Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirim kodlarını nasıl alıyorsunuz. Nasıl indirimli olarak satın alıyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meohamza kullanıcısına yanıt
    Zonguldakta yok mağazan al aynı kargo inş tedarik uzun sürmez.
  • Promosyon kodu ile satın al var orada PR000MODAGRAM YAZ 50 TL DÜŞÜYOR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofist67

Zonguldakta yok mağazan al aynı kargo inş tedarik uzun sürmez.

Saat 14 öncesi alışveriş gün içerisinde elinde olur bilgisi verildi bana. Tabii bu durum ıstanbul için geçerli olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar, az önce tekonsadan siparişi verdim. Ürünü teslim aldıktan sonra ne yapmam gerekiyor adım adım yazabilirseniz çok sevinirim.(Hd yayın izlemek istiyorum) Çok fazla bilgi kirliliği olmuş bu başlıkta.Yardımlarınızı rica ediyorum.
  • Arkadaşlar ben ürünü bu ayın 15inde başlattım, HD yayını ise önümüzdeki ayın 3ünde başlatacaklarını söyledi telefon konuşmamdaki arkadaş, şimdi bizim üyelik seneye 15inde bitince, biz bu HD 12 ay taahhüdümüzü bozmadan nasıl kurtulucaz bunlardan, şöyle ki 15inden ilerki ayın 3üne kadar 18 gün açık kalacak HD ama o arada şampiyonlar paketi bitmiş olacak benim zaten, aynı zamanlarda aktivasyonu sağladığımızdan hepimiz aşağı yukarı hepimizi ilgilendiren bir konu diye düşünüyorum.

15.07.15 Aktivasyon tarihim
    03.08.15 HD başlangıç tarihim

• Arkadaşlar merhaba cihazı sipariş ettim ama şöyle bir sorun var Televizyonu büyük ihtimal 3 Ağustostan sonra alıcam, aktivasyon için Tvye ihtiyaç var mı yoksa gelip cihaz üzerinde yapıp gidebilirler mi, aktivasyon sırasında evde olmayacağım ablam olacak ekstra dikkat etmesi gereken bir şey var mıdır, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyl-t

quote:

Orijinalden alıntı: canturkkara

quote:

Orijinalden alıntı: ktb06

Gelişim avm kod girme yerini kaldırmış

Yahu sabah saat 11.00 gibi vardı hatta düşüyormu diye baktım

iyi halt etmişler elde avuçta teknosa kaldı desenize

oda sıkıntılı next nx2 kod vermiyor şuan. ellerinde cihaz olanlar beklemeden aktivasyon yaptırsınlar bana sorarsanız

Şu an sitelerindeki nx2 değil yani öylemi ama geçen haftada aynı sayfa ve bilgilendirme vardı neden nx2 kodu vermiyor dedinki öğrenebilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: hyl-t

quote:

Orijinalden alıntı: canturkkara

quote:

Orijinalden alıntı: ktb06

Gelişim avm kod girme yerini kaldırmış

Yahu sabah saat 11.00 gibi vardı hatta düşüyormu diye baktım

iyi halt etmişler elde avuçta teknosa kaldı desenize

oda sıkıntılı next nx2 kod vermiyor şuan. ellerinde cihaz olanlar beklemeden aktivasyon yaptırsınlar bana sorarsanız

Bu ne demek tam olarak ben yarım saat önce ürünü teknosadan sipariş ettim?

• Rubisco92 R kullanıcısına yanıt
    İşin vahim demek
  • En ucuz nerden nasıl alabilir arkadaşlar

• canturkkara kullanıcısına yanıt
    Hocam anlamadım, lütfen açıkca ne kasdettiğinizi yazar mısınız.
  • Temmuzun 16 sında digitürke üyelik iptali için fax çektim
    2 gün sonra döndüler anlaşma olmadı donduralım dediler dondurun dedim bu gün yine aradılar saçma sapan teklif yaptılar kalsın dedim
    next kampanyasının nx2 koduna ve paketine güvenerek rahat davrandım
    ama ay sonuna az kaldı zaman daralıyor bakalım nasıl bir çözüm bulacağız az önce arkadaşın birisi teknosadaki kanpanya nx2 kodu değil deyince iş iyice çıkmaza girdi sanki araştırmak lazım ne ye dayanarak söyledi bunu acaba
    499 satılanlar nx2 dir 269a satılanlar nx 1
    sanırım sorun digitürk kaynaklı fiyatı 699 çıkarmayı düşünüyor
    ürün elin egeçer geçemez aktivasyonunu yaptır. bu konuda sıkıntı çıkmayacaktır ama son gün ayın 3 o zamanı bekleyim demeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubisco92

Hocam anlamadım, lütfen açıkca ne kasdettiğinizi yazar mısınız.

şaka takıldım sadece olayın aslını astarını bende bilmiyorum ama sen gibi pusuda bekleyenlerden birisiyim

o arkadaş olmuyor, sende ben yeni aldım deyince işimiz vahim yerine işin vahim dedim
  • hyl-t H kullanıcısına yanıt
    Hocam Digitürk fiyatı çıkarsa da ben sonuçta bugün Teknosadan aldım, kutudaki seri kodla aktivasyonu yapmayacaklar mı, canturkk adlı arkadaşın tam olarak sorununu anlayamadım açıkcası
    o arkadaş ortalığı karıştırdı kaçtı:D
    hocam bazı arkadaşlar ürünü alıp ay sonu aktivasyon yaptırmayı düşünüyor şu ortamda artık bu sakıncalı arkadaş tereddüt etmiş ama yarın ürün eline geçecek servisi arayıp aktivasyonunu yaptırırsa sıkıntı yaşamaz
  • hyl-t H kullanıcısına yanıt
    Aktivasyon için Tv olmasına gerek yok dimi, sonra heralde ben de takabilirim tvye
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.