Şimdi Ara

DIGITURK + PLUS | Genel Konu (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.818
Cevap
22
Favori
459.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 ay 9,90 TL'den plus kullandım. Şimdi 19,90 TL istiyorlar bende iptal ettirdim, hala kutu bende. Sadece kayıt özelliğini kullanamıyorum. Bildiğiniz bir kampanya var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheGuardian

Az once kutu degisimim yapildi. Altech marka kutu bir sahane dostum! Ses iyi seviye, goruntu kalitesi de cok iyi. Memnun kaldim

Hayırlı olsun. Altech kurulduktan sonra ekran görüntüsü hoşuma gitmemişti, sonra ayarlardan kontrol ettigimde kutu 720p ayarlı. Onu 1080'e ayarlayın, görüntü olarak fark olmadıgını göreceksiniz. Forumdaki bazı arkadaslar ALTECH'n SD yayin kalitesinin PACE'den daha iyi olduğunu yazmışlardı. Ben pek bir fark hissedemedim. İleri-geri sarma ya da dakika girdikten sonra PLAY'e bastığınızda bahsettigim takılma-donma (2 sn.lik) oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERPmühendisi

12 ay 9,90 TL'den plus kullandım. Şimdi 19,90 TL istiyorlar bende iptal ettirdim, hala kutu bende. Sadece kayıt özelliğini kullanamıyorum. Bildiğiniz bir kampanya var mı?

kampanya bölümü 1 sene ücretsiz plus verebilir. Mh yi arayın kampanya bölümünden birini isteyin.
  • quote:

12 ay 9,90 TL'den plus kullandım. Şimdi 19,90 TL istiyorlar bende iptal ettirdim, hala kutu bende. Sadece kayıt özelliğini kullanamıyorum. Bildiğiniz bir kampanya var mı?

Cihaz kendi mülkiyetin değilse iade et.! bela olurlar....
  • arkadaşlar şu an en iyi plus cihazı hangisi? kuruluma gelecekler fakat dandik bi cihaz almak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahraman202

quote:

Az once kutu degisimim yapildi. Altech marka kutu bir sahane dostum! Ses iyi seviye, goruntu kalitesi de cok iyi. Memnun kaldim

Hayırlı olsun. Altech kurulduktan sonra ekran görüntüsü hoşuma gitmemişti, sonra ayarlardan kontrol ettigimde kutu 720p ayarlı. Onu 1080'e ayarlayın, görüntü olarak fark olmadıgını göreceksiniz. Forumdaki bazı arkadaslar ALTECH'n SD yayin kalitesinin PACE'den daha iyi olduğunu yazmışlardı. Ben pek bir fark hissedemedim. İleri-geri sarma ya da dakika girdikten sonra PLAY'e bastığınızda bahsettigim takılma-donma (2 sn.lik) oluyor mu?

1080i'ye ayarlamıştım dün, görüntü daha koyu Pace cihaza göre ama bu benim hoşuma gitti açıkcası renkller daha gerçekçi geliyor. Kayıttan yürütme ileri geri alma olayını senin için denedim; 12x ya da 30x hızında ileri alıp hemen play tuşuna bastığımda ses gidiyor, görüntü bir birbuçuk saniye bozuluyor gibi oluyor sonra düzeliyor; ancak izlerken play - pause yaptığımda herhangi bir takılma yok..

Bir de kahraman, benim şöyle bir sorunum var: HD kanallar sadece 300 'lerde, eskisi gibi 23 25 26 ya da 11. kanallarda kanallarin SD versiyonlari var. Gelismis kurulum yaptigimda normalde 273 Transporter bulmasi gerekirken 250 buluyor. Pace'te mesela 800'lerde kanallarin SD, orijinal yellerinde HD ise HD, 300'lerde yine HD alternatifleri olurken simdi sadece 300'lerden ulasabiliyorum HD hallerine ve bu cok sikinti. Musteri hizmetlerini aradim, efendim kutu yeni oldugu icin size sinyal yolladik 5 dakikaya duzelir, duzelmezse stand by'da birakin sabaha kadar duzelir dendi ama duzelmedi. Sende durum nasil?

• quote:

Orijinalden alıntı: _-CaGO-_

arkadaşlar şu an en iyi plus cihazı hangisi? kuruluma gelecekler fakat dandik bi cihaz almak istemiyorum.

Fan sesi sorun olmaz, yüksek ses beni rahatsız etmez diyorsan Pace daha sorunsuz.. Kutum sessiz çalışsın fanı falan olmasın diyorsan Altech..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _-CaGO-_

arkadaşlar şu an en iyi plus cihazı hangisi? kuruluma gelecekler fakat dandik bi cihaz almak istemiyorum.

