Şimdi Ara

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.145
Cevap
79
Favori
18.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takip edemedim şampiyonlar ligi bu pakete dahil mi?
  • Daax kullanıcısına yanıt
    Mail mi geldi size?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyonlar ligi daha açıklanmadı bekliyoruz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Şampiyonlar ligi daha açıklanmadı bekliyoruz...
    Teşekkürler. Şampiyonlar ligi olmazsa bu fiyatlar yüksek kaçar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

Mail mi geldi size?
    Hayır giriş yaptığımda sana özel teklifimiz var die bildirim geldi. Satınalma kısmına gittiğimde 470/540 olarak yazıyordu. Anlattığım gibi
  • Bende şampiyonlar liginin spor un yıldızı paketinde olacağını düşünüyorum. Çünkü zaten aşırı yüksek dediğiniz gibi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bende beni hatırla aktif halde, o nedenle bir mesaj gelmedi. Satın al bölümüne tıkladığımda da sistem hatası veriyor.

Edit: şimdi sistemden çıkıp tekrar girdim 540 tl teklif geldi. Alsak mı acaba? yoksa beklesek mi? kararsızım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_fx -- 2 Temmuz 2018; 22:29:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Bende şampiyonlar liginin spor un yıldızı paketinde olacağını düşünüyorum. Çünkü zaten aşırı yüksek dediğiniz gibi...
    109 lira çok. Kredi kartı ile 12 taksitle 89 liraya geliyor bu biraz daha hesaplı. Yanında hediyelerde var ama hediyeler için veri işleme izni istemesi hiç güvenli değil.
  • by_fx kullanıcısına yanıt
    Geçen sene yine kampanya gelmişti, 500 tl vermiştim. %8 zam gelmiş. Bence normal. Alınabilir.
    Geçen sene 598 tl’ye Süperlig + eurolig almıştım. En azından bu yıl eurolig’i de uygun fiyata ekleseler güzel olurdu.

Şampiyonalar ligi olursa kesin daha yüksek fiyat olur.

• by_fx kullanıcısına yanıt
    16 temmuza kadar bekleyelim o vakit. Göreceğiz bakalım neler oluyor.
    15 Temmuz takvime not aldım inşallah güzel bir kampanya olurda alırız.

Bu arada bu yıl hem cepten veya ıpad üzerinden hemde smart tv üzerinden aynı anda yayını izleyebildim. (Farklı maçları) daha önce ki senelerde buna izin vermiyordu.

• Bu sene süperlig için kura ne zaman çekilecek bilen var mı? Süperlig kurasından ve derbi tarihlerinin belli olmasından sonra fiyatlara etkisi olacağını düşünüyorum. Derbiler ilk haftalarda olursa kısa sürede ligi pazarlamak isteyeceklerinden fiyat kırma ihtimalleri daha fazla oluyor.
  • 540 lira hımm.. Beyler bu indirim ayın 14 üne kadar mı geçerli ? Farklı bir indirim alamazsak el mahkum artık..

• Ben geçen yıl 1 kasım'da kredi kartı ile 1 yıllık sporun yıldızları paketi almıştım aylık 59 liraya geliyordu. Şimdi tekrar teklif almak istesem nasıl alıyorum acaba bilgi verebilir misiniz? Bakalım ne teklif edecekler. Yine kredi kartı ile almayı düşünüyorum.
  • Çok pahalı alternatiflere yönelelim bu sene
  • Hocam 600 lira görünüyo satın al deyince,540 nasıl oluyor?

• tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene indirim fırsatından faydalanarak abone olanlara bu yıl kampanya da 540 TL. yeni abone olacaklara 599 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_fx -- 3 Temmuz 2018; 13:50:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

Geçen sene indirim fırsatından faydalanarak abone olanlara bu yıl kampanya da 540 TL. yeni abone olacaklara 599 TL.
    Hocam bana bu sabah mail geldi yine 600 yazıyor...mailden mi tıklamam lazım??

Şimdi telefondan tarayıcıdan girdim 4 ekran 600 lira diyor...yıllardır üyeyim zaten ama göremedim 540 lirayı.

• Hocam geçen sene 12 temmuzda belli olmuştu sanırım..

Bu sene de bir iki gün önce veya sonra belli olur..

10 gün içinde yani.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.