Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.829
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer satın alma tercihiniz mağazadan almak ise o kod işe yaramıyor.

Sadece internetten kargo ile alışlarda geçerli.
  • modagramın şifresi işe yaramıyor bilginize bende almaktan vazgeçtim bu yüzden..
  • bu sitede 30 tl hediye çekiyle 470 TL ye geliyor Teknosa kasmaya gerek yok arkadaşlar..

http://www.electrocenter.com.tr/Next-Minix-HD-Digiturk-NX-2014-Uydu-Alicisi,PR-163.html
  • başka bir indirim kodu varsa arkadaşlar yardımcı olursa çok makbule geçer..
  • Yok
    kutunun içerisine kısa bir hdmi kablo koymuşlar zahmet etmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

bu sitede 30 tl hediye çekiyle 470 TL ye geliyor Teknosa kasmaya gerek yok arkadaşlar..

http://www.electrocenter.com.tr/Next-Minix-HD-Digiturk-NX-2014-Uydu-Alicisi,PR-163.html

ustam 470 tl ye geliyor ama taksit yapmıyor teknosada 450 tlye 9 taksit yapıyordu
  • yellowcanary56 kullanıcısına yanıt
    Akbank kartlarına yapıyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

teknosadan alıp hala eline ulaşmayan var mı?

500'e tamamlamak için pil aldım. ertesi gün pil geldi. digiturk paketinden ses yok.

Ben ayın 14 ünde verdim hala bekliyorum. Dün aradım ürün kargoya bile verilmemiş. Dönüş yapıcaklardı bakalım..
  • Arkadaşlar gittigidiyor dada maximum a 500 tl alışverişe 50 tl maksi puan veriyor bilginize
  • teknosa.com dan bakınca hazırlaniyormi diyor hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Hocam 50 liralık ihtiyacınız olan ürünü alıyorsunuz.550 lira oluyor toplam.50 lira paylaşılan kod ile indiriyor,50 lirada bonus geliyor.Toplamda 400 lira next + 50 liralık alacağınız ürün şeklinde oluyor.

Peşin alım varmı bilmiyorum ama bende çok çektim digitürkün keyfe göre faturasından o yüzden uzak duruyordum,fenerbahçe olmasa alacağımda yoktu ama işte 5 veya 7 liraya Hd olayında ise takip edeceksiniz 12 ay sonunda hemen iptal edeceksiniz hd yi,yoksa 12 ay sonunda kitlerler 15-20 lira hd parası kesin.

Bu şekilde aylık (12 ay bazında)(30tl kurulum) 430 tl /12 :36 lira oluyor.+5de HD olsa : 41lira____60 lira hd olsa bile çok bence bi tek maç için

Hocam digitürk sitesine baktım taraftar paketi 3 eylüle kadar 19 tl 3 eylülden sonra 59 tl.

Simdi bi hesap yapalım 12 ay kullanıcağımı düşüniyim.

Eylüle 2 ay var.

19x2=38 tl
    59x10= 590 tl

590+38= 628 tl ye 1 senelik normal digitürk alabiliyoruz. (Sürpriz fatura olmazsa tabi.)

Birde şöyle düşünelim 500 tl ye bunu alıyoruz. (Kod kullanmadan hesaplıyorum) 7 tl ye hd yapsak her ay çünkü maçlar hd olmadan tadı cıkmaz. 7x12 = 84 tl.

30 tl de kurulum.

500+84+30= 614 tl yapar. (Hd aldıgımızda sürpriz fatura gelmezse.)

Şimdi ilk paketimiz 628 tl di. Bu ürünü alırsak 614 tl ödücez. Bence aradaki 14 tl lik fark için normal digitürk almak daha mantıklı geliyor. (Türksat ligtv yayını normale göre daha kötüymüş.) bunuda göze alırsak aradaki 14 tllik fark bisey değil. Bence normal digitürk almak daha mantıklı. Tek sorun sürpriz fatura olması. Eğer sürpriz fatura gelmiceğinin garantisini verirlerse (verse dahi inanması zor kafalarına göre yolluyorlar.) normal almak daha mantıklı gibi. Suan cok kararsız kaldım acaba ne yapsam. Sizde fikir verirseniz sevinirim hocam.

EDİT: 30 tl de kurulum masrafı vardı. Onu unuttum ve ekledim.

Hocam bu hesapta taraftar paketine kalan aylarda giris paketi fiyatida ekleniyor diye biliyorum.Tam emin degilim ama.59 tl ile bitmiyor yani.Sormak lazim.Ki sitesindeki kampanyada Turksat ve 18 ay tahutlu.Yani 2. Sezonun yarisinda uyelik biterse bu digiturk fiyat budur derse kabul etmek zorunda kalirsiniz.ligin sonuna yaklasiliyor heyecan var diye fiyati yukseltir bunlar.Herzaman 12 ay taahut iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yellowcanary56

quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

bu sitede 30 tl hediye çekiyle 470 TL ye geliyor Teknosa kasmaya gerek yok arkadaşlar..

ustam 470 tl ye geliyor ama taksit yapmıyor teknosada 450 tlye 9 taksit yapıyordu

ben gidip mağazalarından pazarlıkla 450'ye almıştım. yerleri çekmeköyde. pazarlığa açıklar. bence arayıp zorlayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: said_ozcan

ARKADAŞLAR BU ÜRÜNLE AYRICA HDMI KABLO ALMAMIZA GEREK VAR MI ?

