Şimdi Ara

Diablo 3 Oyuncuları (Battle Tag Paylaşım Merkezi) [366 Kişi Olduk] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
6
Favori
28.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

birçoğunuzu ekleyemiyorum
  • BattleTag

kesh#2692

SONUNDA

• beni de ekleyin
    darknorrec #1865
  • Güncelledim arkadaşlar 26 kişi olduk sürekli büyüyoruz
  • Rhuff#1916

İnternet sorunları yaşıyorum ama birbirimizi ekleyelim arkadaşlar muhabbet ederiz hiç olmadı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teslaman

Yav ben konu dışı bölümünde birinin monitörü ile dalga geçtim, şimdi benim monitör bozuldu. Hesabı başka arkadaşa verdim oynasın diye. Yani karşınıza çıkan kişi ben değilim. Bu akşam monitör alıcam ama.

Geçmiş olsun masraf çıktı desene. :(
  • Arkadaşlar mikrofonu olanlar Team Speak kurup TS public server'da konuşarak oynayabilirsiniz.
    Biz öyle yapıyoruz hep. Konuşarak oynamak hem daha eğlenceli hem de oyunda haberleşme açısından daha büyük kolaylık.
  • Beta key kazananlar buraya adreslerini de yazarsa sevinirim. Aranızdan bir tanesini temizleyip beta keyini almam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

Beni eklerken sorun yaşayan var mı?

birçoğunuzu ekleyemiyorum

Vallahi o 26 kişilik listeden 10 kişiyi bile ekleyemedim toplamda,sen de ekleyemediklerimin içindesin.
  • Battle tag : sydra#2534

akşam herkesi ekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihoku -- 2 Mart 2012; 16:25:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teslaman

Yav ben konu dışı bölümünde birinin monitörü ile dalga geçtim, şimdi benim monitör bozuldu. Hesabı başka arkadaşa verdim oynasın diye. Yani karşınıza çıkan kişi ben değilim. Bu akşam monitör alıcam ama.

Ege bölgesinde yaşıyorsan yardımcı olurum fiyat ve alınacak yer konusunda. Özel mesajla ulaşabilirsin.
  • Bsc twitter dan kazandım bende keyi bekliyorum. Pazartesi gelecekmiş ama bu Cumartesi akşamından pazar sabahına kadar betayi kullanmayacak biri varsa hesabını paylasabilirmi?
    Sabah sağlam sekilde geri veririm hesabı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unhill -- 2 Mart 2012; 16:55:46 >
  • BattleTag

Zer01#2324

• arkadaşlar benide eklerseniz listeye sevinirim Tengiz#2506
  • Benide ekliyebilirsiniz Ertac_JaCKaL@hotmail.com
  • beni de ekleyebilirsiniz.

Cangaxe#1133
  • forum nick: e-Asprin
    Battle tag: asprin#2955

eh çok şükürmü diyelim ne diyelim artık
  • Nerden alıyoruz bu beta keyleri, ben bir kaç yere başvurmuştum ama hala birşey yok.
  • defaulticus#2960
  • Bende şuan cvg den kazandim :D

wvatha#2965
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.