Şimdi Ara

Digital ses girişi olan,5.1 ses sistemi tavsiye??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Digital ses girişi olan,5.1 ses sistemi tavsiye edermisiniz?
    İlk aklınıza gelen tabi Logitech z5500 ama ben daha uygun fiyata, dvd playerimi caoxial(Digital giriş) dan bağlayarak 5.1 ses almak istiyorum..eğer önerileriniz varsa paylaşırsanız sevinirim..

• hiç kimse yokmu tavsiye edecek..bilgisi olanlar lütfen..
  • eğer dwd playerını bağlamak istiyorsan ve filmleri hakkıyla seyretmek istiyorsan kusura bakma ama z5500 almalısın ..499 ytl ye mavide vardı olmadı temiz 2.el al benimki gibi 400 civarına
  • z5500 den şaşmamak lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: groll

eğer dwd playerını bağlamak istiyorsan ve filmleri hakkıyla seyretmek istiyorsan kusura bakma ama z5500 almalısın ..499 ytl ye mavide vardı olmadı temiz 2.el al benimki gibi 400 civarına

caoxial den çıkışla dvd ve divxlerde 5.1 ses alabiliyormusun..birde eğer sisteminin bir fotosunu ekleyebilirsen sevinirim..
  • bu sistemle her türlü 5.1 digital analog ses alırsın merak teme
  • quote:

Orjinalden alıntı: taffytaffy

Digital ses girişi olan,5.1 ses sistemi tavsiye edermisiniz?
    İlk aklınıza gelen tabi Logitech z5500 ama ben daha uygun fiyata, dvd playerimi caoxial(Digital giriş) dan bağlayarak 5.1 ses almak istiyorum..eğer önerileriniz varsa paylaşırsanız sevinirim..

z5500 sana pahalı geliyorsa z5400e bakmanı öneririm.
    O da pahalı gelirse bulabilirsen al bi ddts-100 decoder, ama en az 250 ytl. bayılırsın. Onun yanına da megaworks ten aşağısı ayıp olur, onu da bulabilirsen 250 de ona ver.. ama sonuç ne? 2.el decoder, 2. el ses sistemi.. ama o paraya veya az daha pahalısına sıfır z5400 veya z5500 almak var.. yani dijital set işin içine girerse şu an için en mantıklısı logitech ve z5400-5500 serileri..
    Zaten şu an piyasada logitech in bu iki dijital setinden başka decoderli ses sistemi yok.. alternatif yok..

• quote:

caoxial den çıkışla dvd ve divxlerde 5.1 ses alabiliyormusun..birde eğer sisteminin bir fotosunu ekleyebilirsen sevinirim..

şu an işteyim ama istersen akşam çekerim bi farkı yok aslında bildiğin z-5500 ama istersen çekerim fotoyu
  • quote:

Orjinalden alıntı: groll

quote:

şu an işteyim ama istersen akşam çekerim bi farkı yok aslında bildiğin z-5500 ama istersen çekerim fotoyu

nasıl yerleştirdin sistemi onu görmek istiyorum.ve bağlantı girişlerini yakından çekersen sevinirim..
  • Kaliteli-ucuz dijital girişli 5+1 yok Bende çok araştırdım.
    Everest H5402 var fiyatı 150-180 YTL arası. Fakat ben güvenemedim.
    Philips 5160 USB girişli DVD Player'ım vardı. Sadece Stereo+Coaxial ses çıkışı vardı,sattım.
    Mavinin kampanyasından 112 YTL'ye Logitech X540 Aldım yanınada 60 YTL'lik analog 5+1 çıkışlı Amstrad Dvd player aldım. Memnunmuyum Hemde çok

Oda 16-17 m2 sesi çom kaliteli ve yarıyı geçemiyorum. Düşün artık.
    Z5500 kesinlikle çok güzel benimde hayalim ama 500-600 YTL gerçekten çok yüksek bir rakam.

Biz Türk milletinde bir düşünce var OLMUŞKEN EN İYİSİ OLSUN diye ama neye göre iyi. Gidip 1500 YTL'ye PC alırız sadece internete gireriz, 3000 YTL'ye LCD-Plazma alırız normal antenle TV izlemeye çalışırız, Bana göre önemli olan o malzemeye gerçekten ihtiyacım varmı yoksa daha azı işimi görüyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreatWhite -- 11 Mayıs 2008; 14:39:57 >

• öylede dvd ve divx de iyi görüntü almak için upscalei iyi olan bir palyer gerekti bende 5980 aldım..gerekirse z5500 de alıcaz ne yapalım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: EnnX

Kaliteli-ucuz dijital girişli 5+1 yok Bende çok araştırdım.
    Everest H5402 var fiyatı 150-180 YTL arası. Fakat ben güvenemedim.
    Philips 5160 USB girişli DVD Player'ım vardı. Sadece Stereo+Coaxial ses çıkışı vardı,sattım.
    Mavinin kampanyasından 112 YTL'ye Logitech X540 Aldım yanınada 60 YTL'lik analog 5+1 çıkışlı Amstrad Dvd player aldım. Memnunmuyum Hemde çok

Oda 16-17 m2 sesi çom kaliteli ve yarıyı geçemiyorum. Düşün artık.
    Z5500 kesinlikle çok güzel benimde hayalim ama 500-600 YTL gerçekten çok yüksek bir rakam.

Biz Türk milletinde bir düşünce var OLMUŞKEN EN İYİSİ OLSUN diye ama neye göre iyi. Gidip 1500 YTL'ye PC alırız sadece internete gireriz, 3000 YTL'ye LCD-Plazma alırız normal antenle TV izlemeye çalışırız, Bana göre önemli olan o malzemeye gerçekten ihtiyacım varmı yoksa daha azı işimi görüyormu

elindeki aletler birgün arıza yaparsa ondan sonra olmuşken en iyisi olsunu anlarsın arkadaşım senin anlatmak istediğin başkabirşey insanların ihtiyaçlarına göre elektronik cihazlar farklılık gösterebilir ya kalite?elindeki dvd player bunun en net örneği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onurca -- 11 Mayıs 2008; 19:07:31 >

• Dvd Player'ın güzel o zaman fazla bi seçeneğin yok Z5500
    Tavsiyem eğer acelen yoksa mavinin kampanyasını bekle.Her 1-1.5 ayda bir kampanya yapıyorlar.

quote:

Orjinalden alıntı: taffytaffy

öylede dvd ve divx de iyi görüntü almak için upscalei iyi olan bir palyer gerekti bende 5980 aldım..gerekirse z5500 de alıcaz ne yapalım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.