Şimdi Ara

DIGITURK | İptal - Dondurma İşlemleri | Sorularınız (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
6
Favori
320.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onuruno99

quote:

Orijinalden alıntı: BuRCo

Merhaba değerli arkadaşlar,

Biraz önce aradılar , süper lig paket teklifi yaptılar. Gayet de uygundu. ilk 6 ay bütün maçlar 22.5 TL diğer 6 ay bütün maçlar 45 TL olacak şekilde.

Yanında da 3 ay ligtv 2 ligtv 3 kanallarını ücretsiz açtılar.

Yanlız kapatmadan önce son dakika birşey söyledi arkadaş ,

Dediki beyefendi şu anda fatura kesildiği için yeni faturada Mart 3 de kesileceği için şubatta izleyeceğiniz 8 gün + Mart ayı izleyeceğiz 30 günlük tutar Mart faturasında ödeyeceksiniz.

Bende dedim ki neden izlemediğim ayın faturasını ödüyorum , o da dediki zaten Digitürk de önce ödüyorsunuz sorna hizmet alıyorsunuz.

Burada takıldım. Doğrumudur ?

2 senelik üyeyim sanki her zaman önce izledim sonra ödedim diye hatırlıyorum.

Değerli yardımlarınızı rica ediyorum.

Saygılar

acaba siz eutelsat üzerinden mi izliyorsunuz yayınları? 45 lira tüm fatura bedeli mi yoksa sadece ligtv için mi geçerli? eğer sadece ligtv ise giriş + keyifler falan 60 ı buluyor mu? ben de iptal ettireceğim o yüzden soruyorum.

bana da teklif gelirse direkt atlamayayım diye.. bir de iptal faksı çekildiğinde teklif için kesin aranıyor muyuz? ya da kabul etmedikçe yeni aramalar mı geliyor? bilgisi olan var mı? artık yüksek faturadan bıktım. ya bırakacam ya da adam gibi bir teklif yapacaklar..

ben iptal faksı çektim ertesi günü aradılar teklif yağdırmak için :D

dinledim dinledim izlemiyom ablacım kapatın dedim tmam dedi :D 3 marttan itibaren kapanacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smtcglr -- 28 Şubat 2013; 17:17:46 >

• beyler bu iptal için teslim etmemiz gereken ekipmanlar neler ve de bu ekipmanları geri götürmezsek ne kadar ücret kesilir,ben 3 senedir üye idim 4-5 aydır başka evde oturuyorum ben kapattım diye biliyorum ama halen devam ediyormuş üyelik şimdi o eski evimdeki eşyaların hepsini öğrenci evi oldugundan devrettik yani bu ekipmanları bulamazsam ne olur bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

beyler bu iptal için teslim etmemiz gereken ekipmanlar neler ve de bu ekipmanları geri götürmezsek ne kadar ücret kesilir,ben 3 senedir üye idim 4-5 aydır başka evde oturuyorum ben kapattım diye biliyorum ama halen devam ediyormuş üyelik şimdi o eski evimdeki eşyaların hepsini öğrenci evi oldugundan devrettik yani bu ekipmanları bulamazsam ne olur bilen var mı

Kesin olarak bilmiyorum Sözleşmeden hatırladığım kadarıyla Digitürk Digikart (irdeto kartı) ve Digikutu (Uydu Alıcısının) Ücretini istiyor
  • kimlik fotokopisi (önlü arkalı)
    Üyelik no
    cep numarası
    iptal sebebi
    ve imzanız ile beraber 0212 473 99 99 'a fax cekmeniz gerekmektedir.

Daha sonraki sürecte dijitürk size yardımcı olacak son kez o ayın faturasınıda muhtemelen aldıktan sonra iptal süreci baslayacak sizi yönlendirecek..
  • ben hem kutuyu hem kartı götürdüm 3 yılın üstünde üye olarak kaldığım için sadece kartı aldılar cihaz bende kaldı bakalım sonradan isteyecekler mi görecez
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35mst

ben hem kutuyu hem kartı götürdüm 3 yılın üstünde üye olarak kaldığım için sadece kartı aldılar cihaz bende kaldı bakalım sonradan isteyecekler mi görecez

