Şimdi Ara

DİGİTURK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • değerli arkadaşlar size bir müracatta bulunmak istiyorum şimdi letgo uygulamasından digitürk modül almak istiyorum 2 el olarak adamla irtibata geçtim çalışır acaba hala DİGİTÜRK yetkileri modül kart olayı geçiyormu yoksa farklı bir şeylermi yapmam gerkir vestel ci dvd girişli modül var şimdi göreceğim modül budur malum birkaç yerde sordum bazı arkadaşlar çalışır bazıları bunlar devri kalktı sizden net cevap bekliyorum sevgiler saygılar sunarım DİGİTURK DİGİTURK

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Modül yok digitürkte

• Modül var da çok uğraştırıyorlar. Şu an modüllü sporun yıldızı kullanıyorum. Ancak dediğim gibi çok uğraştırıyorlar. Siz modül elde etseniz bile genel merkezden modüllü üyeliği aktif hale getirtmeniz lazım. Onu da siz yapamıyorsunuz eve gelen teknik servis görevlisi bizzat genel merkezle görüşerek yapabiliyor. Yani siz hiçbir şekilde modül üstüne abonelik açtıramazsınız. Cok uğraşmanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 24 Temmuz 2021; 17:34:30 >
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    vazgeçtim,zaten digitürk kartla kutu veriyorlar,modül zor dediğin gibi teşekürler

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Tessekurler anladım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.