Şimdi Ara

DIGITURK | İptal - Dondurma İşlemleri | Sorularınız (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
6
Favori
320.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Arkadaşlar digiturku aradım taahhütümü iptal etmek ve aboneliğimi sonlandırmak istediğimi söyledim ve bana bu işlem için kalan ayların parasını ödersiniz diyerek 500 tl fatura çıkardılar.E kardeşim ben kalan ayların faturasını verecek olsam niye kapattırayım ki?Ne yapmamı önerirsiniz Lig tv aboneliğim de var.

Farklı bir müşteri hizmetlerine veya herhangi bir bayiye sorun, taahüt bozmadaki şartları. Dediğiniz gibi olduğunu söyleyen bir kaç kişiyi duymuştum ama normali ve bana daha önce söylenen "izlediğiniz aylardaki indirim tutarı son çıkan faturaya ilave edilir" olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muss99

03/11/2012 de benim taahhütüm bitiyor az önce fax çektim 5 dk sonra sms geldi iptal talebi ellerine ulaşmış 03/11/2012 yayınlar kapanacak ama 2 ay üyelik hakları saklı tutulacakmış. bi sakatlık çıkmaz dimi beyler?

Bir sakatlık çıkmaz, herkeze söylenen genel ve hazır SMS mesajı. O iki aylık sürede bilgileriniz sistemde kalıyor istediğiniz an yeni üyelik açmadan ve aktivasyon ödemeden yayın almaya devam edebilmeniz için.

Neden kapatıyorsunuz, siz bizim değerli üyemissiniz diyerekten bugün veya yarın sizi aramaya başlarlar. Bundan sonra bayaa bir sizi taciz edecekler tekrar üye olun diye buna hazırlıklı olun

• quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

03/11/2012 de benim taahhütüm bitiyor az önce fax çektim 5 dk sonra sms geldi iptal talebi ellerine ulaşmış 03/11/2012 yayınlar kapanacak ama 2 ay üyelik hakları saklı tutulacakmış. bi sakatlık çıkmaz dimi beyler?

Bir sakatlık çıkmaz, herkeze söylenen genel ve hazır SMS mesajı. O iki aylık sürede bilgileriniz sistemde kalıyor istediğiniz an yeni üyelik açmadan ve aktivasyon ödemeden yayın almaya devam edebilmeniz için.

Neden kapatıyorsunuz, siz bizim değerli üyemissiniz diyerekten bugün veya yarın sizi aramaya başlarlar. Bundan sonra bayaa bir sizi taciz edecekler tekrar üye olun diye buna hazırlıklı olun

20 liraya HD maç paketi verirlerse alırım.. 20 de fazla bu lig için bile ama para benim mal onların =))

• quote:

20 liraya HD maç paketi verirlerse alırım.. 20 de fazla bu lig için bile ama para benim mal onların =))

Valla sen onu alırsan banada haber ver bende alayım. Şuan 1 yıl HD Plus + şampiyonlar paketi + 2 keyif paketine 18 ay sözleşme yaptım ilk 6 ay %50 indirim 12 ay 62,99 TL öduyorum.

20 TL. şampiyonlar paketi HD veriliyorsa anında geçerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

Valla sen onu alırsan banada haber ver bende alayım. Şuan 1 yıl HD Plus + şampiyonlar paketi + 2 keyif paketine 18 ay sözleşme yaptım ilk 6 ay %50 indirim 12 ay 62,99 TL öduyorum.

20 TL. şampiyonlar paketi HD veriliyorsa anında geçerim

ok haber veririm =)

• quote:

ok haber veririm =)

Pek bir umudum yok ama "gazan mubarek olsun" İnşallah savaşın galibi sen olursun
  • pazartesi iptal faxı çektim.o günden beri aralıksız hergün arıyorlar iptal etmeyin diye ama yemezler , sms mesajı geldi 2 kasımda kapanacak yayınlarım.aradaki 7 günü fatura edeceklermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

quote:

Orijinalden alıntı: *planet*

quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

Merhaba,
    Ayın 26'sında yani 4 gün sonra 12 aylık taahütü bitecek olan üyeliğimi dün faks göndererek iptal ettirdim. Hemen telefona mesaj gönderip talebiniz işleme alınmıştır dediler. Yanlız sonra gelen mesajda üyeliğiniz "gelecek ayın" 3'ünde kapatılacaktır diyor. Bu bana extra fatura göndermek için yaptıkları bir birşeymi?

