Şimdi Ara

Diego Milito ile anlaşılmış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle alınmamalı, kiralamak olabilir ama bonservisine para vermek sacmalik olur.
  • arkadaşlar saçmalamayın bu bahsedilen adam milito bir sene bile oynasa kardır. hatırlayın geçen seneki finalde performansını bayneri tek başına patates eden adam. o performansı yakalarsa düşünün ne olacağını
  • Sevmiyorum bu herifi gelirse kesin hayal kırıklığı olur. Ya da ben sevmediğim için öyle düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 23frankenstein23

quote:

Orijinalden alıntı: taarruzZ

quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

Ujfalusi, Muslera, Melo...

Hoca İtalya'da maden buldu, aynen devam.

Urfali ispanyadan geldi

- italya'da parladı ama.

fatih terim'in italyada iyi bağlantıları var vesselam. italya'da milan maçını izlemeye gitmişti bir ara büyük saygı görüyor orada.

• Yahu şu takıma sol bek ve stoper lazımken şuan zaten 3 tane alternatifin bulunduğun bölgeye bir oyuncu daha almaktaki mantık nedir çok merak ediyorum.
  • 30 yaş üstü adı geçen futbolculardan sadece Drogbanın gelmesini isterim(34 ama 24müş gibi oynuyor). Kaldıki Viasboas gibi gençleri seven ve onlara şans tanıyan bir adam bile Drogbayı elinde tutmak isterken alma şansımız nerdeyse 0'ın altında. Bu saatten sonra Elimizdekilerle idare etmeliyiz yada genç bir forvet bulabiliyorsak bulup almalıyız.
  • Milito ile kendi Guizamızı yaratalım...getirin
  • bilsemki gecen seneki performans olacak bu adamda gelsin derim.
    ama yanar döner..
    bekleriz elano gibi ha patladı ha patlıcak
  • milito gelmeyecek eğer gelirse kombine alırım
  • bu adam fena sakat değil mi ya? dizinde problem varmış?? sakatsa gelmesin sakın
  • Diego Milito ile (görüştüğümüz) anlaşılmış ama Fatih Hoca istemeyince almamışız.

• Bu adama 4 m veriyorsun senede ,elindeki Baros 2 küsür alıyo ve militodan 2 kat daha üstün ve verimli hiç gerek yok bence milito"ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Bu adama 4 m veriyorsun senede ,elindeki Baros 2 küsür alıyo ve militodan 2 kat daha üstün ve verimli hiç gerek yok bence milito"ya.

+19∞5

illa taraftar çekecek isim arıyorlarsa 10 numara veya sol bek alsınlar. milito da olursa elmander 3. forvet olacak, çok yazık gerçekten.
  • Baros mu Milito'dan iyi yapmayın, Milito'nun bir sene önceki hali rahat en iyi 10 forvet arasına girerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Baros mu Milito'dan iyi yapmayın, Milito'nun bir sene önceki hali rahat en iyi 10 forvet arasına girerdi.

"1 sene önceki hali"

onu geçtim, ben performans değerlendirmesinden ziyade fayda olarak değerlendirdim. şu an için forvet hattında olacak ilk adam baroş, ikincisi elmander. ikisi de bizim lige göre gayet yeterli oyuncu. ofansif ortasaha ve hızlı bir defans oyuncusu şu an takım için çok daha gerekli.
  • Geçen sene sakatmış uzun dönem ama Inter'in Şampiyonlar Lig'ini aldığında ne yaptığını bilemiyoruz, geçen sene biz de Baros'tan yararlanamadık, o yüzden Baros'un daha iyi olduğuna hiç katılmıyorum ama şu anki hali nasıldır Milito'nun bilmiyorum ve geçen senesinin kötü olmasından ben de istemem ama gelirse kağıt üzerinde elimizdeki en iyi forvet olacağı da kesin.
  • mükemmel olur umarım gelir hem baros da öyle sakatlanıp yatmaz bütün sezon, hırs yapar forma için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Frisch

mükemmel olur umarım gelir hem baros da öyle sakatlanıp yatmaz bütün sezon, hırs yapar forma için

Fatih hoca'dan arka tarafına tekme yemek için iyi bi koz vermiş olur. şu an bile en küçük bir hatasında yerine elmander koyulur.
  • benim anlamadığım şu an 3 forvetimiz var 3ü de yabancı. türk forvetlere yönelmemiz gerekiyor, yabancı hakkını az kullanan bir ekibiz tamam ama, 4 forvetinin 4ü de yabancı olursa sıkıntı var bu işte. necati ateş'e yönelmiştik devre arasında, bence yine düşünebilir yaşı büyük olmasaydı keşke. ne yazıkki kaliteli türk santrfor da yok, şöyle bi düşündüm aklıma sadece necati ateş geldi. ibrahim akın da olabilirdi şu şike işi olmasaydı.
  • Daha önce yazmıştım yine yazıyorum.

Milito çok iyi oyuncu. Özellikle İnter in şampiyonlar ligi şampiyonu olduğu sene katkısı çok büyüktü. Ama bir arkadaşın dediğine göre yüksek bir bonservis bedeli istiyorlarmış.
    32 yaşına gelmiş bir forvete yüksek bonservis bedeli ödemek ne kadar doğru bilemem. Bence yanlış. Bu sene 2 sakatlık yaşamış. Ligde 23 maç oynamış. Bu 23 maçın 7 tanesine sonradan girmiş.
    9 unda ise oyundan alınmış. Yani geçen sene maçların çoğunda oynamasını geçtim 90 dakika oynadığı maç sayılı.

Geçen sene sadece 7 maçta 90 dakika oynamış.

Bence en iyisi bu paraya başka bir mevkiye transfer yapmak. Solbek olur,stoper olur,sağ kanat olur, oyun kurucu/ofansif ortasaha olur....
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.