Şimdi Ara

DIGITURK | İptal - Dondurma İşlemleri | Sorularınız (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
6
Favori
320.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de geçen seneki Pepsi kampanyasından 1 yıllık Ekospor paket kazanmıştım. Arayıp iptal talebinde bulundum. Daha sonra bi bayan arayıp Ekonomik paket (9.90) için 24 ay taahhüdüm olduğunu söyledi. Ben de birşey diyemedim. Artık 1 yıl aylık boşuna 9.90 ödeyeceğiz.
  • Digiweb'ten şimdi baktım ağustos ayı için 44.90 fatura kesilmiş, bikaç gün önce görüştüğümde mt 50 küsür geleceğini söylemişti, ancak diğer paketleri görüntülemek istediğimde üyelik iptal talebiniz var işleminizi gerçekleştiremiyorum diyor. İnşallah bir sorun çıkmaz kapattırmamla ilgili, ne olacak merakla bekliyorum, hala birisi aramadı.
  • Digiturk bi ara kapatmaya karar verdim. Fiyatta indirim yapabileceklerini söylediler bende kabul ettim şimdi indirimli olarak izlemeye devam ediyorum
  • aynı olayı bende yaşıyorum sadece ligtv olan üyeliğim 20 ağustos 2009 da bitiyordu ekstradan ücret ödememek için erkenden iptal için başvurdum ekstradan 18 lira fatura çıkarmışlar şimdide digiweb te promosyon bitiş 08-2010 görünüyor daha önce 20-08-2009 görünüyordu bu fazladan ücreti anlamadım zaten ücreti peşin ödemiştim kredi kartından
  • arkadaşlar 4 ay önce dijitürk hoşgeldin paketine üye oldum 24 aylık taahhüt verdim fakat şimdi kapattırmak istiyorum fakat 199 lira ödemem gerekiyor sanırım bunun yerine 1 kaç aylıgına başka bi pakete geçsem örnegin spor paketi o zaman taahhüt kalkıyor mu spor paketinide iptal ettirsem sonradan bu şekilde üyeliğimi iptal ettirebilir miyim ??
  • bugün lig tv yi iptal ettirdim
    baya uğraştı ukala bir müşteri temsilcisi vardı
    farklı fiyat politikalarını eleştirdim bu yüzden iptal ettiriyorum dedim
    farklı fiyat politikalarını nerden biliyosunuz dedi bende internet v.s den öğreniyorum diye cevap verdim
    adamın cevabı şu:internetten öğrendiğiniz şeyler bizi bağlamaz doğru olduğunu nerden biliyosunuz falan gibi bir sürü ukalaca cevap zaten gıcıktım hepten sinir oldum
    34.90 teklif etti bende kabul etmedim

şimdi sizden öğrenmek istediğim bişey var
    bu digital kartı ne zaman teslim edicem bugun konuştuğum ukala temsilci 2 ay sonra dedi bundan birkaç gün önce arayan temsilci iptal olur olmaz teslim edebilirsiniz dedi

adamların biri birini tutmuyo ki

acaba sizin bilginiz var mı bana cevap verirseniz memnun olurum acil şu digitürkten kurtulmak istiyorum..
  • Hemen tutanak ile en yakın servise teslim etmen gerekiyor. Müşteri temsilcisinin dediği 2 ay sonra olayı ise farklı. Sanırım iptal etmemiş üyeliğinizi, dondurmuş. Üyeliğinizi en fazla 2 ay dondurabiliyorsunuz. Sonrasında servis hizmeti otomatikman yeniden başlıyor. Eğer kutu ve katınızı hemen teslim ederseniz, mecburen kapatmak zorunda kalacaklar.
  • benim giriş spr üyeliğim eylül sonu doluyor. kutu çanak benim .geçen seneki vestel lcd tv alana digituerk 19,90 kampanyasından almıştım. kutu ve çanağın parasını vermiştim benim olmuştu. ayrtıca 220 lira da bir yıllık peşin ödemiştim lig tv için. bu kampanyadan yararlanıp benim durumumda olan var mı aranızda
  • dijiwebte paketlere bastığı zaman "Bu üyeliğiniz için tanımlanmış paket bulunmamaktadır. Lütfen 0212-4737373 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimizi arayınız." diyor. iptal olacak anlamına m ı geliyor acaba.
  • yok dondurmaktan falan bahsetmedi iptal olma durumunda 2 ay sonra teslim ediliyor dedi acaba bana gıcık mı oldu da boyle yaptı
    quote:

