Şimdi Ara

DİCLE HUKUK YAZAN VAR MI???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
1.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazan arkadaşlar diğer tercihlerini ve sıralamalarını da söylerlerse çok yardımcı olacaktır

• 24 bın ılk tercıhım hıc umudm yok ama
  • ygslysygslys Y kullanıcısına yanıt
    ben geleceğini düşünüyorum tam sıralaman kaç benim 24240
  • quote:

Orijinalden alıntı: siabend

ben geleceğini düşünüyorum tam sıralaman kaç benim 24240

23984

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    gelir sana rahat ol
  • quote:

gelir sana rahat ol

Insallah ıkımıze de gelır

inşallah.. galiba ikimizden başka yazan yok zaten bi sana denk geldim forumda
  • quote:

Sensizsaadetneymis diye bir uye var o da yazdi siralamasi 23970 olmasi lazim acilan butun hukuk konularina hatta yetmeyince tip konularina da siralamasini yazdigi icin ezberledim

• quote:

Orijinalden alıntı: Amarilla

quote:

Sensizsaadetneymis diye bir uye var o da yazdi siralamasi 23970 olmasi lazim acilan butun hukuk konularina hatta yetmeyince tip konularina da siralamasini yazdigi icin ezberledim

Aynen bende gördüm onu :D ınsallah ona da gelır cok istıyodu

• doğrudur oda vardı ama sanki o erzurum yazmıştı ilk tercihine büyük ihtimal orası gelir
  • quote:

doğrudur oda vardı ama sanki o erzurum yazmıştı ilk tercihine büyük ihtimal orası gelir

4 gün önce falan konuşmustuk Erzurum iö dışında hepsını yazmış :D erzıncanı da ıstıyodu..nerdesin @sensizsaadetneymis yokluğun cok belli

kırıkkale felan yazmışsa orası gelir bence kırıkkale iö 24 bini görür diclede 27 bini zorlar gibi
  • quote:

kırıkkale felan yazmışsa orası gelir bence kırıkkale iö 24 bini görür diclede 27 bini zorlar gibi

Hıc kimse bu kadar ıyımaer konuşmuyor :) rahatlıyorum yazdıklarını okudukça umarım yanılmazsın güvenıyorum tahmınlerıne

• quote:

Orijinalden alıntı: ygslysygslys

quote:

Hıc kimse bu kadar ıyımaer konuşmuyor :) rahatlıyorum yazdıklarını okudukça umarım yanılmazsın güvenıyorum tahmınlerıne

Dicle 24.500 filan olur fazla ucmayalim

• quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

quote:

Orijinalden alıntı: ygslysygslys

quote:

Dicle 24.500 filan olur fazla ucmayalim

Hep beraber olumlama yapalım dua edelım bu gece :D enerjılerımızı bırlestırelım

• hocam hesap yapıyorum tek tek kontenjan aralıklarını hesapladım hep 1e 3 oran var 2250 kontonjan artışı var diclenin önünde buda 6750 kişi tabi tahminen böyle ileri atacağının göstergesi inşallah yanılmam
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    hocam yanılmıyosam sizin sıralama 21000 di selçuk iö garanti gelir size
  • bende yazdım 22491 18. tercihim
  • quote:

hocam yanılmıyosam sizin sıralama 21000 di selçuk iö garanti gelir size

Ataturku istiyordum orayi yazdim dostum.

Bu arada o oran ilk 20bin icin gecerli. Cunku hukuk degil, bogazici odtu gibi yerleri yazanlar da var.

Ama 20bin sonrasinda kontenjan+ max bin kisi geri atar.

Yani gecen sene 21.500, kontenjan artisi 2500 +1000 = 24.500

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    haklı olabilirsin hatta dicle 23 binle bile kapatabilir ama öle olacağını sanmıyorum bu aralıkta olupta psikoloji pdr yazacaklar tercih yapmayacaklar sayısalcı olanlar ve öğretmenlik iktisat işletme gibi yerleri yazacak olanlarda var pek bi değişklik olacağını sanmıyorum hadi diyelim 3 e1 değilde 2kişiden biri yazsın yine 26 binlere gelecektir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.