Şimdi Ara

Diablo3 Hardcore Powerlevel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Diablo3 Hardcore bölümünde power level kasılır (ideal olarak 23 lvl cain setli olursanız tahmini 1-2 saat içinde level 60 yaparım) cains setniz yoksa kendi setimi size verebilirim çok sorun degil orası...
    Karşılığında herhangi birşey istemiyorum.

1levelde olabilirsiniz hiç fark etmez ama 1levelden 23 e kadar kasmak 60level kasmakdan uzun sürebilir yani ölürseniz.
    Tabiki ben 1 levelde attack yemem iyi takip ederim diyorsanız siz bilirsiniz ben gene kasarım...

Ayrıca HC bölümünde elimden geldiği kadar yardımcı olurum Battle Tag'im : Wookiee #2338

Edit:
    Arkadaşlar yarın 27.08.2013 13:30'da Hardcore powerlevel yapıcaz katılmak isteyen...Tag eklesin ve hazır olsun saatinde (eğer pub 4 kişiden fazla olursa onlarıda 60 yaptıkdan sonra devam ederiz)ortalama 2-3 saat sürüyor...Okul başlıyor artık powerlevel yapamam ancak boşvaktim olursa o yüzden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siriyus -- 26 Ağustos 2013; 17:59:23 >

• bu akşam public olarak 20:30 gibi powerlevel yapcam gelicek varsa eklesin 2 kişilik yer var daha fazla kişi powerlevel isterse hemen sonra devam edebiliriz benim için bir sorun yok
  • Güzel hizmet ama hell mp10'da bence dikkat, dps çok yüksek durumda değil.
  • Ömer hocam sayesinde bayağı kastık item yardımıda yaptı burdanda teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

Güzel hizmet ama hell mp10'da bence dikkat, dps çok yüksek durumda değil.

hell mp10 mu orda benm WD ölür mp3 de geç olsada güç güç olmuyo yani bi nevi hem güvenli yani ölme riski az , geç olsada :(
  • Merhaba, bizim Barbar da Ömer sayesinde kısa yoldan 60 oldu, emeği geçen herkese teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1BB4C024C -- 2 Ağustos 2013; 16:22:20 >
  • siriyus kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar yarın 27.08.2013 13:30'da Hardcore powerlevel yapıcaz katılmak isteyen...Tag eklesin ve hazır olsun saatinde (eğer pub 4 kişiden fazla olursa onlarıda 60 yaptıkdan sonra devam ederiz)ortalama 2-3 saat sürüyor...Okul başlıyor artık powerlevel yapamam ancak boşvaktim olursa o yüzden...
  • tüh işteyim yoksa gelirdim. süper olay ya akşam oynayacak olan varsa konuşalım, lv 52'de kalmıştım sanırım bir barbar da bende var
  • Hocam hala yardımcı oluyor musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Pasific -- 31 Ağustos 2013; 1:32:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xelforia

Hocam hala yardımcı oluyor musunuz ?

Omer yok su anda. Ben yardimci olurum ekle beni aksam bi aksilik olmazsa 21:30 da online olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baska gelecek arkadas varsa onlarda eklesin . Party full olursa daha hizli olur.

• Tamamdır eve geçtiğim zaman eklicem sizi. Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.
  • benide 60 yaparsanız sevinirim arkadaşlar 35 lvlim setim yok

bitirim#2913
  • quote:

Orijinalden alıntı: BitirimAbi

benide 60 yaparsanız sevinirim arkadaşlar 35 lvlim setim yok

bitirim#2913

O kolay hallederiz.

• Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
  • Lv 40. Cain's Set, Leoric's Signet, Ruby gem mevcut.
  • SC'da da yapabilirmisin ? tag JermaineD#2693
  • quote:

Orijinalden alıntı: xelforia

Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

önemli degil elimden ne geldiyse , o kadar edebildik.
  • Valla bir ara benim de wizard'ı aradan çıkarırsanız çok sevinirim :)

battle tag : viper67#2649
  • Yardımcı olabilecek var mı?
    Cain's set - Leoric's signet - Ruby gem mevcut
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.