Sadece Kartı aldıysalar kutuyla iligili daha sonra hiçbir hak iddia edemezler
  • kutunun bana ait oldugnu söyledi kartı alan arkadaşta bunlara güven olmaz iyice çamurlaştılar..iptal ettiğim halde haftada 1 kampanya var diye arıyorlar
  • kutu iade etmek isteyen arkadaşlar istanbul içindeyse yardımcı olabilirim.pm atmanız yeterli..
  • merhaba arkadaslar benim size bi sorum olacakti digiturku yaklasik 6 aydir kullaniyorum ve 24 aylik bi sozlesmem var bunu iptal ettirmek istiyorum. acaba bana iptal ettirmek icin ne kadarlik bi fatura cikarirlar? cevaplariniz icin simdiden tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: __SoN_KalE__

merhaba arkadaslar benim size bi sorum olacakti digiturku yaklasik 6 aydir kullaniyorum ve 24 aylik bi sozlesmem var bunu iptal ettirmek istiyorum. acaba bana iptal ettirmek icin ne kadarlik bi fatura cikarirlar? cevaplariniz icin simdiden tesekkurler

Mantıken kalan taahüd süresi çarpı paket ücreti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __SoN_KalE__

merhaba arkadaslar benim size bi sorum olacakti digiturku yaklasik 6 aydir kullaniyorum ve 24 aylik bi sozlesmem var bunu iptal ettirmek istiyorum. acaba bana iptal ettirmek icin ne kadarlik bi fatura cikarirlar? cevaplariniz icin simdiden tesekkurler

indirimli paket kullandıysanız eğer (ilk 6 ay %50 gibi) o ayların farkını sizden alırlar bide promosyon olarak kullandığınız paketlerin bedeli var tabii. pm olarak üye numaranızı yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kod_od

quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

beyler bu iptal için teslim etmemiz gereken ekipmanlar neler ve de bu ekipmanları geri götürmezsek ne kadar ücret kesilir,ben 3 senedir üye idim 4-5 aydır başka evde oturuyorum ben kapattım diye biliyorum ama halen devam ediyormuş üyelik şimdi o eski evimdeki eşyaların hepsini öğrenci evi oldugundan devrettik yani bu ekipmanları bulamazsam ne olur bilen var mı

Kesin olarak bilmiyorum Sözleşmeden hatırladığım kadarıyla Digitürk Digikart (irdeto kartı) ve Digikutu (Uydu Alıcısının) Ücretini istiyor

ben bunları geri gotureceğimizi bilmiyordum şimdi tasındık o evden esyaları da devretmiştik sonra ordakiler de tasındı yani ekipmanlar nerde kim bilir.alttaki bi arkadas 2 yılın üstünde abone oldugunda sadece kartı almışlar bende 2,5-3 yıllık aboneydim kartı goturmezsem ne kadar oderim acaba?

• arkadaşlar ben 3 yıldır DT kullanıcısıyım.iptal ettirmek istiyorum.3 yıldır herhalde bu dekoderin(uydu alıcısı) parası çıkmıştır.arkadaşlarım iptal ettirdiklerinde uydu alıcısı onlarda kalıyordu diye biliyorum.şimdi ben iptal işlemlerini pazartesi yapacağım ama siz yazmışsınız kutu ve kartı da en yakın digitürk noktasına götürün.iade makbuzu alın diye.bu kutu dediğiniz şey tam ne oluyor? yani bana iade edeceğim şeyleri ayrıntısıyla yazıp yardım edebilirseniz çok sevinirim.bir de o lanet mekanik kadının dedikleri çok hızlıydı, fakslayacağım numarayı duyamadım.biliyorsanız yazarsanız çok makbule geçer.çok teşekkür ederim şimdiden
  • Arkadaslar merhaba ;

6 yıllık DT abonesiyim.Subat ayında 1 sene uzattım.Mayis ayına kadar ücretsiz izleyeceğim.geri kalan aylar 45 TL. Yarın faks çekip iptal ettireceğim.Bana ne kadara patlar bu iptal işlemi ? Dun öğrenmek icin telefon ettim.Once 215 TL dediler , ben itiraz edince 85 TL dediler.Ben yarın faksı çektikten sonra muhtemelen arayacaklar önce kampanya teklif edecekler sonrada örnegin 400 TL odeme yapmanız gerekecek diyecekler.dun bana söylenen 85 TL'yi göstererek itiraz etme şansım varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wedo

