Şimdi Ara

DIGITURK + PLUS | Genel Konu (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.819
Cevap
22
Favori
459.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bugün bize en yakın teknik servis ile görüştüm cihazların istanbulda olduğunu yazılımların yüklendiğini söyledi yakın zamanda gelecekmiş.

haftada bir soruyorum bakalım gelince plus kutuyu değiştirecekler beklemedeyim.
  • Bende dün müşteri hizmetlerinin 12 ay bedava plus kutu HD ücreti yok ve ayda 4 lira fatura indirimi ile PLUS's geçtim

Tam olarak IQ göre ne farkı var

Bu plus kutuya IQ gelicekmi ?
  • arkadaşlar biraz önce mh ile görüştüm, bu yeni model kutularla ilgili. artık mh dogrumu söyledi bilemiyorum, yeni kutuların piyasaya ocak ayı itibari ile sürüldüğünü ve ıq özellikli ve alltech kutulara ek olarak bu ıq özelliklerini de kapsadığını söyledi. açıkçası daha önce müşteri hizmetlerinin birbirlerinden alakasız laflar ve habersiz bir şekilde yalan yanlış bilgi vermelerinden dolayı bu laflarına da pek inanmadım. artık yarın bizzat servise gidip öğrenicem bu işin aslını ve astarını.. eğer dedikleri gibiyse geçerim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkboys

arkadaşlar biraz önce mh ile görüştüm, bu yeni model kutularla ilgili. artık mh dogrumu söyledi bilemiyorum, yeni kutuların piyasaya ocak ayı itibari ile sürüldüğünü ve ıq özellikli ve alltech kutulara ek olarak bu ıq özelliklerini de kapsadığını söyledi. açıkçası daha önce müşteri hizmetlerinin birbirlerinden alakasız laflar ve habersiz bir şekilde yalan yanlış bilgi vermelerinden dolayı bu laflarına da pek inanmadım. artık yarın bizzat servise gidip öğrenicem bu işin aslını ve astarını.. eğer dedikleri gibiyse geçerim..

sallamıştır. Ama yakında piyasaya çıkacak burada takipte olursanız ben çıktığını öğrendiğim gibi burada paylaşıp sizlerinde bu kutuya geçmenizi desteklicem.

Şahane kutu. Yakında çıkacak maili paylaştım üstte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 15 Şubat 2013; 0:14:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: darkboys

arkadaşlar biraz önce mh ile görüştüm, bu yeni model kutularla ilgili. artık mh dogrumu söyledi bilemiyorum, yeni kutuların piyasaya ocak ayı itibari ile sürüldüğünü ve ıq özellikli ve alltech kutulara ek olarak bu ıq özelliklerini de kapsadığını söyledi. açıkçası daha önce müşteri hizmetlerinin birbirlerinden alakasız laflar ve habersiz bir şekilde yalan yanlış bilgi vermelerinden dolayı bu laflarına da pek inanmadım. artık yarın bizzat servise gidip öğrenicem bu işin aslını ve astarını.. eğer dedikleri gibiyse geçerim..

sallamıştır. Ama yakında piyasaya çıkacak burada takipte olursanız ben çıktığını öğrendiğim gibi burada paylaşıp sizlerinde bu kutuya geçmenizi desteklicem.

Şahane kutu. Yakında çıkacak maili paylaştım üstte.

mh bana piyasaya ocak ayı itibari ile çıkıtğını söyledi birde...:)

• Ocak ayında cihaz kumanda alıcısını değiştirdi :D Plazma tvlerde çakışma vardı. :D Aslında bu cihaz sanırım ekim ayında çıktı :D Bende aralıkta edindim. Pace kullanıyordum ben inanın plus kullandığımı bu kutuda anladım. Görüntü kalitesi ve pvr kalitesi muazzam. Cihaz çıkınca burada bol bol konuşuruz.
  • Arkadaşlar Digitürk plus hakkında bir sorum olacak

Digitürk giriş paketi + Hd kanallar + 2 keyif paketi + 8mb sınırsız internet aboneliği yaptım. ancak internet de yaşanan sıkıntı dolayısı ile resmen bezdim ve dün digitürk mh lerini aradım aboneliğimin sona erdirilmesini istedim yetkili sebebini sordu, bende inernet den dolayı bezdim ikisinide istemiyorum dedim, yetkili digitürk ü kapatmayın size 12 ay plus kutu verelim, aldığınız aynı paket devam etsin fiyat da aylık 18.90 olsun dedi plus kutu dahil bende kabul ettim, mevcut kullandığım kutu humax 9503 ve memnunun görüntüden.

