Şimdi Ara

Digiturk + internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ttnet abonesiyim ve tahahhudum dolmus aradilar 70 tl tahahhut istediler vermedim. Bu ay fatura 87 gelecekmis

Biraz arastirdim ve

Digiturk un superonline internet paketi
    digiturk yaninda 39 liraya veriyolar

5 buyukler
    ve 50 gb yalin internet 105 lira dediler

Ama sormayi unuttum bu 105 liraya

Hd yayin ve giris paketi dahilmi acaba alsam 105 tl onlarla birlikte 150 lira olarak donmesinden korkuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBaron71 -- 7 Ocak 2015; 13:38:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BlackBaron71 B kullanıcısına yanıt
    tam fiyatları ve tahaddüt sürelerini öğrenin kazık yemeyin.
  • Çok saçma yapmışlar ilgimi çekti digitürk sitesine girip bakayım dedim. Ayrı ayrı sözleşme yapılıyormuş ayrı ayrı fatura ödenir yazıyor çıktım hemen digitürk kendi platformunu satmak için ne yapacağını şaşırmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: batucan57

Çok saçma yapmışlar ilgimi çekti digitürk sitesine girip bakayım dedim. Ayrı ayrı sözleşme yapılıyormuş ayrı ayrı fatura ödenir yazıyor çıktım hemen digitürk kendi platformunu satmak için ne yapacağını şaşırmış

bu gidişle zaten sadece zenginlerin platfromu olacaklar bu fiyatlarla!...geçen şubat iptal ettiridim bidaha da bulaşmam!!
  • %50 kuponu göndermiş digitürk
    TTNET banada telefon etti 51 liraya anlasalım hızınızı arttıralım dedi. ben ttnetin hızından cidden memnunum . eger dijiturk te hız düşükse bulaşmam. ayrıca ben dijiturkke 105 ödiceksem ne gereği var ? 51 e alırım istersem sonra dijiturkte alırım 50 lira cepte su an.. bi akıl verin üstadlar..ç

Not : maç izlemiyorum salon filmleri ve belgesel kanalları lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husock -- 9 Ocak 2015; 15:41:57 >
  • husock H kullanıcısına yanıt
    hocam birde soyle dusunun. 105 tlye internet + tv platformu olacak... suanda mevcut var mi bilmiyorum. Ama tv platformunuz varsa(yada ihtiyac duymuyorsaniz) 54TL fazladan vermeye gerek yok. ama tv platformunuz yoksa ve size onerilen paketlerin icerigi nedir ona bakmanizi oneririm.

DSmartimi iptal ettirip digiturke basladim ben. Dsmartta belgeseller cok fazla ama film derseniz hic yok. ayrica teledunyaya da bakmanizi oneririm. aylik 54 TLye guzel teklifler bulabilirsiniz. Tivibu, digiturk, dsmart teledunya. Bunlari arastirin hocam...

(105-51=54TL yani tahmini tv icin arta kalan para)
  • ttnet sabıt kullanıılarına 50 gb ı 69 tl ye verıyor
    ben dıgıturk e fazladan 35 tl verıp macı ızlıyecem dıyorum herkez sacma sapan sorunlar vermıs :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

hocam birde soyle dusunun. 105 tlye internet + tv platformu olacak... suanda mevcut var mi bilmiyorum. Ama tv platformunuz varsa(yada ihtiyac duymuyorsaniz) 54TL fazladan vermeye gerek yok. ama tv platformunuz yoksa ve size onerilen paketlerin icerigi nedir ona bakmanizi oneririm.

DSmartimi iptal ettirip digiturke basladim ben. Dsmartta belgeseller cok fazla ama film derseniz hic yok. ayrica teledunyaya da bakmanizi oneririm. aylik 54 TLye guzel teklifler bulabilirsiniz. Tivibu, digiturk, dsmart teledunya. Bunlari arastirin hocam...