Bu konuda bilgi sahibi olan biri çok geç olmadan yardımcı olsun lütfen.

Digide fatura kesim tarihi her ayın 3ünde yapıldığı için 26 Eylül-3 Ekim arasını hesaplayıp ek ücret olarak isteyecekler,

Kapatmasınlar, fatura gönderip ücret istesinler bakalım şerefsizler... Bedavadan bi hafta daha ligtv izlemiş olurum. Kanunen onların fatura kesim tarihlerinin beni bir bağlayıcılığı olmadığı gibi, sözleşmede de fatura kesim tarihinden bahsedilmemiş. Daha bugün Ataşehir Kaymakamlığı'ndan bilgi aldım bu konuyla ilgili. Daha fatura göndermedikleri için bişey yapamadık tabi ama eğer gönderirlerse yasalar tüketicinin lehine.

Hakkınızı yedirmeyin, 30 dakikalık bir zaman ayırsanız yeter, kesinlikle uzun yorucu bir süreç değil.

nasıl olacak acaba bu dediğiniz

bende 1 yıl peşin satın aldım 19 ekimde bitecek sözde

eleman beni aradı

19 ekim 3 kasım arası liste fiyatından 13 gün için 40 tl fatura çıkar size dedi

ben hizmet almak istemiyorum zorla fatura çıkartıyorlar

• arkadaşlar digiturk'u iptal ettiricem ama ne yapılacağına dair hiç bir fikrim yok, yardımcı olursanız çok sevinirim.

ben 13 aralık 2010'da 2 yıl taahütlü üye olmuştum. normalde 13 aralık 2012'de taahütüm bitiyor olması lazım. fakat msjlardan göz gezdirdiğim kadarıyla digitürk hesap kesim tarihi ayın 3'ü oluyor. yine sanırım zamanında iptal ettirmezsek kendiliğinden taahütü yeniliyorlarmış. digitürk online işlemlerden baktığımda ''BAŞLANGIÇ KANALLAR AYLIK(PROMOSYONLU) 03.01.2013 PROMOSYON BİTİŞ TARİHİ'' şeklinde yazıyor.

şimdi benim iptal için tam olarak hangi tarihte digitürk'e faks göndermem gerekiyor. tşkler.
  • Yardim edin bana.
    Iptal ettigim digiturkun 80 kurus borctan faizle 600 lira olmus. Benden bu parayi istiyor digiturk ne yapicam yardim edin bana!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu digiturk cok cakal. Iki ay once 1 ocaka kadar film paketi ve keyif paketimiz hediye dedi. Ben de israrla sordum sonrasinda devam etmeyecek, her hangi bir taahute baglanmayacagim degil mi diye. Konustugum sahis da oyle bir sey olmayacak ama isterseniz paketler kapandiginda bizi arayarak promosyonlu fiyattan devam edebilirsiniz dedi. Ben de hayir 1 ocakta kendisi kapansin dedim. Sonra gel gor ki bugun 40 lira fatura cikardilar. Normalde giris paketi + hd 21 lira biseyler oduyordum. Ben de bunun uzerine iptal ettirmek istiyorum dedim. Onlarda hediyeleri devam ettirmememe ragmen uyeligime tanimli oldugu icin iptal edildikten sonra 35 lira faturalandirilcagini soyledi. Neyse artik ona da razi oldum yeter ki iptal etsinler su uyeligi. Nufus fotokopisi arkali onlu, iptal nedeni, kart numarasini 212 473 9999'a fakslamami istediler. Bakalim umarim sikinti cikarmazlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iptal ettirmek için son durum nedir? Nasıl iptal ettirebiliriz? Faks ile iptal olduğu için BTK'den ceza aldı diye biliyorum. Hala sadece faks yoluyla mı iptal ettiriliyor?

Edit: Hala fax yoluyla iptal ettiriliyormuş. BTK yıllık gelirin %0.13'ü kadar ceza verdi akıllanmadılar demek.. Yarın ben de iptal ettireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justpassenger -- 16 Ocak 2013; 18:57:40 >
  • Benim 12 aylık şampiyonlar taahhutum 5-6 ağustosta bitiyor, spor ekstra taahhutum de (aylık 12 yerine 10 tl) 3 eylül de bitecek. Sizce en karlı iptal faxi çekme tarihim ne zaman olmalı?

