Şimdi Ara

Digiturk sınyal yok (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
36.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hiç bir açıklama yapma gereği de hissetmiyorlar
  • yahu bizim action max ile mgm arada bir görüntü kaymasına uğruyor.
    bu yayın gitmesinden sonra olmaya başladı.
    sizde de aynı durum var mı?
  • slm, uydu görüntüsünde 3 kere ekran dondu (3 saat içinde )sonra recevier tekrardan açıldı. Bunu yaşayan varmı yoksa benim alet mi bozuluyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkmnbrc -- 10 Kasım 2009; 22:56:34 >
  • arkadaşlar 2008de aldığım (2yıl taahütle) digitürkümü kapattırdım ve kapattırdıktan sonra 1 aydan fazladır kartsız izliyordum (türksatı) bayram tatiline memlekete gittim bugün geldiğimde hiç bir kanalın olmadığını gördüm

şuan show açık ama e52-sinyal aranıyor.. yazısı var ekranda

sebebi ne acaba ?
  • Yıllar geçiyor şu sorun hâlâ kullanıcılara yaşatılmaya devam ediliyor. 4 saat oldu sinyal YOK!
  • Bende de Ligtv 2 ve Ntvspor çıkmıyor sabahtan veri.
  • bende de şöyle bir problem var;
    bazı hd kanallarda sinyal seviyesi zayıf uyarısı alıyorum. örneğin Ligtv normalken Ligtv HD 'ye geçtiğimde sinyal seviyesi zayıf uyarısı alıyorum. aynısını dün Moviemax speed 'de de yaptı.
    ama Eurosport HD ve diğer çoğu HD kanallarda bir problem yok..

önerisi olan?
  • Gaziantep'te şuanda bu problemi yaşıyorum. Benzer problem yaşayanlar var mı?
  • izmir'de de sinyal yok, E52-32 hatası... fırtına var ama herşey sağlam, üşüdüğüm yanıma kar kaldı... digiturk, en kısa zamanda seni iade edicem, bilesin....
  • Bodrum'da da sorun var. E58 sinyal seviyesinde azalma problemi.

Geleneksel Digitürk Sinyal Seviyesi Sorunlarına Hoşgeldiniz

Müşteri Hizmetleri numarası da meşgul :)
  • İstanbul'da da sorun var E52-32 hatası
  • Trabzon'dada Aynı Durum Sinyal Yok...E-52 Hatası.
  • e 52 hatası bende alıyorum kurulum yaptım lnb filan dedi noluyor digiturk mü çöktü dur bi aricam..
  • inşallah bugün gelir
  • E52 TIMEOUT 10:49 Halkalı yayın yok Müşteri Hizmetleri devamlı meşgul :)
  • gelmiş,hadi iyi seyirler :)
  • İyi Seyirler Yayınlar Geldi HD'Lerde Sorun Yok...
  • arkadaşlar bende E52 sinyal yok hatası aldım mesajda söylenen herşeyi yaptım bu seferde lnb hatası verdi benim oturduğum yerde merkezi sistem var bu nasıl bir hatadır nasıl düzelir?
  • Ankara Aydınlıkevlerdeyim yaklaşık 20 saattir sinyal yok LNB hatası olan e-52 veriyor. Çok ciddiyim geri vereceğim bu ne yaa... Kar yağdığında zaten sinyalde sorun oluyordu bu kez temelli gitti. 5 yıllık müşteriyim herkese farklı fiyatlar veriyorlar aklı olan uzak dursun. Yarın Dsmart başlatacağım. Zaten turksat üzerinden LİG TV izleyenler daha az para ödüyor...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.