Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.829
Cevap
40
Favori
165.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

quote:

Orijinalden alıntı: mmysterious

Yanlış hatırlamıyorsam GelişimAVM fiyatını artırmıştı. Hatta 512 Tlmiydi ne şuan yine 469 Tl yapmış ilgilenen arkadaşlara duyrulur.

Next Minix Digitürk Uyumlu Full HD Uydu Alıcı Şampiyonlar Paketi NX2 Linki

Gelişim avm nerede hocam istanbuldayom bem. 499 tş ye burada buldum fiyat iyi ama 450 ye alırsak hd bedava gibi olur.

Bi de benim geçen yıldan mediamarkt hala sürüyor 1 2 ayı daha var. Daha sonra yaptırsam olur mh

Hocam tramwaya bin karaköyde in kime sorsan gösterir halkbank binasının karşısında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 20 Mayıs 2015; 21:27:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

quote:

quote:

Yanlış hatırlamıyorsam GelişimAVM fiyatını artırmıştı. Hatta 512 Tlmiydi ne şuan yine 469 Tl yapmış ilgilenen arkadaşlara duyrulur.

Gelişim avm nerede hocam istanbuldayom bem. 499 tş ye burada buldum fiyat iyi ama 450 ye alırsak hd bedava gibi olur.

Bi de benim geçen yıldan mediamarkt hala sürüyor 1 2 ayı daha var. Daha sonra yaptırsam olur mh

Hocam tramwaya bin karaköyde in kime sorsan gösterir halkbank binasının karşısında

Hocam n11 de kampanyayla çok daha iyi fiyata geliyor orada da 449 tl

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

quote:

quote:

Hocam n11 de kampanyayla çok daha iyi fiyata geliyor orada da 449 tl

Neresi ucuzsa oradan al hocam

• Arkadaşlar bir sorum olacak. Bu uydu alıcısı ile türksat hotbird eutelsat yani tüm uydular izlenebilir değil mi? Hd özellikli olduğu içinde uydudaki açık hd kanalları izleyebilirim yine.

• mesutsahin64 M kullanıcısına yanıt
    kargo hariç diyor buna dikkat etmek lazım birde sormak lazım hemen kargo yapıyor mu ? diye genelde internet mağazaları satıyor sonra tedarik sürecine giriyor
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Normal mod ile izlersin açık fta HD ve sd kanalları sadece mod düğmesine bas ve normal uydu alıcı gibi istediğin uydudan izlersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 de kargo dahil 475 tl oluyor.. Yuzde 11 indiriminiz varsa, 431 tl oluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: hyl-t

kargo hariç diyor buna dikkat etmek lazım birde sormak lazım hemen kargo yapıyor mu ? diye genelde internet mağazaları satıyor sonra tedarik sürecine giriyor

dün saat 16.40 sıraları ürünü satın aldım ve tereddüt ettiğim bir konuyu sormuştum bugün cevap vermişler ve gün içinde kargolayacaklarını söylemişler ayrıca ürünün yanında en geç ne zaman kargoya verilebileceği ile ilgili bilgi var bilginize
  • mesutsahin64 M kullanıcısına yanıt
    oradada 499 olmuş sanırım hatanın farkına vardılar çünkü teknosa da dahil her yerde aynı fiyat. aktivasyon için faturaya nx2 kod yazıyorlar bana öyle gelmişti. servis o kodu istiyor. neticede yine en ucuz gelisimavm:)

• beyler hd bedeli 5 tl mı ödediniz 2,5 tl mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hyl-t

oradada 499 olmuş sanırım hatanın farkına vardılar çünkü teknosa da dahil her yerde aynı fiyat. aktivasyon için faturaya nx2 kod yazıyorlar bana öyle gelmişti. servis o kodu istiyor. neticede yine en ucuz gelisimavm:)

bende nx2 kod istenmedi, 250 tlya olan nexti alsam şamp diye açtırabilirim :) çünkü kod duruyor.

