Şimdi Ara

DHonline HayatOffline (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
3
Favori
9.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel çalışma indirme linkini bekliyorum
  • Deniztns kullanıcısına yanıt
    hocam bekliyoruz
  • client linkini ilk mesaja ekledim.

Sunucuyu aldim arkadaslar. Gordugunuz gibi amator bir ruhla ilerliyorum tek basima oldugum icin. Simdi kendi makinamdan sunucuya tasima islemini gerceklestiriyorum. Biraz daha sabredin. Ozelden hesaplarinizi da gonderecegim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deniztns -- 6 Haziran 2018; 10:42:34 >
  • Şu an yetiştirmem gereken raporlar var. Bir de ufak tefek sınavlarım var yoksa başlamak istiyordum hemen

Haftasonu için ben de davetiye alabilirim ama şöyle bir göz atarım etrafa
  • Merhaba gerçekten bu aralar ihtiyacım olan bir şeydi bu görünce çok mutlu oldum.Bende katılmak istiyorum.Eğer yapabileceğimiz bir şeyler varsa bir şekilde destek olabilirim.Sunucuya özel discord kanalı falan açabilirim ne bileyim şu oyunu oynayalım da her şeye varım
  • Selamlar arkadaslar,

Sabriniz icin tesekkur ediyorum. Benim su an tek ihtiyacim zaman ve organizasyon. Birkac saat icinde eve donecegim ve Inspection i kaldiracagim dolayisiyla eger clienti indirdiyseniz START gelecektir. Dun gonderemedim ama
    bugun tum ilgilenen arkadaslara ayrica hesaplari ve sifrelerini de yollayacagim.

15 kisi saydim su an ilgilenen. Daha da artacagini umut ediyorum.

Bu sunucuya 1 sene acik kalma sozu veriyorum tekrar eski sunucuda oldugu gibi.

Discord sunucusu konusunda su an bir bilgim yok ama sunucuyu actiktan sonra ilgilenebilirim arkadaslar.

EDIT: Bu arada item mall dan ihtiyacimiz olan Maymun & global olarak goruyorum. Bunu oyuna nasil dahil edelim istersiniz? Benim aklimda bir gorev sonucu veya belirli bir altin karsiligi olabilir. Birkez daha oyunda asla para harcamanin mumkun olmayacagini soylemek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deniztns -- 6 Haziran 2018; 16:16:52 >
  • Deniztns kullanıcısına yanıt
    Benim düşüncem pet ve global herkesin kolayca ulaşamayacağı bir şey olmalı bir ayrıcalık gibi yani gold üzerinden yaparsak kervan işini ön planda tutmuş olabilirsiniz.Bu da rekabeti artıracaktır tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: majeste0990

Benim düşüncem pet ve global herkesin kolayca ulaşamayacağı bir şey olmalı bir ayrıcalık gibi yani gold üzerinden yaparsak kervan işini ön planda tutmuş olabilirsiniz.Bu da rekabeti artıracaktır tabi.
    Kesinlikle katılıyorum.
  • majeste0990 kullanıcısına yanıt
    +1
  • DHonline HayatOffline

Özlemişim :) Eğer client'ı çalıştırırken Directx 9.0b ile ilgili bi hata verirse -ki bende öyle oldu- DHonline HayatOffline

Bu şekilde sorunu çözebilirsiniz

• Uzun zamandır yapmak istediğim şeyi yapmışsınız. Ben de katılmak isterim
  • Arkadaslar gordugunuz gibi sunucu su anda Check statusunde yani start geliyor. Sunucu hizmetini veren firmayla gorusme halindeyim bir yandan arastiriyorum. Video da daha once gosterdigim gibi evimdeki sistemde sorunsuz calisiyor ama bir firma benim makinanin onune router koydugundan onun ayarini yapmalari lazim.

Gecikmenin sebebi o yuzden. Islem biter bitmez de Zaten Check kalkicak. Bugun tum gun basindayim.
  • eline saglık baya güzel olcak gibi duruyo üyeliği mesaj yoluyla gönderebilrmisin
  • bir üyelikte ben istiyorum mümkünse
  • Üyelik bekliyorum ben de
  • En kisa surede oyuna baslamak istiyorum :) Uyelik beklemekteyim.
  • Me too

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi adet de ben alabilirmiyim

• Bende katılmak istiyorum

• Ben de katılmak istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.