Şimdi Ara

Digitürk Play 3 aylık ücretsiz premium üyelik (Samsung kullanıcılarına özel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
13
Favori
24.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digitürk play'de yeni üyelik açan yada daha önce premium üyelik satın almamış samsung kullanıcılarına özel 3 aylık premium üyelik ücretsiz.
    Uygulamayı galaxy apps'den indirdiğinizde ekrana kampanya bilgileri geliyor.
     Digitürk Play 3 aylık ücretsiz premium üyelik (Samsung kullanıcılarına özel)

• Lig tv izleniyor mu bunda premiumla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulama inmiyor.

• 30 tl hediye etmiş oluyor iyimiş

http://www.digiturkplay.com.tr/uyelikdetaylari/Premium/

buradan bakabilirsiniz

@zorbey27 izleniyor ama maçtan sonra maç boyunca kapalı oluyor doğal olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 11 Şubat 2015; 18:00:37 >
  • zorbey27 kullanıcısına yanıt
    Bende henüz aktive etmedim ama tahminimce belirli spor kanalları izleniyordur ancak lig tv'yi izleteceklerini sanmıyorum. En fazla maç olmadığı saatlerde lig tv yayınını açarlar
  • ben üye oldum verdi :)
    şimdi bunu sdece telefondanmı izleyebiliyoz.
  • Galaxy apps dan indiremiyorum. Ucretsiz paket icin Illa burdanmi indirmemiz gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: lowermad

Bende henüz aktive etmedim ama tahminimce belirli spor kanalları izleniyordur ancak lig tv'yi izleteceklerini sanmıyorum. En fazla maç olmadığı saatlerde lig tv yayınını açarlar

evet aynen öyleymiş maçsız lig tv. bari 1 maç vereydiler :) neyse bence çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnyvz

Galaxy apps dan indiremiyorum. Ucretsiz paket icin Illa burdanmi indirmemiz gerekiyor

Fark etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kloroflorokarbon -- 11 Şubat 2015; 18:09:12 >
  • Samsungsuz üye olma şansımız yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: erol1521

Samsungsuz üye olma şansımız yok mu

Ben bluestacks programıyla aldım.
  • yanlış anlaşılma olmasın yeni üyeliğe gerek yok ben giriş yaptım samsung telefon ile geldi. fakat 1 haftalık ücretsiz. sonra seni abone yapıyorlar 3 aydan sonra aylık 10 tl oluyor. açıkcası bence gereksiz alt tarafı 7 günlük oluyor yani
  • digiplay çok sıkıntılı arkadaşlar şimdi size gel gel yapıyorlar sözleşme detaylarını iyi okumak lazım kimse kimseye bedavadan hediye vermez hele digitürk gibi bi firma !! 3 ay bedava arkadan çakıyo 30 tl yı 9 ay öde dur ondan sonra bide geçen gün tesadüfen bi arkadaşla fener-trabzon maçını izleyelim dedik digiplay patladı maç keyfimizde yalan oldu izleyemeyeceğim bi yayın için neden para ödeyeceğim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: byraynor

digiplay çok sıkıntılı arkadaşlar şimdi size gel gel yapıyorlar sözleşme detaylarını iyi okumak lazım kimse kimseye bedavadan hediye vermez hele digitürk gibi bi firma !! 3 ay bedava arkadan çakıyo 30 tl yı 9 ay öde dur ondan sonra bide geçen gün tesadüfen bi arkadaşla fener-trabzon maçını izleyelim dedik digiplay patladı maç keyfimizde yalan oldu izleyemeyeceğim bi yayın için neden para ödeyeceğim ?

Bundan dolayi mail atmis digiturk baglanti hizinizi bir ust kademeye tasidik özür dileriz demisler saolsunlar...ciktigindan beridir kullaniyorum memnunum 3 ay premium uyelik kacmaz yararlanin mutlaka mac yayini elbette yok ama biter bitmez maclar ligtvler aciliyor ve tekrardir falan izleyebilirsiniz basket ve premier lig cabasi...

• Lig TV2 ve Lig TV3 izlenebiliyor.
  • Ben üye oldum verdi hediyeyi. 3 ay başka bir şey yapmama gerek yok sanıtım..

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Ben üye oldum verdi hediyeyi. 3 ay başka bir şey yapmama gerek yok sanıtım..

Apple store dan yükleyip alamıyoruz mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: alperbal

quote:

Samsung un ios marketi yok bildiğim kadarıyla yani sadece android samsung telefonunuz olması gerekiyor. Bende note 3 vardı denedim oldu..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alperbal

quote:

Samsung un ios marketi yok bildiğim kadarıyla yani sadece android samsung telefonunuz olması gerekiyor. Bende note 3 vardı denedim oldu..

Arkadaşımda var note 4 ondan nasıl alabilirim 3 aylık premium üyelik detaylı anlatabilir misiniz rica etsem ve ne zamana kdr alabiliyoruz

• Hediye üyelik Başlangıç Tarihi: 08.05.2015
    Hediye üyelik Bitiş Tarihi: 15.05.2015

3 ay değil ki ? :/
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.