Arkadaslar merhaba ;

6 yıllık DT abonesiyim.Subat ayında 1 sene uzattım.Mayis ayına kadar ücretsiz izleyeceğim.geri kalan aylar 45 TL. Yarın faks çekip iptal ettireceğim.Bana ne kadara patlar bu iptal işlemi ? Dun öğrenmek icin telefon ettim.Once 215 TL dediler , ben itiraz edince 85 TL dediler.Ben yarın faksı çektikten sonra muhtemelen arayacaklar önce kampanya teklif edecekler sonrada örnegin 400 TL odeme yapmanız gerekecek diyecekler.dun bana söylenen 85 TL'yi göstererek itiraz etme şansım varmi ?

Telefon kaydı tutuluyor ,

Tabi eğer 85 TL dediler ise bunu kanıt olarak kullanabilirsiniz.
  • Teknosa Digiturk 2 ay ücretsiz deneme paketi kullanıyorum daha 1.ay dolmadı ne zaman iptal işlemini başlatmam uygun olur?

Ayrıca abonelik durumu aşşağıdaki şekilde gözüküyor. Promosyon bitiş tarihi 3 Haziran 2013 yılında sona eriyor gözüküyor herhangi bir cinlik olmasın

BASLANGIC KANALLAR (AYLIK) PROMOSYONLU 03/06/2013
    BELGESEL KANALLARI (AYLIK) PROMOSYONLU 03/06/2013
    HD KİRALAMA (AYLIK) PROMOSYONLU 03/06/2013
    SPORSEVER PAKETİ (AYLIK) PROMOSYONLU 03/06/2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 21 Mart 2013; 19:44:58 >
  • Gecen sene 18 aylık taahütte bulunmuştum 1 yıl ücretsiz HD+ kutu vermişlerdi. Ay ortasında mesaj attılar " taahütünüz bitiyor, indirimli fiyatlardan yararlanmanız için taahütünüz yenilenecektir" diye. Aradım ne taahütü daha 6 var falan diye, "HD+ kutunun taahütü bitiyor aylık 11,90 faturanıza yansıyacak" dediler. İptal edin diyincede "sizi aktarıyorum önce X sonra Y tuşuna basın" dendi. Karşıma çıkan kişiyede durumu anlattım o da, "yanlış yere bağlandınız sizi aktarıyorum önce A sonra B tuşuna basın" dedi. Bağlandığım kişiyede derdimi anlattım, cevap yine aynı "yanlış yere bağlandınız ben sizi aktarıyorum önce Ğ sonra J tuşuna basın" dedi. Bu böyle 5-6 müşteri temsilcisiyle devam etti, sonra sinirlenip kapattım.

Dün aradım konuştuğum kişi daha insaflıydı, HD+ üyelik iptalini yaptı, "servis yönlendiriyorum kutu değişicek 20 TL ücreti var" dedi. Doğal olarak itiraz ettim "Ne parası yayınlarınızı izlemeye devam ediyorum, kutu değiştirmeniz için ücret ödemem diye" 10 - 15 dakika konuştuk üst birimine kayıt oluşturdu sizi arayacaklar dedi. Aranmayı bekliyorum bakalım ne diyecekler.

Tam üçkağıtçı olmuşlar, iptal için 50 türlü bahane uyduruyorlar.

• arkadaslar ben faxımı çektim...aradılar yok kutudan para almayalım bu sene yok bilmemmne...hayır dedim ve iptal ettirdim...
    kutuyu götürdüm kartı teslim ettim...hemen telefonlada aradım kartı teslim ettim dedim tamam gözüküyor dediler....
    bu kadar basit....
  • ortakoy taahhüdün bitmesine kaç gün kala iptal işlemini yaptın tam olarak ?
  • Mediamarkt'tan 499'a 1 senelik şampiyonlar paketi almıştım. Normalde taahüt Eylül'de bitiyor fakat ben erken kapatmak istiyorum. Herhangi bir cayma bedeli tahsil ederler mi daha sonradan?
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.