buda olacağı için bence carrefourdaki ederinden çok pahalı hele uygun smart tv varsa modül ile bence en iyisi 109 tl lik olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 3 Temmuz 2022; 14:22:11 >
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    Evet, TV dahil hocam..
    Aynı anda 1 tanesi aktif tabii ki..
    Uydulu pakette de bein connect var ama yine sadece 1 tanesi aktif (ya uydu ya connect)
    Uydu cihazı, kurulum, şu bu uğraşmak istemedim hocam.. Geçen yıl da bein connectten izledim maçları, görüntü kalitesi uydu kadar iyi olmasa da yanında uydu görüntüsü olmadığı için alışıyorsun, normal geliyor.. Biri aylık 65 lira diğeri 109 lira, bence fark var hocam.. Yalnız tek handikap bein connect paketinde Avrupa ligleri yok, onu ayrıca almak gerekiyor.. Benim için çok önem arz etmediği için bu kısmı zarar olarak görmüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drangela61 -- 3 Temmuz 2022; 14:27:44 >
  • 9506 yoktu sıfır 9503 getirdi servis bu da iyi dedi bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sizinle aynı durumdayım, eski bir üyeyim. Online işlemlerden şikayet kaydı oluşturdum, ben de dönüş bekliyorum. Bir gelişme olursa güncelleyeceğim, siz de aynı şekilde bilgi verir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.