Icinden cikiyor gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Hocam 50 liralık ihtiyacınız olan ürünü alıyorsunuz.550 lira oluyor toplam.50 lira paylaşılan kod ile indiriyor,50 lirada bonus geliyor.Toplamda 400 lira next + 50 liralık alacağınız ürün şeklinde oluyor.

Peşin alım varmı bilmiyorum ama bende çok çektim digitürkün keyfe göre faturasından o yüzden uzak duruyordum,fenerbahçe olmasa alacağımda yoktu ama işte 5 veya 7 liraya Hd olayında ise takip edeceksiniz 12 ay sonunda hemen iptal edeceksiniz hd yi,yoksa 12 ay sonunda kitlerler 15-20 lira hd parası kesin.

Bu şekilde aylık (12 ay bazında)(30tl kurulum) 430 tl /12 :36 lira oluyor.+5de HD olsa : 41lira____60 lira hd olsa bile çok bence bi tek maç için

Hocam digitürk sitesine baktım taraftar paketi 3 eylüle kadar 19 tl 3 eylülden sonra 59 tl.

Simdi bi hesap yapalım 12 ay kullanıcağımı düşüniyim.

Eylüle 2 ay var.

19x2=38 tl
    59x10= 590 tl

590+38= 628 tl ye 1 senelik normal digitürk alabiliyoruz. (Sürpriz fatura olmazsa tabi.)

Birde şöyle düşünelim 500 tl ye bunu alıyoruz. (Kod kullanmadan hesaplıyorum) 7 tl ye hd yapsak her ay çünkü maçlar hd olmadan tadı cıkmaz. 7x12 = 84 tl.

30 tl de kurulum.

500+84+30= 614 tl yapar. (Hd aldıgımızda sürpriz fatura gelmezse.)

Şimdi ilk paketimiz 628 tl di. Bu ürünü alırsak 614 tl ödücez. Bence aradaki 14 tl lik fark için normal digitürk almak daha mantıklı geliyor. (Türksat ligtv yayını normale göre daha kötüymüş.) bunuda göze alırsak aradaki 14 tllik fark bisey değil. Bence normal digitürk almak daha mantıklı. Tek sorun sürpriz fatura olması. Eğer sürpriz fatura gelmiceğinin garantisini verirlerse (verse dahi inanması zor kafalarına göre yolluyorlar.) normal almak daha mantıklı gibi. Suan cok kararsız kaldım acaba ne yapsam. Sizde fikir verirseniz sevinirim hocam.

EDİT: 30 tl de kurulum masrafı vardı. Onu unuttum ve ekledim.

Hocam bu hesapta taraftar paketine kalan aylarda giris paketi fiyatida ekleniyor diye biliyorum.Tam emin degilim ama.59 tl ile bitmiyor yani.Sormak lazim.Ki sitesindeki kampanyada Turksat ve 18 ay tahutlu.Yani 2. Sezonun yarisinda uyelik biterse bu digiturk fiyat budur derse kabul etmek zorunda kalirsiniz.ligin sonuna yaklasiliyor heyecan var diye fiyati yukseltir bunlar.Herzaman 12 ay taahut iyidir.

Hocam ben next digitürk alacağım işte bu konudakinden. Hiç sürpriz faturayla falan uğraşamam bugun siparis vericem ama bazı arkadaşlar kod işe yaramıyor falan demiş ne kadar dogru?

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    Hocam düne kadar yariyordu kod.Ama işe yaramiyorsada Bonus 50 tl gecerliyse 499 u 500 e tamamlayin 50 tl bonus gelsin ayni sey olur.499 arti ufak pil alin.Bonus suruyorsa 50 tl verir.

• quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

teknosa.com dan bakınca hazırlaniyormi diyor hocam?

Durum: Kargoda yazıyor. Fakat bu yazı 3-4 gündür var:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

Hocam düne kadar yariyordu kod.Ama işe yaramiyorsada Bonus 50 tl gecerliyse 499 u 500 e tamamlayin 50 tl bonus gelsin ayni sey olur.499 arti ufak pil alin.Bonus suruyorsa 50 tl verir.

Hocam kod olmuyor ya. Denedim olmadı

• XnetaS kullanıcısına yanıt
    Hocam kodu yazıyorum ama 50 tl düşmüyor. Bir cok arkadaşta aynı sorun varmış. Kodsuz almaya değermi ki

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    bende denedim düşmüyor fiyatı.. bitti galiba kampanya
  • tm hocam ayni durum bendede var o yuzden sordum tskler

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.