Şimdi Ara

Diego Milito ile anlaşılmış (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ragnar Frisch

benim anlamadığım şu an 3 forvetimiz var 3ü de yabancı. türk forvetlere yönelmemiz gerekiyor, yabancı hakkını az kullanan bir ekibiz tamam ama, 4 forvetinin 4ü de yabancı olursa sıkıntı var bu işte. necati ateş'e yönelmiştik devre arasında, bence yine düşünebilir yaşı büyük olmasaydı keşke. ne yazıkki kaliteli türk santrfor da yok, şöyle bi düşündüm aklıma sadece necati ateş geldi. ibrahim akın da olabilirdi şu şike işi olmasaydı.

Gençler de haklı olarak bizi tercih etmiyorlar. önümüzde anıl ve cemsultan örnekleri var. cenk tosun bundan dolayı bize gelmedi. bu sezon için genç oyuncu olarak anıl'a şans vermeye çalışmalıyız.

bence tek santraforlu sistem alt yapıdan forvet oyuncusu çıkarmak için hiç musait değil. anıl oynayacağı zaman ikinci forvet olarak oyuna girse çok faydalı olacağı kanaatindeyim. yanında üzerine gelecek markajı paylaşabileceği biri olursa defans arasında kaybolmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Assasinate

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

ne militosu yahu, adam 1 dönem parladı söndü gitti, 32 33 yaşında adamlara miltonlar saçmaya bayılıyoruz

Ne Adebayor ne Milito . Sevmiyorum ''KAZMA'' her ikiside .. Bana göre tabi.

Dostum aynı yorumu(Adebayor için) 2000 kez yazmak istemiştimde terslenırım diye korkmuştum.
    Adam kesinlikle haklı beyler Adebayor Arsenal kariyerinden sonra eskisi gibi gole aç değil buda onu KAZMA,İSTEKSİZ ve Sadece 0 yapıyor
  • @Thats Hot,
    dostum çok sakat bi nick almışsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_frk_asln

@Thats Hot,
    dostum çok sakat bi nick almışsın

içinde tht olan her nicki sakıncalı ama biz onu böyle sevdik
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.