Şimdi Ara

DİGİTÜRK HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.084
Cevap
10
Favori
128.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Digi yolluyor uydu üzerinden zaten güncelleme olduğunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Digi yolluyor uydu üzerinden zaten güncelleme olduğunda.
    teşekkürler.
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Kutu fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyebilir misiniz?

Eğer sorun çözülmezse online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin yardımcı olurlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Yazılım güncellemesi digiturk tarafından gönderiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar,

Kutu fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyebilir misiniz?

Eğer sorun çözülmezse online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin yardımcı olurlar.
    Teşekkür ederim kardeşim. Sıfırladım ama düzelmedi. Akşam açtım kayboldu ama yeniden çıkar mı endişem var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 9 Ocak 2019; 23:12:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tekrar sorun yaşarsanız dediğim gibi online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin yardımcı olurlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Tekrar sorun yaşarsanız dediğim gibi online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin yardımcı olurlar.

Teşekkürler servis değiştirdi bugün. İlginç olan bugün hiç yapmadı ama wifi adaptörü takınca başladı yapmaya. Yeni cihazda sorun yok.
    Anladığım kadarıyla iade alınan cihazlar teste falan tabi tutulmadan direk yeni abonelere veriliyor. Böyle sorunlar çıkabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam,

Aslında test ediliyor fakat arada problem olabiliyor.

• Servisten bu cihazı istedim, "televizyon modeme yakın mı" diye sordular. Cihazın çalışması için internet zorunlu mu?
    Asıl sıkıntım şu. Anten kablomun şu an sonlandığı yere modem uzak kalıyor. İnternete bağlamadan kurulumu yaptırsam, modeme sonra bağlantı kursam olur mu?
  • -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Ne zorunlusu hocam keyfe keder bağlarsın internet parasını digi mi veriyorda hesap soruyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Zorunlu değil. İsteğe bağlı hocam.

• Arkadaşlar son bir sorum olacak. Bu cihazı Türksat'ta kullandığım çanağı Eutelsat'a çevirerek kullanmak istiyorum. Çanakta universal LNB var sorun olur mu?
    Yarın servis kuruluma gelecek, bir kez gelip gittiler merkezi sistemden sinyal alamadıkları için. Tekrar sorun yaşamamak için bu bilgiye ihtiyacım var. Teşekkürler.
    Universal lnb sorun olmaz.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Çok iyi oldu bu. Turkey Forum'da da aynı soruyu size sormuştum. Orayı pas geçebilirsiniz. Mesaj alındı. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 15 Ocak 2019; 20:5:17 >
    Rica ederim.

Ek bilgi olarak,

Sadece plus ve 4k kutular Mdu5 LNB ile çalışır diğerleri sıkıntı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: darthskywalker

arkadaşlar bein connect uygulamasını ile tv den yayın izlemek istiyorum bunun için de malum kutuyu internete bağlamak gerekiyor. kablosuz olacak şekilde siz nasıl bir yöntem izliyorsunuz acaba? kablosuz olarak bu kutuyu internete bağlayan arkadaşlar var mı aramızda?
    Az önce RT5572 çipsetli Vestel USB kablosuz adaptörü denedim, şu an kablosuz olarak internete bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Az önce RT5572 çipsetli Vestel USB kablosuz adaptörü denedim, şu an kablosuz olarak internete bağlı.

Alıntıları Göster
    Ben de onu kullanıyorum . Modem kutuya epey uzakta .
    kaçırdığım dizileri izliyorum akşamları .

• Merhaba,
    digiturk baglattim eve. Kutu 9505hd ancak yayinlar HD degil gibi. Tv 4K. 1 gun sonra uydu guncelleme yaypmam gerekliymis acaba ondan dolayi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: www2

Merhaba,
    digiturk baglattim eve. Kutu 9505hd ancak yayinlar HD degil gibi. Tv 4K. 1 gun sonra uydu guncelleme yaypmam gerekliymis acaba ondan dolayi mi?
    1 gün beklemeye gerek yok . HD kanallar hemen açılıyor.
    Bir de vformat mavi tuşa basınca ekranda 1080i yazıyor mu. Yazmıyorsa 1080i gelene kadar basın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 3 Şubat 2019; 19:15:10 >
  • www2 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Kolay kurulum yapın hdler gelecektir olmazsa müşteri hizmetleri ni arayıp bi güncelleme sağlatın sonra tekrar kurulum yapmayı deneyin.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.