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    eutelsat kurarsın ama trt va çıktı sadece, digi kanallarını bulmuyor

• vectrac kullanıcısına yanıt
    cihazı çok övdüm nazar değdi, yada sürekli açık kaldındandır bilmiyorum, yavaşladı biraz, dilediğinyerde de sorun çıkartıyor bazen.

menü yazılımı gelmeli bence ufak bir tasarım değişikliği iyi olur, ses felan yanda olsun normal digitürk gibi.

ben zaten aldıma pişman oldum beşiktaş haricinde diğer takımları sinirim bozulmasın diye izlemiyordum zaten de beşiktaş da batırdı ne yalan söyliyim. öbür odaya gidip la liga izliyorum dsmarttan. gaza gelip aldık işte.

, ha bence gsliler alsın derim

• Neyse artık enseyi karartmayalım dostum. Vodafone arena'yı izleyeceğiz seneye. Beşiktaş'ın maçı olduğunda heyecandan SD mi HD mi anlamıyorum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vectrac

Neyse artık enseyi karartmayalım dostum. Vodafone arena'yı izleyeceğiz seneye. Beşiktaş'ın maçı olduğunda heyecandan SD mi HD mi anlamıyorum zaten.

abi biliyosun bende beşiktaşlıyım yılda 2-3 kere uçakla antalyadan gel git yaparım, kadıköyde simit çayımı yapar biraz takılırım sonra beşiktaştaki starbucksa gidip açılırım. olimpiyat stadına git gel gün bitiyor zaten, inanmayan baksın gece 01.40 da uçak vardır aha o uçuşlu günü birlik turum biter.

ama mustafa pektemek forvet necip defans oynamaya devam eder ve konya maçının tekrarı gibi oyun oynarsak tvde bile izlemem bu takımı, bilici seven ben 1 ayda nefret ettim arkadaş.

(bursa maçı için allahı ver değdi tanımadığım kaç insana sarıldım gollerde bilmiyorum. bu arada bursalı fernandou nasıl atılmaz lan o uçan tekmeyle? ayrıca ozanın golünde görüş açısını kapatıyor oyuncu, ofsaytta.)

hakemlerde harcadı bizi evet ama biz de liderlik vasfı olan adam yok bilic de de yokmuş fikret orman zaten ne desem boş, fener gs yanlış faul de taçta olay çıkarıyor yöneticileri bizimkinin ikişer ikişer penaltısı çalınıyor ses yok arkadaş! bu nasıl iş?

Arkadaş Herşeyi Geçtim

bu takım isabetli orta açamıyor, FERDİ neden gitti? sosayı koy kanada gökhan diğer kanada birde ferdide olsun fena mı olurdu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incendies -- 22 Mayıs 2015; 0:08:12 >

• :) iyi fikir ama bildiğim kadarı ile cihazlar NX! yani kod yoksa zaten NX1 oluyor. Faturada yazan kodu gelen kişiler nexti arayarak aktivasyon ekranına yazılacak şifreyi alıyor tabi ben ürünü aldıktan sonra servis beklemedim mağaza yakın olduğu için gidip aktivasyonu kendim yaptırdım gördüğüm bunlar. Birde burda cihaz ile ilgili sıkıntılar okudum bana cihaza son sürümün yüklenmesi gerektiğini söylediler ve usb ile yazılım yüklediler gelisimavm den alacak olan arkadaşlar ürünü aldıktan sonra mesaj atın yükleyip göndersinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyl-t -- 22 Mayıs 2015; 8:09:01 >
  • N11 yüzde 11 indirim ile 455 TL'ye aldım. Bekliyorum... Nuvo'dan da 50 TL iade ve 20 TL de BKM Expressten gelecek. 385'e gelmiş olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkworks -- 22 Mayıs 2015; 10:43:59 >
  • Arkadaşlar şimdi HD için 5 TL mi ödüyoruz ona göre başlatıcam yada vazgeçicem.
  • n11 next bayisinden aldım. 499 tl. 55 tl bonus indirimi 44 tl n11 indirimi 11 tl bkm indirimi ile 389 tl ye geldi. Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.