Şimdi Ara

Diğer lanelerde gelişmek için hangi sampiyonları almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar beni biliyorsunuz bazen gereksiz bazen ise gerekli konular açmayı severim build sorarım falan filan ama şimdi kendim için önemli bir karar olacak bu.
    Asıl mevkisi üst koridor olan şampiyonların yüzde 75ini tamamladım sorum şu:
    Diğer koridorlarda gerçekten kötüyüm ve diğer koridorlar için hangi şampiyonları açmalıyım?
    Orta koridor haric diğer koridorlarda kötüyüm.Üst koridor main lanem zaten onu söylemiyorum.
    Şu sıralar ormancıya çok sıcak bakıyorum ve Xin Zhao,Fiddlesticks,Shaco ormancı için uygun şampiyonlar düşük fiyatta.Gragas nerf yediği için almak istemiyorum açıkçası
    ADCde corkiye sıcak bakıyorum metada olduğu için ve alınacaklar listeme yerleştim.
    Destekte Morgana ve Karma iyi gözüküyor.
    Orta koridor ise zor olduğunu biliyorum fakat leblanc ve kassadin düşünüyorum.Suikastçilere gerçekten ihtiyacım var.
    Evet bu konuyu açmamın amacı diğer koridorları kolayca öğretebilecek top dışındaki diğer lanelerin şampiyonlarından hangilerini açmalıyım?
    Önerileriniz için teşekkürler.

not:katarina önermeyin lütfen

• Kassadini geç o ölü.Tamamını okumadım ama düşük fiyatlı mid lane için dediğin gibi Le Blanc olabilir Lux olabilir.4800 uygunsa Brand,Cassi olabilir.Jungle için Warwick hala gider Gragas olur.Support için de Alistar-Janna iyi olur.Dediğim gibi yazının tamamını okumadım o yüzden düşük fiyatlı kolay-orta oynanılabilir herolar yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dean Wincheaster

Kassadini geç o ölü.Tamamını okumadım ama düşük fiyatlı mid lane için dediğin gibi Le Blanc olabilir Lux olabilir.4800 uygunsa Brand,Cassi olabilir.Jungle için Warwick hala gider Gragas olur.Support için de Alistar-Janna iyi olur.Dediğim gibi yazının tamamını okumadım o yüzden düşük fiyatlı kolay-orta oynanılabilir herolar yazdım.

lux ve cass hangi sınıfta kolay mı yoksa orta mı
  • Mid Fizz Talon

Orman Shyvana

ADC Morde Corki Kalista

Sup Thresh Naut
  • İyi oynamak yerine eğlenmeye bak tanky heroları kavra adcde belkide oyunun en zor iki herosu olan draven ve kalistayi öğren kavrarsan her adcyi oynarsın ama adc de asıl free win corkidir
    Supportta thresh naut lulu janna kavramaya calış ben adc oynasam yanımda bilen bir janna olmasını isterim
    Jungle içinse kayle rek sai çok uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalnız ben ucuz hero arıyorum dediklerinizin bir kısmı 6300 ve 4800
  • Kassadin çöp boşa oynama.

• niye çöp ya bence bir büyük buffla eski günlerine geri dönebilir
  • Morde tavsiye ederim.

Hem adc(bot lanede adc yerine yani) hem mid hem solo oynayabilirsin. Hatta zorlarsan jungle bile olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

Morde tavsiye ederim.

Hem adc(bot lanede adc yerine yani) hem mid hem solo oynayabilirsin. Hatta zorlarsan jungle bile olur bence.

Zorlansan jungle olmuyo jungle olursa zorlanıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Deep Terror

quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

Morde tavsiye ederim.

Zorlansan jungle olmuyo jungle olursa zorlanıyo

Jungle temizlemesi kolay ama gank atarken CC'si olmadığı için zorlanır. Yine de pushlayan lanelere çok rahat gank atar.
  • Support janna tavsiye ederim kesinlikle iyi bir janna oyun tasir :D Iyi bir janna oyuncusu kendini cok iyi belli eder ve oynamasi kolay bir hero.
    Midin icin ucuz fiyatli twisted fate onerebilirim. Alistigin zaman harikalar yaratabilirsin :D
  • Ormanda reksai, yi ; adc sivir, corki, graves; support janna, sona, alistar oynayabilirsin. Hangi rollerde ne yapman gerektiğini biliyorsan bu herolar daha az mekanik ve tecrübeyle daha başarılı olunabilecek herolar.

Olay zaten herodan çok rolü bilmene bakar.sen nasıl pozisyon alacağını biliyorsan, koridorda ne yapman gerektiğini, fightta ne yapman gerektiğini biliyorsan her şampiyonla oynarsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Midde Fizz Yasuo Viktor Azir Varus TF Lulu gibi gibi
    Junglerda Gragas Ekko Rek'sai Lee Sin gibi gibi
    Adc olarak hepsini oynayabilirsin aşağı yukarı hepsi çok iyi durumda şuan
    Supportda Thresh Braum ve Janna

İlk olarak Jungler rolünde ilerlemeye çalış çünkü hem oyundaki harita kontrolünü sağlıyorsun hem buff kontrollerini sağlıyorsun hem lanelere gank atıyorsun hem objektifleri kordine ve kontrol ediyorsun bu yüzden hem çabuk karar verebilme hem ileriyi görebilme hem refleks hem de oyun bilgisi anlamında bayağı özellik kazanıyorsun. Ama gankden anladığın o lanee giderek rakibi öldürmek olmasın, başarılı bir gank rakibin flashını healini almaktır, rakibini rahatsız edip basee göndermektir. Hatta bazen sadece gözükerek bile rakibini tedirgin edebilir onu pozisyon dışı bırakabilir böylece hem exp hem gold olarak geriye düşmesini sağlayabilirsin. Bu böyle uzar gider, iyi oyunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Abinos41

Mid Fizz Talon

Orman Shyvana

ADC Morde Corki Kalista

Sup Thresh Naut

TR' de alınmaya başlandı mı adc Morde ya ? En son almak istediğim zaman troll damgası yiyordum
  • Nidalee

• lane kısıtlılıgı olmayan herolar al.fizz,morde,nidalee falan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse yazmamış zorundayım

DARİ TEQ ATIYOR qnq

• 4800 6300ler yazmasanız sevinirim
    shaco öneren yokmu yahu
  • Amumu güzel,tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.