Fan sesi sorun olmaz, yüksek ses beni rahatsız etmez diyorsan Pace daha sorunsuz.. Kutum sessiz çalışsın fanı falan olmasın diyorsan Altech..

Bende kanalın HD özelliği var ise (23,25,26 80vs.) gösteriyor. Yani 300'lerdekiler ile sınırlı degil. Yeni yazılım yüklemeyi dene istersen(muhtemelen denemissindir). Diğer dediklerine yarın aksam bakabilirim. Evde olamayacağım yarın aksama kadar. Umarım çözülür problemin. Benim bahsettigim 1-2sn.lik takilma sorunu sende de var, demek ki ALTECH'lere özgü bi sorun bu. Fazla da önemi yok zaten, dizel fan sesinden sonra:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahraman202 -- 9 Ocak 2013; 13:54:54 >

• Ayrıca siyah rengin daha koyu olması benim de hoşuma giden bir özellik

• Bu arada sagemcom plus ın test dağıtımı durmuş büyük ihtimal piyasaya çıkar yakında. Ben öğrenir öğrenmez burada paylaşacağım hemen değişim istersiniz. takipte olun.
  • takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Bu arada sagemcom plus ın test dağıtımı durmuş büyük ihtimal piyasaya çıkar yakında. Ben öğrenir öğrenmez burada paylaşacağım hemen değişim istersiniz. takipte olun.

Ben yetkili servis ile görüştüm cihaz hakkında en ufak bilgileri yok.
  • quote:

Bu arada sagemcom plus ın test dağıtımı durmuş büyük ihtimal piyasaya çıkar yakında. Ben öğrenir öğrenmez burada paylaşacağım hemen değişim istersiniz. takipte olun.

Ben de takipteyim.... Dağıtıma çıktığını haber verirseniz seviniriz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

quote:

İADE ETMEME GEREK YOKKİ. Zaten plus özelliğini(Kayıt&VOD) kullandırmıyor şuan. Önceden kaydettiğim programları bile izleyemiyorum.

Müşteri hizmetlerini arayınca kampanya bölümünü aktararır mısınız diyince cidden böyle bir bölüme aktarıyor mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

quote:

İADE ETMEME GEREK YOKKİ. Zaten plus özelliğini(Kayıt&VOD) kullandırmıyor şuan. Önceden kaydettiğim programları bile izleyemiyorum.

Müşteri hizmetlerini arayınca kampanya bölümünü aktararır mısınız diyince cidden böyle bir bölüme aktarıyor mu?

VALLA KARDEŞ BEN SENİ TANIMAM SEN BENİ AMACIM Başına bela olmasınlar benden demesi ben bir çok kişi gördüm burda ve birçok
    EŞ dOST AKRABA DAVALIK YOK İŞTE KUTU TESLİM EDİLMEMİŞ DİYE DİGİ KART TESLİM EDİLMEMİŞ DİYE DAVALIK oldular.!
    BUNLAR soyguncu kardeş DİKKAT ET iyi niyetle uyarmak istedim beni yanlış anlama VOD kapalı çünkü 2ay hakkın saklı...
    Kampanya konusuna gelince öyle bir birim varmı bilmiyorum.? Önceden onlar aradı iptal etmeyin diye.??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 10 Ocak 2013; 13:48:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: joseph27

quote:

Ben de takipteyim.... Dağıtıma çıktığını haber verirseniz seviniriz....

Sanırım başvurular açılmış.

http://www.digiturk.com.tr/uyelik_iframe.aspx burayı bi açmayacalışın.

• Açmıyor linki hata veriyor digitürk sayfası içinde

Teknik bir hata oluştu...Lütfen uygulama yöneticinize bildiriniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdasoneren -- 10 Ocak 2013; 17:48:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdasoneren

Açmıyor linki hata veriyor digitürk sayfası içinde

Teknik bir hata oluştu...Lütfen uygulama yöneticinize bildiriniz.

EVet açılmıyor bir forumda paylaşılmış bende paylaştım ama sanırım plus için o link. plus iq için değil. Ama yakın sagem cihazın piyasaya düşmesi
  • cihazı iade etmeyip 1000tl faturasına yansıtılan arkadaşım var dikkatli olmak lazımm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alierdogan83

cihazı iade etmeyip 1000tl faturasına yansıtılan arkadaşım var dikkatli olmak lazımm...

AYNEN VALLA NELERİ VAR...!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 11 Ocak 2013; 13:28:28 >
  • 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.