Şimdi Ara

Digitürk 4k (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
1
Favori
17.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    katarlıların super lıgden cekılecegıde konusuluyor komple dıgıturktude satabılırler yanı her sey olabılır bızım ulkemızde normal durumlar bunlar

4k kutu ıle arasında daglar kadar fark var ıq plus kutular sıkıntılı

beın connecte ben yıllarca sıkıntı yasadım 2-3 kere degısım

sağlandı ama beınconccete hep donma kasma sorunları yasadım en son humax 9505 aldım cok rahatım yıllardır

4k kutu kullanmadım ama kullanan arkadasıım var bır sıkıntı yasamadıgını soyledı
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Hangi modeldi 6101’mi son sorum kardeşim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alicancoban A kullanıcısına yanıt
    iq plus serısının hepsını kullandım hepsı beınconnecte sıkıntı yasadım ınternet uzerınden ızlerken portalda donma kasma takılma sorunları

kutunun kendısınde hardısk kayıt ıslemı canlı yayını gerı ılerı sarma uzaktan kayıt vs ıslemlerde hıc bır sıkıntı yasamadım goruntu kalıtesı kanal gecıslerı falan gayet ıyı
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Servis gelsin kursun bir bakalım beın connecten

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Digitürk 4k kutum bu iyimi inşallah memnun kalırım metin kardeşim yorumunu bekliyorum

Hocam Merhabalar,

Güzel fakat 4k kutu değil bu standart ıq plus kutu.

Napayım kardeşim 4k gelene kadar bakacam fazla bir fark yokmuş arasında bu arada bu kutuyu 6 ay ücretsiz alabilirmiyim yada sözleşme boyunca

Hocam Merhabalar,

Zaten ücretsiz vermeleri lazım kampanyası var şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz talep edin.

O kampanya bana dahil değilmiş diyor

Hocam,

Hayırlı olsun. Fena kutu sayılmaz.

Teşekkür ederim kardeşim inşallah memnun olurum

Kardeşim günaydın acil cevap verirsen sevinirim plus kutuma beın connect Üzerinden uzaktan kayıt emri verdiğim zaman farklı günlerin farklı programları farklı saatlerinde kayıt emri verdiğim zaman üç adet yapıyorum bu uyarıyı veriyor lütfen cevap

Digitürk 4k

Hocam Merhabalar,

Aynı anda 3 tane kayıt emri verebilirsiniz.

Tm kardeşim

Teşekkür ederim kardeşim

hocam memnun musunuz kutudan, bein connect'de rahatsız edecek derecede donma takılma oluyor mu, görüntü kalitesi nasıl, size niye 6 ay ücretsiz vermediler, yeni üye olmadığınız için mi?
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Günaydın bende bilmiyorum neden olduğunu kampanya yok dediler kardeşim rahatsız edici bir durum yok sadece kayıt yaparken bir tık daha ağırlaşıyor o kadar humax 9505 kullanıyordum bundan önce beın connect 15 saniyede bağlanıyordu IQ plus 6100’da 2 saniyede bağlanıyor beın connect biraz ağır çalışıyor o kadar alışacağız durmadan kutu değiştirmiyek kardeşim birde canlı yayını durdurup yada bir kayıt izlerken durdurup geri başlattığın zaman ses kesik kesik başlıyor hemen düzeliyor ondan sonra kanal geçiş hızı iyi hd kanal açılma hızı görüntü gelme hızı iyi kardeşim bu kadar ben zaten 4k bekliyorum
    Ama humax görüntü kalitesi iyi değildi bu daha iyi birde humaxta beın connectte gezinme hızı daha iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicancoban -- 8 Temmuz 2019; 6:51:56 >
    Bugün aradılar tüketici Şikayetleri bölümünden senanur hanım sicil numarasınıda aldım ücretsiz kurulum yapacaklar stoklara geldiği zaman metin bey bir video atmanız mümkünmü geri dönüş yok aldıktan sonra kullanacam sagemcom IQ plus 6100 gibi kayıt yaparken ağırlaşma olurmu birde görüntü kalitesi ulusal kanallarda fark yaratacak artış olurmu lütfen cevap yazarmısın
    4k kutu için söylüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicancoban -- 13 Temmuz 2019; 12:30:47 >
  • kayit yapabilen 4K kutuyu ücretsiz tanımlıyorlar mi.. bildiğim kadarıyla yeni 4K kutularda kayıt özelliği su an için aktif değil..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thearchitect T kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz derken kurulum ücretsiz kardeşim IQ plustan iyidir inşallah kayıt yaparken ağırlaşmaz ek 20₺ aylık

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.