Yüzbaşı
13 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Uzun uzun yazmama gerek olduğunu düşünmüyorum.
Aradığımız kriterler ; Diamond 5 ve üstü olan,çekingen olmayan,akşam 8'de online olabilen herhangi bir engeli olmayan mid laner aranıyor.
Birlikte oynadığımız arkadaşlar

Establishpickle
Thetret
LâwlietLawsford
BIazer

Niye mid arıyoruz sorusuna arkadaşımızın online problemi olduğu için arıyoruz yoksa başka herhangi bir problem yok.
Merhaba arkadaşlar;
Westse Plat5 ve üzeri,TR ise Diamond5 ve üzeri olması gerekmektedir.
İletişim :
WEST : LâwlietLawsford
TR : LâwlietLawsford

Çok uzun uzun yazıp bişi elde edeceğimizi sanmıyorum şartları oyun içinden konusabiliriz online sıkıntısı olan arkadaşlar eklemesin.

Takım ;

LâwlietLawsford
Supporter
BEST Nymeria
Thetret
Görmeyenler için reddit'te konusu vardı, burada da paylaşıyım dedim re-post ise kusura bakmayınız.

http://www.youtube.com/watch?v=K4EfueGH7IY
Merhaba arkadaşlar;
Burada böyle bir konu açacağımı düşünmüyordum açıkçası,para ve maddi şeylere fazla değer vermem umursamaz bir insanım ve rahat yaşamım var ve sıkıntı olacağını düşünmedim hesabı alırken ama arkadaştan aldığım hesap 10 gün sonrasında kendisi tarafından geri alındı.
Neyse screen shot aşağıda bu forumda çok kişiyle alışverişim oldu fakat böyle veletlere denk geliceğimi tahmin etmemiştim.

Merhaba arkadaşlar;
Burada böyle bir konu açacağımı düşünmüyordum açıkçası,para ve maddi şeylere fazla değer vermem umursamaz bir insanım ve rahat yaşamım var ve sıkıntı olacağını düşünmedim hesabı alırken ama arkadaştan aldığım hesap 10 gün sonrasında kendisi tarafından geri alındı.
Neyse screen shot aşağıda bu forumda çok kişiyle alışverişim oldu fakat böyle veletlere denk geliceğimi tahmin etmemiştim.

Steam'den hashima'ya ulaştım fakat yurt dışındaymış dediğine göre

Senju Hashirama. = Murat Kavcı
Facebook :https://www.facebook.com/profile.php?id=100003364052377

Hashirama : Yurt dışındaymış geldiğinde bana iade yapıcakmış öyle diyor o süreye kadar konu burada kalsın.
Halen herhangi bir gelişme olmadı.
Merhaba arkadaşlar takımımıza Mid lane ve Jungle arıyoruz.Online süresi yüksek hiç aksatmadan takıma ayak uydurabilicek insanlar istiyoruz.
Platinum veya üstü arkadaşlar eklerse sevinirim.

İletişim : LâwlietLawsford ( Diamond 4 Top lane )

!!!Antrenmanlara katılamayacak arkadaşlar bahane belirtmediği takdirde hemen atılacaklardır.!!!
Takımı oluşturduk ve kendimizi geliştirmek için trainlere başlıyacağız herhangi bir sorun ile karşılaşmazsak,

LâwlietLawsford - Top
Shoyzerr - Mid
LeanderXeritax - Jungle
Eupheria Thetret ve Arkadaşı - ADC ve Support

;

quote:

Merhaba beyler,
Daha önce burada takımımızla ilgili bir kaç konu açmıştım hepsi çocukluk arkadaşımdır fakat oyundan soğumalarını üzerine takımı tamamen dağıtmış bulunuyoruz buradan yola çıkarak ben ve bir arkadaşım oyuna devam etmek istiyoruz dolasıyla bize katılacak,online süreleri uyucak yaşı bizle denk ( +18 )
En azından Platin Kümede bulunan

Jungle arıyoruz,kendilerinde başarıya açlık olmayan iradeli ve planlı çalışamayacak arkadaşlar bizim için zaman kaybı olmazsa seviniriz.

TR : LâwlietLawsford / Mert

Vizyon & Misyon ; Kendimizi ve takım oyununu geliştirip hafta sonu turnuvalarında ( Online Turnuvalarda ) başarı elde etmek
Arkadaşlar kısa süre önce TR'den West'e geçtik arkadaşlarımla,fakat burada ki ping/oyunlarda troll ve ahlaksızlardan ziyade çok çabuk throwlanması ve TR'ye göre bilgisiz olunması sıkıntısıyla karşı karşıya kalıyorum ayrıca Team Rankedtan yani Challanger Series'in gündeme gelmesi sebebiyle tekrar TR Transferinde bulunuacağımız Solo Que ligimiz hakkında bilgi almak istedim.Bu konuda bilgisi olanlar varsa şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar,forumu çokça takip eder fakat genelde post atmak yerine okumayı seven bir insanım.En nihayetinde sizlerden fikir almak istiyorum muhtemelen forumun bu bölümünün konu dışı tarzında olması pek aradığımı bulacağıma benzemiyor fakat forumda benim yaşadığımı yaşayanlar buna ne gibi çözüm yolları buluyor bilmiyorum.Muhtemelen benim oynadığım oyunları kazandırabilicek derecede oyuncular vardır fakat takımıma adamlar gelip,bilerek ölünce-toplu hareket etme kabiliyetinden uzak olunca ister istemez kaybediyorum.Plat 3-4-5 'te herşey iyiydi taki 1-2 çıkana kadar,sorun şurada başlıyor Plat 1 ve 2'de Diamond 5lerle eşleriyorum ve bildiğiniz Silver-Bronze oyunu oynuyor takımda ki Diamondların geneli,çok fazla elo boost'un olduğunu düşünüyorum bununla ilgili önerileri olacak arkadaşların tavsiyelerine açığım şimdiden teşekkürler.

İlk QQ Konum
Uzunca süredir takip ederim , pekte yorum yazmam üşeniyorum da denebilir.Uzun zaman öncede paylaşıyordum şu sıralarda eski modu yakalamaya çalışıyorum açıkçası görsel anlamda.
Kısaca bilgi vermek gerekirse muhakkak hiç biriniz tanımıyorsunuzdur beni.
2005 Haziran ayında başladım , o gün bugundur aynı accountta oynuyorum.Joblarım değişiklik gösterdi elbet bugüne kadar bıkmadan usanmadan oynadım övünülcek birşeymi bilmiyorum :)
Şu zamana kadar kullandığım nicklere gelicek olursak ; GhostOfSpeLL , LawlietLawsford , Launcelot.. ve dahası
Siz güzel insanlarla server birleşiminden sonra ve yeni bir oyun döneminde videolarımı paylaşmak istiyorum umarım size hitap eder.
Şimdiden iyi seyirler.

LawlietLawsford & LiviuLeucothea PK Movie " The End is where we begin "

http://www.youtube.com/watch?v=FlZ-SHYNVCA

LawlietLawsford & LiviuLeucothea PK Movie [ Ocak 2014 ]

https://www.youtube.com/watch?v=GvBeab6VJlU

LawlietLawsford & LiviuLeucothea PK Movie [ Şubat 2014 ]

https://www.youtube.com/watch?v=5xJo53nrKcs
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
iMac
Takım
Galatasaray
LOL
Shyvana
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 590
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 30.447 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 116 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.