Acama plus kutulardan en iyi görüntü veren model nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 865pe -- 15 Şubat 2013; 11:07:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 865pe

Arkadaşlar Digitürk plus hakkında bir sorum olacak

Digitürk giriş paketi + Hd kanallar + 2 keyif paketi + 8mb sınırsız internet aboneliği yaptım. ancak internet de yaşanan sıkıntı dolayısı ile resmen bezdim ve dün digitürk mh lerini aradım aboneliğimin sona erdirilmesini istedim yetkili sebebini sordu, bende inernet den dolayı bezdim ikisinide istemiyorum dedim, yetkili digitürk ü kapatmayın size 12 ay plus kutu verelim, aldığınız aynı paket devam etsin fiyat da aylık 18.90 olsun dedi plus kutu dahil bende kabul ettim, mevcut kullandığım kutu humax 9503 ve memnunun görüntüden.

Acama plus kutulardan en iyi görüntü veren model nedir?

yeni çıkacak sagemcom plus iq kutu.
  • Arkadaşlar;
    Benim Kendi Üstüme Kayıtlı Digiturk Plus HD kutum var DT PHI-9100 Herhalde neyse Ben bunu IQ+PLUS Olarak değiştirte bilirmiyim.?
    Ama Tekrar diyorum Cihaz benim Satın almıştım Kira vs. Ödemiyorum Sadece Hd bedeli veriyorum 4,90TL okadar bilgisi olan varmı.?
    *Herhangi bir bayii ile arası olan bilgi verebilirmi yani sagemcom alabilirmiyim diye Çok sevinirim saygılar...
  • Bu mh hizmetleri neyin kafasını yaşıyor bilmiyorum. Birtanesi diyorki yeni kutular ocak ayı icinde piyasaya cikti. Baska bir tanesi de 10 gün sonra piyasaya gelecek diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

Arkadaşlar;
    Benim Kendi Üstüme Kayıtlı Digiturk Plus HD kutum var DT PHI-9100 Herhalde neyse Ben bunu IQ+PLUS Olarak değiştirte bilirmiyim.?
    Ama Tekrar diyorum Cihaz benim Satın almıştım Kira vs. Ödemiyorum Sadece Hd bedeli veriyorum 4,90TL okadar bilgisi olan varmı.?
    *Herhangi bir bayii ile arası olan bilgi verebilirmi yani sagemcom alabilirmiyim diye Çok sevinirim saygılar...

senin durumundakiler değerlendirme aşamasında imiş. ne yapacaklar belli değil.

kutuya on kayıt yapıyorlar sanırım piyasaya çıkınca aranmaniz için üye numarası yada kayıtlı cep telefonunuzu digiturkplusiq@digiturk.com.tr adresine sagemcom ön talep konulu mail ile atın kayıt alsınlar.

• Beyler Sagemcom'da gelişme yok mu? Mail attım, "ofis dışındayım" diye otomatik cevap geldi. Hem müşteri hizmetlerini arayıp kayıt bıraktım, hem de teknik servisi arayıp kayıt bıraktım. Hala dönüş yok. Kıracağım mevcut cihazımı sinirden :/

• kolay gelsin herkese. digiturk plus kutumuz var. geçen gün kutuya birşey oldu çalışmadı. bende önce yeni yazılım arattım ve arkasından kolay kurulum yaptım ve cihaz tekrar çalıştı fakat daha önce 77 yi tuşadığımda direk hd lig tv çıkarken şimdi normal kanal çıkıyor.. diğer kanallardada aynı sorun var.. bu sorunu nasıl halledebilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JuST1Ce

kolay gelsin herkese. digiturk plus kutumuz var. geçen gün kutuya birşey oldu çalışmadı. bende önce yeni yazılım arattım ve arkasından kolay kurulum yaptım ve cihaz tekrar çalıştı fakat daha önce 77 yi tuşadığımda direk hd lig tv çıkarken şimdi normal kanal çıkıyor.. diğer kanallardada aynı sorun var.. bu sorunu nasıl halledebilirim?

