Şimdi Ara

Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
17
Favori
56.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanırım SU-25T'den bahsediyorsun hocam. su-25t de fc3 ayarındadır. Onu oynayabiliyorsan diğer fc3'leri de oynayabilirsin. Her uçağın tuş ayarları değiştirilebilir, fc3 veya full modül olmasının bir farkı yok bu anlamda.
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Evet tu yazmışım su 24 den bahsediyorum, ds4 ün tuşlarını değiştiremedim, netten bakarım artık. Tekrar teşekkürler hocam.
  • Şuan bende f16 f18 m2000c su33 f14 f15 ka50 ve a10c var indirimler sayesinde aldım çoğunu başka önerebilceğiniz güzel uçak varmı acaba boşa almıyım iadede sıkıntı çıkıyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan297

Şuan bende f16 f18 m2000c su33 f14 f15 ka50 ve a10c var indirimler sayesinde aldım çoğunu başka önerebilceğiniz güzel uçak varmı acaba boşa almıyım iadede sıkıntı çıkıyo.
    En sağlam modülleri almışsınız zaten hocam. JF veya Mig21 olabilir ikisi de a2a ve a2g'de iyi uçaklar ve eksiksiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JakSocket

En sağlam modülleri almışsınız zaten hocam. JF veya Mig21 olabilir ikisi de a2a ve a2g'de iyi uçaklar ve eksiksiz.

Alıntıları Göster
    O ikisinide bidahaki indirimde alıyım hocam bidahaki indirimler biran önce gelse diye bekliyorum şuan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uh1 mi8 de iyidir tabi aksiyonu az, daha sakin hayat sevenler için :D
    ben de bir ara harrier ve f5 düşündüm ama sonra vazgeçtim öğrenmesi zor oluyor çok uçak olunca.
  • Oyunu indirmeyi düşünüyorum nereden indirmeliyim steamdenmi yoksa sitedenmi indirmeliyim. Ayrıca f15c almak istiyorum. Eğitimini nasıl alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: berodemo

Oyunu indirmeyi düşünüyorum nereden indirmeliyim steamdenmi yoksa sitedenmi indirmeliyim. Ayrıca f15c almak istiyorum. Eğitimini nasıl alabilirim.
    Steamden indirin bence daha rahat olur f15c içinde türkçe videolar var youtubede zaten zor bi uçak değil hemen kavrarsınız yanlız sadece hava hava modunda kullanırsınız hava kara modu yok f15 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan297 -- 1 Haziran 2020; 17:2:45 >
  • oguzhan297 kullanıcısına yanıt
    Fark yok o zaman, bide ben bütün bulduğum videoları izledim kavrayamadım acaba bu forumdan birisi öğretici videolar yapabilirmi

• Bide a 10a ile a 10 c arasında ne fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: berodemo

Bide a 10a ile a 10 c arasında ne fark var.
    a10c nin kokpiti detaylı tıklanabilir a10a nınki tıklanabilir değil diye biliyorum a10c bende varda a10a yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan297 -- 1 Haziran 2020; 18:38:14 >
  • Bu oyunu klavye mouse ile oynayabilirmiyim.

• Yoksa zorunlumu joystick

• Ayrıca başlangıç için önerebileceğiniz 100 tl altı uçaklar varmı

• Klavye ile deneyebilirsiniz ama Simulasyon olduğu için Joystick gerçekçilik vek ontrol için neredeyse elzem. Uçak seçimi sizin oynayış şeklinize göre kendiniz belirleyebilirsiniz bence..
  • badboyyashiro kullanıcısına yanıt
    Uygun fiyatlı bir joystick önerirmisiniz, ayrıca nasıl kullanıldığını öğreten türkçe bir video var mı

• berodemo B kullanıcısına yanıt
    Logitech Extreme 3d Joystick. Ucuz ve dayanıklı. İşinizi Görür. Kullanışı için çok birşeye ihtiyacınız yok. DCS de iken joystick otomatik gözüküyor ve sizde hangi tuşun ne işe yaramasını istediğinizi oyun içi tuş kombinasyon ayarlarıyla halledebilirsiniz.

Biraz daha param var derseniz. Thrustmaster t16000m gibi bir modeli var. Gaz kontrolü ve josytick ayrı ayrı olarak mevcut, hatta isterseniz pedallı versiyonu da satılıyor.

Tercih sizin.
  • Dayanamadım jf 17 yi satın aldım böyle güzel bir uçak görmedim f14 f16 f18 birleşimi gibi olmuş eksikleri vardır belki henüz tam test edemedim ancak almayı düşünen varsa hiç düşünmeden alabilir

• oguzhan297 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde f18 varmı, Fc3 alıp ardından f18 düşünüyorum mantıklımı

• badboyyashiro kullanıcısına yanıt
    Ben galiba logitech alacağım hocam, Acaba bu joystick ile f18 gibi uçaklar kullanılabilirmi?

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.