Şimdi Ara

Diablo 3 Oyuncuları (Battle Tag Paylaşım Merkezi) [366 Kişi Olduk] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
6
Favori
28.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ekle daha Client inmedi ama BattleTag:

LEGENDX#2385
  • Hobo#2655
  • Hepinizi ekledim arkadaşlar liste güncel
  • aroma #1689
  • matt#2325 şuan için .. bazen oyunda değilsem başka arkadaşlar olabilir bilginiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiLoN -- 2 Mart 2012; 22:56:58 >
  • Beni de yazzzz

Eadwacer#2347
  • arkadaşlar battle tag im MARLBORO#2147 fakat error_315300 hatası mağduruyum düzelirse bende katılırım size :)
  • Bregechor #2646
  • alpilkay22#2670
  • Bsc den bu hafta key yollanır yollanmaz başlıcam
    Battletag:
    Jawcrusher #2397
  • key kullanmayacak arkadaşlar var ise key alabilirim
  • diablo 3 kanalına yazmıyorum.Keyi olmayan arkadaşlar haklı olarak sinirlenebiliyorlar
    ama buraya yazmamın bir sakıncası olmaz diye düşünüyorum sonuçta key kazananlar olarak burdayız
    oyun gerçekten müthiş diablo 2 ve heroes of might and magic 3 den sonra ilk defa bu kadar uzun süre sıkılmadan oyun oynadım
    oyun atmosferiyle olsun müzikleriyle olsun yaratıklara verilen özen olsun ben diablo oyunuyum diye bağrıyor
    blizzard gene yapmış yapacağını
    class olarak barbar ve mork oynadım barbardaki vuruş hissi çok iyi olmuş hatta o kadar iyi ki 1000 tane yaratık çıksa durmadan vururum gene baymaz o kadar yani
    monk başlarda biraz zordu dodge ve blind siz ama sonra o da güzelleşti ama gene de güç olarak barbar a göre baya zayıf bir class olmuş bunu dengelemeleri lazım
    ya da ileride dengelenebilir artık onu bilemeyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 3 Mart 2012; 3:03:10 >
  • Listeyi güncelledim arkadaşlar 45 kişi olmuşuz
  • İlk leoricimi kestim demon hunterla şansıma crossbow düştü Bu arada denemeyen varsa şiddetle tavsiye ederim demon hunterı acayip skilleri varya.

Bu arada craft yaparken bişey dikkatimi çekti blacksmithde 14 lvllik item vardı.Oyuna gelirsek harika ya yalnız bende bi sorun var bazen lag girdiği zaman ekran 1 saniyeliğine donuyo ve ekran kararıyo sonra eski haline geliyo (ama lag olduğu zaman).Bu sorun benim donanımla mı alakalı lagla mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdasd4441 -- 3 Mart 2012; 10:31:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobo.

Hobo#2655

• Birşey dikkatıimi çekti oyunda bu kadar güzel daggerlar varken neden bir asassin clası koymamışlar.
  • onu bırakta betada legendary item düşebiliyo mu ?
  • su askerlik bir bitsin
  • quote:

Hobo#2655

Ha Hobo'nun keyi ha benim keyim farketmez.

Gökhan'la beraber kullanıcaz keyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intruder

quote:

Hobo#2655

Ha Hobo'nun keyi ha benim keyim farketmez.

Gökhan'la beraber kullanıcaz keyi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.