Şimdi Ara

Diamond 4-5 ve Elo Boost sorunsalı;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,forumu çokça takip eder fakat genelde post atmak yerine okumayı seven bir insanım.En nihayetinde sizlerden fikir almak istiyorum muhtemelen forumun bu bölümünün konu dışı tarzında olması pek aradığımı bulacağıma benzemiyor fakat forumda benim yaşadığımı yaşayanlar buna ne gibi çözüm yolları buluyor bilmiyorum.Muhtemelen benim oynadığım oyunları kazandırabilicek derecede oyuncular vardır fakat takımıma adamlar gelip,bilerek ölünce-toplu hareket etme kabiliyetinden uzak olunca ister istemez kaybediyorum.Plat 3-4-5 'te herşey iyiydi taki 1-2 çıkana kadar,sorun şurada başlıyor Plat 1 ve 2'de Diamond 5lerle eşleriyorum ve bildiğiniz Silver-Bronze oyunu oynuyor takımda ki Diamondların geneli,çok fazla elo boost'un olduğunu düşünüyorum bununla ilgili önerileri olacak arkadaşların tavsiyelerine açığım şimdiden teşekkürler.

İlk QQ Konum

• qq'un güzelmiş Güle güle kullan qamqi.

bu arada aynı sorun bende de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunsal ne la kim çıkarıyor bunları kim kim kim
  • Plat 1 lerin sana d5lerin karşıya gitmesi için dua ediceksin hızlıca çıkarsan 1-2 ligleri geçmek kolay oluyor ama yavaşça çıkarsan zor oluyor onlar geldikçe taşımak zorlaşıyor. 2şer 2şer atladım zamanında şanslıydımda hep plat 1lerbana d5ler karşıya gitti nerdeyse rahatça çıktm. Ayrıca esas olay d5 olduktn sonra başlıyor d 1-2den zor d5 cunku 1-2de seviyeler aynı ama 5te sen ne kadar iyi olsanda karşına gelen 5-0 bir zed tekleyip geçebiliyor. d5 şans işi biraz bilen için bile herşey şans değil tabiki ama d5 seviyesinde birisi olarak düşününce karşıdada bomboş adamlar yok 3-5 kill fazlayla gelince taşıman zorlaşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßÈ®Tu_ -- 2 Haziran 2014; 6:51:37 >
  • eloboost olayı değil mesele adamın maça ne kadar sarıldığı diamond 5-4 problemleri şurda kopuyor herif nasıl olsa diamond oldum deyip yatışlarda ama plat1 öyle değil kazanmak için herşeyi yapıyor adam troll ya da takımla uyum konusunda daha başarılı olursun o ligde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.