Ben de cihaz değiştirdiğimde aynısı olmuştu. Normalde gece fişini çekmeden bıraktığınızda ve bir sonraki gün kolay kurulumu tekrar yaptığınızda normal kanal sırasında (eğer o kanalın hdsi varsa) o geliyor. Ama bende olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım, teknik bölüme bağladılar ve ordaki adam bana "son güncellemede hd kanallar 300'lerde oluyor ama isterseniz sizinkinin tanımını değiştirip normal kanal sırasında hd gelmesini sağlayabilirim. Yalnız yeni bir yazılım güncellemesi yapılması durumunda durum (hdler sadece 300'lerde olacak şekilde) eskiye döner" dedi. Ben olsun benimkini tanımlayın dedim. Tanımlama yaptı yarım saat sonra kolay kurulum yapın olur dedi. O gün boyunca 3-4 defa kurulum yapmama rağmen olmadı. 2 gün sonra bir sabah kalktığımda hd'lerin normal kanal sırasında olduğunu gördüm.

Tüm detayları anlatmamın nedeni sizin de aynı şeyleri yaşama ihtimaliniz. Bence hdsi olan kanallar normal kanal sırasında geliyor. Telefondaki adam beni "ben işleminizi yapıyorum" diyerek oyaladı diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gadget46

quote:

Orijinalden alıntı: JuST1Ce

kolay gelsin herkese. digiturk plus kutumuz var. geçen gün kutuya birşey oldu çalışmadı. bende önce yeni yazılım arattım ve arkasından kolay kurulum yaptım ve cihaz tekrar çalıştı fakat daha önce 77 yi tuşadığımda direk hd lig tv çıkarken şimdi normal kanal çıkıyor.. diğer kanallardada aynı sorun var.. bu sorunu nasıl halledebilirim?

Ben de cihaz değiştirdiğimde aynısı olmuştu. Normalde gece fişini çekmeden bıraktığınızda ve bir sonraki gün kolay kurulumu tekrar yaptığınızda normal kanal sırasında (eğer o kanalın hdsi varsa) o geliyor. Ama bende olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım, teknik bölüme bağladılar ve ordaki adam bana "son güncellemede hd kanallar 300'lerde oluyor ama isterseniz sizinkinin tanımını değiştirip normal kanal sırasında hd gelmesini sağlayabilirim. Yalnız yeni bir yazılım güncellemesi yapılması durumunda durum (hdler sadece 300'lerde olacak şekilde) eskiye döner" dedi. Ben olsun benimkini tanımlayın dedim. Tanımlama yaptı yarım saat sonra kolay kurulum yapın olur dedi. O gün boyunca 3-4 defa kurulum yapmama rağmen olmadı. 2 gün sonra bir sabah kalktığımda hd'lerin normal kanal sırasında olduğunu gördüm.

Tüm detayları anlatmamın nedeni sizin de aynı şeyleri yaşama ihtimaliniz. Bence hdsi olan kanallar normal kanal sırasında geliyor. Telefondaki adam beni "ben işleminizi yapıyorum" diyerek oyaladı diye düşünüyorum.

cevabın için çok saol :) problemimiz aynıymış. :) hd olan kanalların numaralarını ezbere bilmediğimde büyük problem oluyor inşallah benimkilerde kendiliğinden yerlerine geri dönerler :)

• sagem kutular sevk edilmeye başlandı deniliyor.
  • quote:

sagem kutular sevk edilmeye başlandı deniliyor.

İyi haber

• quote:

Orijinalden alıntı: forgetLove

Arkadaslar 2 gündür digiturk plus üyesi oldum kanal geçişleri 3-4 sn. Çok ağır....HD yayinlar iyi sd normal.. Kanal geçiş hızı rezalet bu normal mi?? Sizde de durum boyle mi ??
    kullananlar cevaplarsa sevinirim

Maalesef bende de öyle.
  • sagemcom fiyatları böyle imiş böyle deniliyor.

Platin paketleri olanlara 14,99 tl , internete bağlı olacaksa 11,99 tl, diğer paketleri olanlara 24,99 tl, internete bağlı olacaksa 21,99 tl olarak ücretlendirilecek.
  • quote:

sagemcom fiyatları böyle imiş böyle deniliyor.

Platin paketleri olanlara 14,99 tl , internete bağlı olacaksa 11,99 tl, diğer paketleri olanlara 24,99 tl, internete bağlı olacaksa 21,99 tl olarak ücretlendirilecek.

Bu demekki internet hiz. Parali olacak cifte kazik

• 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.