Şimdi Ara

Digiturk sınyal yok (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
36.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende oglenden beri sinyal yok digiplus aldıgım güne lanet olsun bukadar kötü bir cihaz daha görmedim

adamlar ne telefona bakıyor nede servis yolluyor

• dekoder acıldı bende suan sadece atv de ses var goruntu yok dıger tum kanallar yalan kanal araması dahı yapamıyorum kolay kurumdan
  • Şu an Digitürk Plus' da kanalların sesi var ama görüntü yok. Genel bir arıza sanırım. Müşteri hizmetleri sürekli meşgul.
    İyiki hafif bir rüzgar esti...
  • ne zaman acılacak bilgisi olan müşteri hizmetleriyle görüşen var mı?
  • digiturk un kendi forumuna bakın siz, tamamen gitmiş digi oynamayın cihazla boşu boşuna :)
    hatta lig tv de bi ara ses gelmiş adamlar kendi aralarında konuşuyorlarmış rezil olduk diye:)

lig tvde ses geldi şuan ama çok kötü gidip geliyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jxoch -- 31 Ekim 2009; 18:24:59 >
  • Evet bayağı bir dinledim. İçlerinden biri Hava muhalefeti dolayıyla digitürk gitti falan deyin yuvarlayın gibi laflar ediyordu.
  • DIGITÜRK yayinci kurulusunun Ístanbul'daki "uplink" tesislerinde yasanan teknik sorunlar nedeniyle;yerden uyduya sinyal gönderilmesi mümkün olmamaktadir.Bu nedenle yayinci kurulusun TÜRKSAT(42°DOGU) ve EUTELSAT W3A(7°DOGU) uydularindaki frekanslarinda su an icin sinyal ve yayin yoktur.

Bilgilerinize.
  • Kocaeli-merkez;

Ses geldi görüntü de kısmetse gelecek..
  • izmir konak ses geldi ekram yemyeşil spormax aaçık
  • Boşa beklemeyelim inkanı yok gelmez
  • MERSİN MERKEZDEDE SİNYAL YOK
  • şu anda genel bir sorun var digitürk tüm dünyada aksatıyor yayınlarını , kanallar tekrar gelmeye başladı tv8 tamamen geldi atv , spormax filan sesler geldi görüntü yok.
  • cnnturk ve tv8 gosteriyor gerisi gitmiş..
  • YAVAŞİ YAVA GELİYOR AMA GÖRÜNTÜLER DONUK..LİG TV DE HİÇ YOK GÖRÜNTÜ
  • bazı kanallar geldı 1 2 tane rastladım bazılarında sadece ses var
  • Ya bir açıklama mesaj neiym bile yapmıyorlar..Fatura zamanı gelince para istemeyi iyi biliyorlar ama. 2 yıllık sozleşme bu aralar bitmesi lazım bittiği anda kapatıyorum. D smarta geçeceğim. Boyle saçmalık olmaz

• İskenderun / Ses var Görüntü yok
    Umarım BEŞİKTAŞ maçına kadar gelir yayın.Tikitürk'e
  • LİG TV Sİ GÖSRETEN VARMI??
  • ses var görüntü yok lig tv hd'de test yayını gibi sadece renk barları var
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.