Bir de cihazı iade edeceğim. Bu iptalden sonra mi oluyor? Nereye, kurulumu yapan bayiye mi? Sıkıntı yaşayan var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdkA -- 17 Ocak 2013; 4:14:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrAdkA10

Benim 12 aylık şampiyonlar taahhutum 5-6 ağustosta bitiyor, spor ekstra taahhutum de (aylık 12 yerine 10 tl) 3 eylül de bitecek. Sizce en karlı iptal faxi çekme tarihim ne zaman olmalı?

Bir de cihazı iade edeceğim. Bu iptalden sonra mi oluyor? Nereye, kurulumu yapan bayiye mi? Sıkıntı yaşayan var mi?

ben tesim ederken adam bakmadan direk koca bir kutuya attı cihazı

ne kontrol ne birşey

bilsem hdmi kablosunu piyasa malı verirdim ona bile bakmadı

ayın 3 ü olmadan 1 hafta evvel fax yollayın işleme alıyorlar

digi size hangi bayiye yapacağınızı da söylüyor..
  • tüpkafa demirören ve tüpçüye daha fazla dayanamayıp iptal ettirdim.Müşteri hizmetleri bir teknik servis ayarlayacak , gelip kutuyu alacaklar.
  • arkadaşlar bu aptal digiturk kutusunu biz mi servise teslim ediyoruz onlar mı geliyor veya biz teslim ediyorsak neye dikkat etmeliyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thron

arkadaşlar bu aptal digiturk kutusunu biz mi servise teslim ediyoruz onlar mı geliyor veya biz teslim ediyorsak neye dikkat etmeliyiz.

Faks çekip aboneliğinizi kapattıktan sonra cihazı,kartı servise teslim edip teslim ettiğinize dair makbuzunuzu alıp saklayın.
    Ayın 3ünde sonlandırılıyor abonelik , 3 ünden sonra o ay içinde bu işlemleri yapabilirsiniz.

• Digiturk PLAY Premium abonelik alacağım fakat kartımdan her ay düzenli olarak 5TL çekileceği söyleniyor , bu sonsuza kadar mı çekilecek yoksa 1 sene boyunca mı , iptal etmek istersek olası masraflar durumunda kredi kartımızdan ek masraf ücreti çekebileceği yazıyor sözleşmede. Sorun 5 tl değil fakat ben bağımlı olmak istemiyorum , istediğim zaman iptal edince ne gibi sıkıntılarla karşılaşırım, tecrübe eden varsa yorum ve yardımlarını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brovito

Bu digiturk cok cakal. Iki ay once 1 ocaka kadar film paketi ve keyif paketimiz hediye dedi. Ben de israrla sordum sonrasinda devam etmeyecek, her hangi bir taahute baglanmayacagim degil mi diye. Konustugum sahis da oyle bir sey olmayacak ama isterseniz paketler kapandiginda bizi arayarak promosyonlu fiyattan devam edebilirsiniz dedi. Ben de hayir 1 ocakta kendisi kapansin dedim. Sonra gel gor ki bugun 40 lira fatura cikardilar. Normalde giris paketi + hd 21 lira biseyler oduyordum. Ben de bunun uzerine iptal ettirmek istiyorum dedim. Onlarda hediyeleri devam ettirmememe ragmen uyeligime tanimli oldugu icin iptal edildikten sonra 35 lira faturalandirilcagini soyledi. Neyse artik ona da razi oldum yeter ki iptal etsinler su uyeligi. Nufus fotokopisi arkali onlu, iptal nedeni, kart numarasini 212 473 9999'a fakslamami istediler. Bakalim umarim sikinti cikarmazlar.

2 şubata kadar seni ikna etmek için arayacaklar hatta seni kaybetmemek için çok güzel teklifle gelebilirler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sözleşmem 3 Şubat bitiyor.Sanırım ayın 2'sine kadar faks çekmeliyim ? Ne kadar erken çekersem o kadar iyi mi olacak ? Nüfus cüzdanı da şart sanırım
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.