Şimdi Ara

Digiturk Modül (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.143
Cevap
45
Favori
153.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pardon Eutesalsat yazacaktım..Teşekkürler bilgiler için....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Üstat gereken şifre veya aktivasyon kodu modül kartın içindenmi çıkıyor yoksa arçelik bayisimi şifreyi veriyor..

• smolwarf S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Size bir zarf içinde veriyorlar bu kodu 02124737373 müşteri hizmetleri ni arayıp başvuru yapıyorsunuz servis gelip kurulumu yapıyor.

Zarfı veren kim

• smolwarf S kullanıcısına yanıt
    Arçelik bayisinden alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun483

Aslındı bu mödül işinde servisden gelen kişinin niyeti önemli iki kere kuruluma geldiler işte yok tv arçelik değil olmaz dedi gelen servisci modülü bile takmadı sonra tekrar kurulum istedim aynı servisi istemiyorum dedim. Ancak aynı servisi yönlendirdiler 3 kere randevu verdiler randevu günü gelince iptal ettiler sorduğumda sizin tv arçelik değil ondan gelemeyiz dediler digitürk merkez den aradılar onlar da modül hiç kurulumu yapmıyoruz dediler en son dedim kuzenin arçelik tv var alım onu kurdirim randevu verdiler yine aynı servis sonra yoğun olduklarından başka servisi yönlendirdiler geldi arkadaş sağolsun gerçekten ysrdımcı oldu. Ama benim tv de sıkıntı çıktı bu sefer de yayın geldi ama 10 saniye sonra tv kapanıp açılıyor servisci arkadaş modülden olabilir yeni modül gelsin sana getirim dedi sağolsun bugün getirdi yine aynısını yaptı ancak servisci arkadaş modüllü beraber yeniden uydu kurulumu yap dedi yaptım oldu valla olmasaydı yeni tv alacaltık 5000 tl cep kaldı modül on numara valla
    Hocam tv markanız neydi acaba? Arkadaşım Vestel kullanıyor, modüllü üyelik aldı geçen hafta. Tv kapanıp açılıyor arada diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Hocam benim philips bende de aynı sıkıntı oluyor bazen galiba tv 4k değil ondan yapıyor önerim mödülü uydu arama kısmına gelince takın o zaman düzeliyor bende

• quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun483

Hocam benim philips bende de aynı sıkıntı oluyor bazen galiba tv 4k değil ondan yapıyor önerim mödülü uydu arama kısmına gelince takın o zaman düzeliyor bende
    Teşekkürler hocam arkadaşa ileteceğim düzelir inşallah. Ben de lgde kullanıyorum 2 haftadır çok şükür sıkıntı yaşamadım.

• Sizin tv 4k mi

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Teşekkürler hocam arkadaşa ileteceğim düzelir inşallah. Ben de lgde kullanıyorum 2 haftadır çok şükür sıkıntı yaşamadım.

Alıntıları Göster
    Selam hocam...Bendede LG var..4k tv...Modül arıyorum..Bulursam alacağım.Bir sıkıntı olmaz sanırım....

• quote:

Orijinalden alıntı: smolwarf

Selam hocam...Bendede LG var..4k tv...Modül arıyorum..Bulursam alacağım.Bir sıkıntı olmaz sanırım....

Alıntıları Göster
    Olmaz sanırım. Benimki 4k değil 2014 model webos. Sorun olmadı.

2018in son sürüm 55sk9500 model kullanıyorum..Nasıl bulacaz bu modülü varmıdır bildiğiniz biryer...

• quote:

Orijinalden alıntı: smolwarf

2018in son sürüm 55sk9500 model kullanıyorum..Nasıl bulacaz bu modülü varmıdır bildiğiniz biryer...
    Ben direkt bulunduğum yerdeki arçelik bayiinden aldım 934₺ye. Siz de arçelik bayilerine sorabilirsiniz. n11'e de bakabilirsiniz

Hangi ildenniz...

• Arçelik bayiden şifre sayın alacağım fakat bulunmuş olduğum ilde modül yok...çıkma kullanılmış modül bulabilirsem sersvis takacağı digitürk kartıyla çalıştırabilirmi..

• Herkese iyi akşamlar bende Beko 4K tv var modülü digitürkü nereden alabilirim teşekkürler

• portrey P kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Arçelik bayilerinde bulabilirsiniz.

Hocam merhaba. Öncelikle insanları bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Şu an evde Turkcell TV+ kullanıyorum. Yani yayınları TV+ üzerinden izliyorum ve görüntü kalitesi fena değil. Ancak televizyonun(Samsung NU8000) dahili uydusuna geçince izlediğim Turksat yayınlarındaki kalite bariz daha iyi. Aynı şey Digiturk'ü kutulu kullandığım zamanlarda da vardı. Kutuda görüntü kalitesi daha düşükken, dahili uyduda daha netti.

Size 3 sorum var üstad.
    1. modül üyeliklerde de görüntü kalitesi tıpkı dahili uydudan alınan yayınlar gibi kutulara göre daha mı iyidir?
    2. sözleşme sona erdiğinde modül sanırım bizde kalıyor. peki modüllü üyelik için yeni bir teklif alabiliyor muyuz?
    3. anladığım kadarıyla bein sports kanallarından sadece bein sports 1 kanalı HD durumda. peki ilerleyen zamanlarda en azından maç kanalları HD olabilir mi ve yayınlarda eutelsat'a göre gecikme söz konusu mu?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 2 Ekim 2019; 21:2:33 >

• ydn06 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

1-modül üzerinden görüntü kalitesi tvye göre olacağı için kutuya göre daha kalitelidir.

2-maalesef iade etmeniz gerekiyor üyelik sonunda.

Ayrıca şuan modül zor bulunuyor ve bazı servisler kurulumda problem çıkarıyor bilginiz olsun almadan önce iyice araştırın gerekirse bölgenizdeki teknik servis ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Cevap için teşekkürler hocam. Anladığım kadarıyla bein sports kanallarından sadece bein sports 1 kanalı HD durumda. peki ilerleyen zamanlarda en azından maç kanalları HD olabilir mi ve yayınlarda eutelsat'a göre gecikme söz konusu mu? Son olarak sözleşme sona erdiğinde modül üyeliği kendi kendine taahhütsüz olarak yenileniyor mu yoksa direkt iptal mi?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.