(105-51=54TL yani tahmini tv icin arta kalan para)

hocam bende d smart cam modul var. .. bende belgesellerinden memnunum ama film dijiturkte iyi oluyor alsammı almasaammı kararsızım bide tabi internetin yavaslaması var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackBaron71

Merhabalar hayırlı gunler
    Ttnet abonesiyim ve tahahhudum dolmus aradilar 70 tl tahahhut istediler vermedim. Bu ay fatura 87 gelecekmis

Biraz arastirdim ve

5 buyukler

Hd yayin ve giris paketi dahilmi acaba alsam 105 tl onlarla birlikte 150 lira olarak donmesinden korkuyorum

Ben olsam digiturke bulasmam taahhutbittiktem sonra kafalarina gore uyelik degistiriyolar gerci ttnette oyle

• Digiturk ve Superonline'a birlikte asla bulaşmayın derim. Birbirlerinden o kadar bağımsız hareket ediyorlar ki reklamlar gözünüzü boyamasın. TTNet'ten memnunsanız da macera aramayın.
  • quote:

Biraz arastirdim ve

5 buyukler

Merhaba hocam.
    Digitürk + İnternet paket kampanyasını bu siteden bulup, sorularınıza detaylı cevaplar bulabilirsiniz.
    http://www.beylikduzuservisi.net/digiturk-internet-kampanyalari-detaylari.html

• quote:

Biraz arastirdim ve

5 buyukler

Arkadaşım eğer ek paketler almadıysan öle bir mebla geleceğini zannetmiyorum. Digitürk İnternet paketi hakkında detaylı bilgi sahibi değilsiniz anlaşılan. Dilerseniz burdan öğrenebilirsiniz.
    http://www.zirve.org/digiturk-internet-paketi-kampanyasi.html

http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/digiturk-internet

bu kampanyaya göre

ADSL 8 Mbps Limitsiz/50 GB akn Giriş Paketi + Belgesel Paketi 59,99 TL ---------- 39 + 21

FİBER 10 Mbps Limitsiz/50 GB akn Giriş Paketi + Belgesel Paketi 59,99 TL --------- 39 + 21

FİBER 25 Mbps Limitsiz/50 GB akn Giriş Paketi + Belgesel Paketi 67,99 TL ---------- 47 + 21

Adsl de telefonda alınıyormuş ayda 10 tl

hd 12 ay bedava diğer 12 ay devam edersen ekstra 7 tl daha eklenecek.

5 büyükler alınca 48 tl 60 + 48 108 tl 12 aylık ------------diğer 12 ay hd alınca 7 tl eklenir...
    Giriş ve Belgesel pakette var zaten 21 tl ekstra alınmaz 150 olmaz. ---- diye umuyorum siz yinede tam paket içeriğini öğrenin firmalar çakal.

telefon işi nasıl acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 17 Ocak 2015; 4:04:31 >

• 666azazel kullanıcısına yanıt
    sadece yalın internet alsam aylık ne kadar fatura gelir acaba
  • digitürk alınmayacak sadece internet ise o tarifeler farklı dır 8mb 50gb akn 60 tl mesela

http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=47&d=yalin-adsl&t=1

digitürk + yalın internet fiyatı 8mb 50gb akn 40 tl digitürk 20 tl 60 tlye geliyor. 12 ay sonra hd paket biter

başka paketler eklenirse fiyat artar

http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/digiturk-internet

Digitürk alanlarda 2 şey için almalı yoksa birşeye yaramıyor ..... 1 - Türk ligi 2- Belgesel .. ..

digitürk bağlatması kolay kurtulmakta dert. ben 2 yıl kullandım yeni kapattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 23 Ocak 2015; 16:47:24 >

• samgun 50hu6900 tv aldım 2700 e bımeksden 270 tl hedıe cekıyle bırlıkte

dıgıtuk 12 ay beles sımdı bu pakete ınterı 52 tlye eklıyecem 39 tl + 10 t yalın + 3 tl modem mıs :)
  • Arkadaslar yeni eve tasinacagizda yeni abonelik alacagim arastiriyorum en uygun en guzelini tavsiyeniz var mi ?tv+internet seklinde de olabilir?

• Bu kampanyaya bende üyeyim. Hiç bir yerde yazmamasına rağmen, +10 TL'de yalın adsl ücreti ödüyorum. İptal ettirmek istiyorum tahattüt vermişsinz diyor. Ben bunu hiç bir yerde onaylamadım hiç bir yerde okumadım. 1-2 kere müşteri hizmetleri ile konuşmama rağmen iptal edemedim. Bunun bi yolu var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.