Orijinalden alıntı: saklikent

Hemen tutanak ile en yakın servise teslim etmen gerekiyor. Müşteri temsilcisinin dediği 2 ay sonra olayı ise farklı. Sanırım iptal etmemiş üyeliğinizi, dondurmuş. Üyeliğinizi en fazla 2 ay dondurabiliyorsunuz. Sonrasında servis hizmeti otomatikman yeniden başlıyor. Eğer kutu ve katınızı hemen teslim ederseniz, mecburen kapatmak zorunda kalacaklar.
  • hocam ramazan ramazan bu adamlara etmedigim küfür kalmadı sana olanın aynısı banada oldu 2 ay sonra teslim edeceksiniz dediler iki ay sona bitmesine yakın digiwebden baktım üyeligim dondurulmuş hemn tekrar aradım bana kapatılmamış dondurulmuş açılcak dediler tekrar kapatma talebi verdim az önce digiwebden baktım yine aynı bu sefer bi ay ilerisine dondurulmuş şikayetvar.com a yazdım bakalım yarın bi değişiklik çıkar elbet
  • az küfür yemediler onlar da
  • bunlar hem ukala hemde yalancının önde gideni ya hayret birşey Allah tan sormuşum buraya
  • dondurmaktan bahsetmiyolar sen kapattım sanıyosun sonra receiverı fln alıp gitcekler diye beklerken fatura geliyo önüne bi kapatırabilsemde rahatlasam
  • Selamlar,
    Benim de 24 ay 9.90 lık paketimin süresi doldu.Kutu ve çanak benim, yalnız kartı iade edeceksiniz diyorlar.Kutusu kartsız çalışır mı? Türksat uydusuna çevirsem normal kanalları seyredebilir miyim?
  • çift kartlı olanlar var optv onlar kartsız çalışmıyor yani en azından ben çalıştıramadım ama senin üyeliginle verdikleri küçük siyah yada gümüş renkli olanalrdan tek kartlı onlar çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas270 -- 4 Eylül 2009; 14:23:27 >
  • Merhaba.
    Ben üyeliğimi iptal ettikmek istedim ancak sözleşmem halen sürüyor.Telefonda üyeliğimi iptal etmek istediğimi söylediğimde benden 100TL talep ediyor.Nasıl iş anlamış deilim.Pardon ama böyle iş olmaz.Sözleşme var diye sanki hacizle parayı alıcak.Benim sözleşmem daha sürüyormuşda iptal ederse sözleşmenin sürdüğü kadar parayı benden istiyo.Bunun altından nasıl kalkarım bana yardım edermsniz?
    Ayrıca sitesinde veya telefonda hiçbir şey görmedim/duymadım üyeliği iptal etmek konusunda.Bu kadar rezil bir müşteri hizmeti olabilir mi? anlamış deilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adigeakar

Selamlar,
    Benim de 24 ay 9.90 lık paketimin süresi doldu.Kutu ve çanak benim, yalnız kartı iade edeceksiniz diyorlar.Kutusu kartsız çalışır mı? Türksat uydusuna çevirsem normal kanalları seyredebilir miyim?

bende bunu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: £se®

quote:

Orijinalden alıntı: adigeakar

Selamlar,

bende bunu merak ediyorum.

çalışıyor.seyredebilirsiniz.

ben de iptal ettirmek için başvurdum.2 ay sonra verin diye gevelidi durdu.Yani İptal olmamış oluyor diye düşünüyorum.Şubat ayında 1 ay bedava açacaklarmış.Türksata çevireceğim işime yaramayacak dedim anlamamazlıktan geldi.
    Daha öncede başka üyeliğimde yapmışlardı bedava izledim iptal ettirdim..Sert çıkmak gerekiyor sanırım.

• Sert cikin. Bakin sonra nasil iptal edoyolRp
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.