Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.829
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi de bu neden sakıncalı hocam, sonuşta 3 Ağustosa kadar aktivasyon hakkımız yok mu, 30 Temmuzda yapmak istesem olmaz diyebilirler mi, bu sakınca nereden geliyor, teşekkürler
  • Sırf hdmı girişli tv miz yok diye alamıyorum bu paketi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubisco92

Aktivasyon için Tv olmasına gerek yok dimi, sonra heralde ben de takabilirim tvye

yok tv ye gerek yok birde diyelim ki aktivasyonu yarın yaptırdın zaten 3 ağustosa 2016 ya kadar açık olacak :) beklemek hem kar getirmiyor hemde riskli demek istediğim bu zaten:)
  • Arkadaslar tuketici hakki diye birsey var.3 agustosa kadar cihazi alan her adama bunu aktive edecek.Gereksiz bilgi verip kimse kimseyi yaniltmasin Cihazi alana aktive edecek mecbur.next kod vermiyor ne demek aciklarmisin hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 20 Temmuz 2015; 18:15:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az evvel nextle gorustum sikinti yok 3 agustosa kadar alanlara aktive ediyoruz dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

Arkadaslar tuketici hakki diye birsey var.3 agustosa kadar cihazi alan her adama bunu aktive edecek.Gereksiz bilgi verip kimse kimseyi yaniltmasin Cihazi alana aktive edecek mecbur.next kod vermiyor ne demek aciklarmisin hocam

hocam bu bir tedbir tüketici hakkları tabi var olmadı iade edersin paran yanacak kimse demedi
    ben aldığım bir duyumu paylaştım burada bazı arkadaşlar ürünü alıp 3 ağustos da aktivasyon yaptırmayı planlıyor.bende dedim ki buna gerek yok zaten fatura dönemleri digitürkde ayın 3 dür yani bugünde aktivasyon yaptırsan seneye 3 ağustosa kadar açık insanlar uğraşmadan çile çekmeden aktivasyonlarını yaptırsınlar bunda yanlış nerede.
  • quote:

o arkadaş ortalığı karıştırdı kaçtı:D

Kaçmak bize yakışmaz sadece şaka takılalım dedik sen fazla ciddiye aldın
    devlet meselesi yaptın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyl-t

quote:

Arkadaslar tuketici hakki diye birsey var.3 agustosa kadar cihazi alan her adama bunu aktive edecek.Gereksiz bilgi verip kimse kimseyi yaniltmasin Cihazi alana aktive edecek mecbur.next kod vermiyor ne demek aciklarmisin hocam

hocam bu bir tedbir tüketici hakkları tabi var olmadı iade edersin paran yanacak kimse demedi
    ben aldığım bir duyumu paylaştım burada bazı arkadaşlar ürünü alıp 3 ağustos da aktivasyon yaptırmayı planlıyor.bende dedim ki buna gerek yok zaten fatura dönemleri digitürkde ayın 3 dür yani bugünde aktivasyon yaptırsan seneye 3 ağustosa kadar açık insanlar uğraşmadan çile çekmeden aktivasyonlarını yaptırsınlar bunda yanlış nerede.

Ne yazdiginizdan hicbirsey anlamadim hocam adam yazmis gelisimavm indirim vermiyor teknosa kaldi elde diye sizde next kod vermiyor felan yazmissiniz.Ne alaka onu anlayamadim ben.Hocam polemik yaratmak icin yazmiyorum konuyu anlamak icin soruyorum.Birsey varsa bizde bilelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 20 Temmuz 2015; 18:28:58 >

• blueman7 kullanıcısına yanıt
    kısaca almak isteyenler acele etsin hocam kampanya o tarihe kadar devam etmeyecek gibi duruyor
    ürünü alıpda 3 ağustosu bekleyenlerde beklemelerine gerek yok zaten bugünde aktivasyon olsa seneye 3 ağustos 2016 da bitecek onalrda bir an önce aktivasyonunu yaptırsınlar tedbir tedbirdir
    ben firmalardan bahsetmiyorum nerde ucuzsa alsınlar
    Alıntı yapmadan yazdığım için o şekilde göküyor alıntı yaparak yazarım bundan sonra cevaplar karışmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyl-t -- 20 Temmuz 2015; 19:03:21 >
  • Tekrar yazayim next ile gorustum beyler Şuan durum 3 agustosa kadar sikintisiz aktive ediyorlar.Ama herkes arkadasin dedigi gibi elini cabuk tutsun.Bazen servislerde kart kalmayabilir bir kac gun kart beklerken sure gecebilir.Suan en iyi fiyat bu kampanya aynisini Digiturkten alsaniz 540 tl fiyat veriyor arti kutu size kalmiyor.Acele edelim biraz ben zam bekliyorum insallah gelmez 3 agustostan sonra.

