Şimdi Ara

DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K Cihaz (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.933
Cevap
24
Favori
152.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Karizma0162

Zappermı plusmu hangisi iyi
    Kesinlikle plus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar derbi 4k yayınlanacak mı?
  • Orijinal Adı : FENERBAHÇE A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. (CANLI) 2020-2-4K-PV0000262062
    Tür : Spor
    Yapım Yılı : 2020
    Yapım Yeri : TUR
    Süre : 136 dk

yayın akışında görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: markowic

arkadaşlar derbi 4k yayınlanacak mı?
    evet

• Cihazın sorunları çok erken başladı. Telefonla bağlanıp YouTube dan bir video izlemek istedim. Cihaza bir türlü bağlanmadı ve cihaz kilitlendi. Görüntü gitti ve cihaz dondu. Kumandadan kapatamadım. Cihazın elektriğini kesip tekrar açtım ama artık kumandayı hiçbir şekilde görmüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lektonstar kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Bence online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin.

• Merhaba arkadaşlar dt61420uhd kutu ile ben de aranıza katıldım. Bazı arkadaşlar harici disk takılınca kayıt özelliğinin aktif olduğunu söylemiş. Benim cihazda samsung 1 tb usb3 harici disk taktım normal usb flash taktım hiçbiri çalışmadı. Bilgisi olan varmı. Aceba ntfs yi mi desteklemiyor. Teşekkür eder iyi formlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes151 -- 23 Şubat 2020; 23:4:35 >
  • enes151 E kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Kayıt özelliği henüz aktif değildir. İleri de gelecek. Geldiğinde paylaşacağım.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Bir gece fişini çekip bıraktım. Ertesi gün öğlene kadar o şekilde kaldı. Şimdilik bi sorun yok. Ama cihaza pek güvenmiyorum. Her an elimizde kalacak gibi. Eski plus cihazımı 6 yıl kullandım. Bu bir yıl dayanırsa çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lektonstar -- 25 Şubat 2020; 14:48:46 >
    Hocam siz 4K Plus kutu kullanmıyormuydunuz?
  • behicefe kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet doğrudur. Resimler bana ait değildir. Bilgi amaçlı paylaştım.

Hocam Merhabalar

Umarım sorun olmaz :)

• Teşekkürler. Servis ücreti aldılar mı?

• HM-9505 cihaz var, bazen kumanda tuşlarını yanlış algılaması dışında sıkıntı görmedim. Ama bu hafta sonu kısmetse 65' 4k UHD TV kurulumu yapılacak. Bu cihazlardan hangisini almalı? 4k ile normal cihaz arasında çok fazla görüntü kalitesi var mı? Ayrıca müşteri hizmetleri 63 TL kutu değişim ücreti ödemem gerektiğini söyledi, artık değişim için ücret mi ödeniyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graystorm -- 27 Şubat 2020; 14:18:15 >
  • graystorm kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet doğrudur. Şikayet var üzerinden yazın ücretsiz değişim talep edin şansınızı deneyin.

• graystorm kullanıcısına yanıt
    Bende 4k tv aldığımda iq4k cihaz aldım digitürkten hiçbir farkı yok. Zaten bir tane 4k yayını var. O da sadece belgesel yayınlıyor. Bir de haftada 1 maç veriyor ki ben 4k maç yayınını da beğenmedim. Hem sesi daha kısık görüntü de bi fark hissetmedim. Tam bir saçmalık 4k almak. Sadece 4k hdmi kablo alın. 4k hdmi kablo olmadan kanal değiştirirken ekran 1 sn kararıyordu. Değiştirdim düzelmişti.

• https://www.ntv.com.tr/teknoloji/digiturkbu-yil-turkiyede-internet-hizmeti-vermeye-baslayacak,FWF-1SJTtUyAaN8ku9f8jA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lektonstar -- 2 Mart 2020; 21:14:26 >
  • Demek ki bayağı sorun var.
    https://www.medyaradar.com/kimse-sorunu-cozemedi-digiturkun-4k-zapper-kutulari-ortaligi-karistirdi-haberi-2022421

Hocam Merhabalar

Doğrudur. Fakat o site zaten genel olarak digiturk hakkında bu tarz haberler hep çıkarıyor.

Site hakkında hiç bir bilgim yok. Haber tesadüfen denk geldi, paylaşmak istedim.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.