Şimdi Ara

Digiturk'e gelmesini istediğiniz kanallar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BillCipherDude (6 mesaj) crazymecheng (2 mesaj) kartilkisi (2 mesaj) tcdlmlt (2 mesaj) ozan_26 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (7 mesaj) Tablet (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digiturk'e gelmesini istediğiniz kanallar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    164 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Evet arkadaşlar, eğer Digi'ye yeni kanal önerisi sunmak istiyorsanız burası doğru yer. Hangi kanalların gelmesini istiyorsunuz?
    Ben Sony'nin kanallarının gelmesini istiyorum, gerçi firma Digi'yle anlaşma yenilemediği için pek sanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    |

O zaten var, ama Minika Çocuk'tan bahsediyorsan tamam.

|
    |
    boraa28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ben ençok discovery kanallarının HD olmasını istiyorum. Yeni belgesel kaallarının gelmesini istiyorum.

hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...vodafone tv...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...amazon prime...bmw 2017 model...opel 2020 model...
  • Teğmen
    164 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

AXN, Cinemax gibi kanallardan bahsettim.

|
    |
    tcdlmlt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Discovery Channel HD
    Discovery HD Showcase
    Animal Planet HD
    Discovery Science HD
    ID Xtra HD
    BBC Knowledge HD
    Discovery World
    Nat Geo People HD

Dizi olarak;

FX
    Fox Crime
    Fox Life
    |

Discovery'lerin HD yayın hakları D-Smart'ta olduğu için ilk beşi beklemiyorum.
    BBC Knowledge HD gelebilir.
    Discovery World bir ara gelecek deniliyordu ama hiç gelmedi, o da son anda D-Smart'la anlaşma yenilemiştir herhalde.
    Sekizinci kanal Nat Geo Adventure iken Digi'den ayrılmıştı, ama Digi'nin Nat Geo'yla olan uzun zamanlı bağlarını düşünürsek belki o da olur.
    Fox kanalları D-Smart'la anlaşmalı, yani onlar bir süre gelmez.

|
    |
    crazymecheng kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BillCipherDude

Discovery'lerin HD yayın hakları D-Smart'ta olduğu için ilk beşi beklemiyorum.
    BBC Knowledge HD gelebilir.
    Discovery World bir ara gelecek deniliyordu ama hiç gelmedi, o da son anda D-Smart'la anlaşma yenilemiştir herhalde.
    Sekizinci kanal Nat Geo Adventure iken Digi'den ayrılmıştı, ama Digi'nin Nat Geo'yla olan uzun zamanlı bağlarını düşünürsek belki o da olur.
    Fox kanalları D-Smart'la anlaşmalı, yani onlar bir süre gelmez.

Discovery'lerin HD yayın anlaşmaları D-Smart'ta biliyoruz. Fakat mevcuttaki Discovery Channel zaten HD olarak hazırlanıyor fakat platformlara SD olarak veriliyor. D-Smart'taki Discovery Networks HD kanalları doğrudan aktarma ile geliyor. Ve kanallar SD kanallarla eş zamanlı değil. O nedenle Discovery Networks Türkiye'nin Discovery Channel SD ile eş zamanlı Türkçe içerik ve jenerikli HD kanalını yayına sokabileceğini ve bunu tüm platformlara verebileceğini düşünüyorum. Discovery Channel HD için istisnai bir durum uygulanabilir. Discovery Networks SD kanalları zamanın da D-Smart ile anlaşmalıydı fakat Discovery Networks anlaşmayı tek taraflı olarak bozdu ve daha fazla ilzeyici için tüm platformlarda yayına başladı. (bunun resmi açıklaması var).

Discovery World'ün D-Smart'a özel anlaşması yok. Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet ve Investigation Discovery zaten Digiturk'te mevcut. Sanırım Digiturk kanalı eklemekten vazgeçti.

Fox kanallarının D-Smart ile özel yani münhasır yayın anlaşması yok. Hatta Fox Life'ın Digiturk ile münhasır yayın anlaşması vardı. Daha sonra sözleşme süresi sona erince, anlaşmayı uzatmayan tarafın Digiturk olduğunu Fox International Channels Türkiye açıklamıştı. Yani FX, Fox Life ve Fox Crime'ı Digiturk kendi isteği ile eklemiyor.
    |
    |

• Yarbay
    13419 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crazymecheng

Belgesel olarak;

Discovery Channel HD
    Discovery HD Showcase
    Animal Planet HD
    Discovery Science HD
    ID Xtra HD
    BBC Knowledge HD
    Discovery World
    Nat Geo People HD

Dizi olarak;

FX
    Fox Crime
    Fox Life

BBC Knowledge HD
    Discovery World
    Nat Geo People HD
    bu 3ünü eklsese tv8 kanalturk ün hd leriyle uğraşacağına.daha çok abone toplardı bence
    ben abone olurdum
    |
    |

Discovery Science HD mutlaka..
    FX
    Fox Crime
    Fox Life
    Motors TV

eskiden vardı,yeniden getirmek zor olmasa gerek
    |
    |
    Konu Sahibine Özel

Kanal D HD satılmadığı sürece hiç gelmez. Star HD geldi çünkü kanal Doğuş'a satılmıştı.
    Discovery'lerin HD hakları D-Smart'ta ve Digiturk, Fox'la olan anlaşmasını yenilemedi.
    Kısaca hiçbirini bekleme. Bence BBC Knowledge HD ve Nat Gel People HD gelebilir.

|
    |
    DrAdkA10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar...benim merak ettiğim aklıma takılan konu hatırlarsanız şayet universal channel ülkemize şifreli yayın yapmak üzere gelmişti fakat daha sonra veda etti türkiye versiyonu digitürk şebekesi universal channel amerika versiyonu getirebilirmi sizce yorumlarınızı merak ediyorum...
    hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...vodafone tv...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...amazon prime...bmw 2017 model...opel 2020 model...
  • Yüzbaşı
    482 Mesaj
    Planeta HD
    Fen TV HD

kanalları gelirse çok çok iyi olur :)
    |
    |
    Konu Sahibine Özel

Universal Channel gelmez, hele hele RTÜK varken hiçbir Universal kanalı gelmez. Anca Universal filmleri gelir, ki o da aylar sürer.
    Universal bu ülkeyi sevmiyor artık. Aferin, RTÜK!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kartilkisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartographer -- 4 Eylül 2014; 21:13:37 >
    |
    |
Gülüş Tasarımı
Ekonomi
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.