Şimdi Ara

Digiturk Modül (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.144
Cevap
46
Favori
153.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Dahili uydu alıcısı ve modül girişli ise izleyebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aslantepe-arena A kullanıcısına yanıt
    Modül satışı yapılmıyor bitti diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar
    Dijitürk modüllü kullandığım uydu alıcım, modül yayınlarını göstermemeye başladı. Başka cihazda gösteriyor ama benim cihazda göstermiyor. Servis elimizde modül yok , modülle birlikte cihazı gönderirseniz bakabiliriz dedi.
    Servise bendeki digitürk modülü göndermemin bir sakıncası olurmu? Yani kopyalanma vs gibi. Bu işleri bilmediğimden servis modülü de isteyince tırstım açıkçası. Benim modülle kötü amaçlı yapabileceği bir şey varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalkaya19

Merhaba Arkadaşlar
    Dijitürk modüllü kullandığım uydu alıcım, modül yayınlarını göstermemeye başladı. Başka cihazda gösteriyor ama benim cihazda göstermiyor. Servis elimizde modül yok , modülle birlikte cihazı gönderirseniz bakabiliriz dedi.
    Servise bendeki digitürk modülü göndermemin bir sakıncası olurmu? Yani kopyalanma vs gibi. Bu işleri bilmediğimden servis modülü de isteyince tırstım açıkçası. Benim modülle kötü amaçlı yapabileceği bir şey varmı?
    Modül konusunda bir sıkıntı olmaz ama Digitürk servisi uydu alıcısından ne anlar, adamların çoğu modülü hayatlarında ilk kez Arçelik kampanyası ile gördü. Montaja gittikleri yerlerde beceremeden geri dönen çok servis oldu.

• kartalkaya19 K kullanıcısına yanıt
    Uydu alıcında bir şeyler vardır modül başka uydu alıcıda çalışıyorsa uydu alıcını sıfırla tekrar dene yeni güncellemesi falan varsa yap. Digiturk en fazla modülünü alıp cihaz verebilir yazılım veya tamir gibi bişi yapmaz

• kartalkaya19 K kullanıcısına yanıt
    Kanal listesini yedekle ve cihazı fabrika ayarlarına geri döndür. Sadece Digitürk kanallarını tarat ve sonra modülü tak. Olursa kanal listesini tekrar yüklersin, olmazsa cihazı adam akıllı çanak işi ve cihaz tamiri yapan iyi bir yer veya ustaya götür. Cihazın kendi servisi varsa önceliğin o olsun.

Saygılar

• Cevap veren Arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Uydu cihazı ile birlikte digitürk modülünü isteyen, digitürk servisi değil. Bu tür tamir işlerini yapan, her türlü uydu cihazına bakan bir tamir servisi.
    Hatta duyduğum kadarı ile IPTV işleride yapıyormuş.Bu tamir servisi cihaz ile birlikte modülü de istedi. Tamir ederim modül takılıyken de kontrol ederim çalışır durumda iade ederim dedi. Bende modül içinde kartı kopyalama vs.yani kötü amaçlı kullanım yapabilirmi diye tereddüt ettim onu sizlere danışmak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalkaya19

Cevap veren Arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Uydu cihazı ile birlikte digitürk modülünü isteyen, digitürk servisi değil. Bu tür tamir işlerini yapan, her türlü uydu cihazına bakan bir tamir servisi.
    Hatta duyduğum kadarı ile IPTV işleride yapıyormuş.Bu tamir servisi cihaz ile birlikte modülü de istedi. Tamir ederim modül takılıyken de kontrol ederim çalışır durumda iade ederim dedi. Bende modül içinde kartı kopyalama vs.yani kötü amaçlı kullanım yapabilirmi diye tereddüt ettim onu sizlere danışmak istedim.
    Yazdığınız mesajdan direk olarak digitürk servisi anlaşılıyor.

Cihaz marka modeli nedir?

Servisin böyle bir şey yapabileceğine ihtimal vermiyorum.
  • Merhaba, mevcutta 4k kutulu bir üyeliğim var; modül e geçmek istiyorum ama ne Digitürk servis ve müşteri hizmetlerinden ne de Arçelik bayii ve servislerinden doğru bir bilgi alabildim. Size sormak istediğim Modül satışı devam ediyor mu yoksa yeni yıl ile bitti mi. Eğer satış yapılıyorsa mevcut üyeliğimi iptal mi etmem gerekiyor yoksa geçiş oluyor mu. Üyeliğimde tüm kanallar açık olarak kullanıyorum bu arada ama taahhüt üm yeni bitti. MDU 5 sistemli bir yerde oturuyorum ve TV markası Samsung (modül girişi var)
  • fafafa F kullanıcısına yanıt
    Şuan modül satışı var mı bilmiyorum ancak ben 1.5 ay önce 4k kutulu üyeliğimi iptal ederek arçelik bayiden aldığım kod ile modüllü üyeliğe geçtim, iptal işlemi ise kullandığım dönemler liste fiyatı üzerinden hesaplandı

• Bir yolunu bulsam ben de geçeceğim ama bir türlü satan yer bulamadım. Çoğu kişinin hiçbir fikri yok, ya da elimizde kalmadı diyorlar. Diğerleride kampanya bitti diyor.
    Slm bende modül var arçelik kodu ile aldım mart ayında bitiyor kullanmıyorum devir oluyorsa devrede bilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistemin nasıl işlediği ile ilgili hiçbir fikrim yok. Sanırım bu konudan en iyi anlayan kişi Metin Bey.
    Hocam Merhabalar

Maalesef ocak 2020 itibari ile arçelik kampanyası modüllü üyeliklerde sona erdi. Tekrar olursa yazacağım.

• Slm bende modül var arçelik kodu ile aldım mart ayında bitiyor kullanmıyorum devir oluyorsa devrede bilirim

• Hocam Merhabalar

Digiturk bayilerinde işlem sağlayabilirsiniz.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Merhaba işte kullanmak isteyen arkadaşlar varsa forumda devrede bilirim ben kullanmıyorum artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 14 Ocak 2020; 14:22:8 >
  • Merhaba
    Türksat çanağı üzerinden, digitürk modül kullanıyorum. Aşağıdaki kanallar çıkıyor. Bu kanallarda herhangi bir eksiklik varmı?
    Yeni çanak alıp, modüle Eutelsat ile devam etmelimiyim sizce? Aşağıda olmayıp, Eutelsat'ta çıkan kanal varsa hangileridir?

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, umarım yakın zamanda tekrar başlarlar. Gerçi başlayacak olsalar bitirmezlerdi sanki.
  • Dijitürk modülü, Vu plus Ultimo'da kullanıyorum. Bu ay yapılacak digiturk uydu değişikliği için modül kullananların bir şey yapması gerekiyormu acaba? Kutu kullananlar yazılım güncellemesi yapmalı deniliyor,peki modül kullananlar?

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.