• bir arkadaş sormuş kaç film kanalı var diye 5 film kanalı var. Moviemax Türk ile birlikte.

epg (program bilgisi) olayı benim canımı sıkan en önemli nokta. pekçok kanalın epg bilgisi yok. bir türlü çözemedik şu sorunu

konu ile ilgili digitürk online işlemlerden şikayet oluşturdum bakalım ne olacak sonuç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derdesxa -- 20 Temmuz 2015; 19:33:42 >
  • quote:

quote:

Aktivasyon için Tv olmasına gerek yok dimi, sonra heralde ben de takabilirim tvye

yok tv ye gerek yok birde diyelim ki aktivasyonu yarın yaptırdın zaten 3 ağustosa 2016 ya kadar açık olacak :) beklemek hem kar getirmiyor hemde riskli demek istediğim bu zaten:)

Yalnız beklemenin şu avantajı yok mu 3 ay spor extra ne kadar geç aktive edersek okadar iyi değil mi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

quote:

Yalnız beklemenin şu avantajı yok mu 3 ay spor extra ne kadar geç aktive edersek okadar iyi değil mi :)

Bugun itibariyle 10 12 gun kar olur.sd yayin kotu zaten olmasada olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 20 Temmuz 2015; 20:13:01 >

• Arkadaşlar bu kampanyadaki makineyi alsak apartmandaki merkezi uydu sistemine bağlasak lig tv çalışır mı yoksa ayrı çanak kablo vs mi gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

Sırf hdmı girişli tv miz yok diye alamıyorum bu paketi

Bir iki sayfa once scart girisli tv icin aparat adresi verilmisti,bir goz at

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bun itibariyle 10 12 gun kar olur.sd yayin kotu zaten olmasada olur

Digitürkde ay ortasında üyelik bitmez ayın üçünden üçünedir.bu paketlere Üye olanlar bitiş tarihi öğrenip yazarlarsa çok faydalı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: katakunti

Arkadaşlar bu kampanyadaki makineyi alsak apartmandaki merkezi uydu sistemine bağlasak lig tv çalışır mı yoksa ayrı çanak kablo vs mi gerekir.

Merkezi canaklar Turksata baglidir genelde.Turksata bagliysa calisir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bun itibariyle 10 12 gun kar olur.sd yayin kotu zaten olmasada olur

Digitürkde ay ortasında üyelik bitmez ayın üçünden üçünedir.bu paketlere Üye olanlar bitiş tarihi öğrenip yazarlarsa çok faydalı olur.

Hocam uyelik degil hediyeler aktive ettigin gunden 3 ay sonra bitiyor.Uyelik konusunda ayin 3 unden 3 une kesiliyor faturalar hemfikiriz. Ben yazayim hediyeler aktive ettikten 3 ay sonra, lig tv lig basladiktan 1 ay sonra bitiyor.Uyelik 12 ay sonraki ilk ayin 3 u hangisiyse ogun bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 20 Temmuz 2015; 20:12:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mardini

quote:

Hocam onu sordum satıcılara çalıştırmaz dediler.lg 42l580n tv almayı düşünüyorum. Cihaz için siparişi verdim birazdan mağazadan gidip alıcam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mardini

quote:

Hocam onu sordum satıcılara çalıştırmaz dediler.lg 42l580n tv almayı düşünüyorum. Cihaz için siparişi verdim birazdan mağazadan gidip alıcam

Hocam ödüllendir kendini tuplu tv mi kaldi.Bahcede izleyecektiniz sanirim yazin yanlismi hatirliyorum.Teknolojiye makul kosullarda giden paraya acimayin.

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.