Şimdi Ara

DHonline HayatOffline (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
3
Favori
9.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllar sonra foruma girdim, eski özel mesajları karıştırırken Silkroad Masters closed beta davetini gördüm ve Deniz Bey'in hesabına baktıktan sonra bu konuyla karşılaştım... Bu oyun benim de hep bir parçam olarak kalacak, 5 sene önce bot çok revaçta olduğu için şevkim kırıldığından bırakmıştım ister istemez fakat konuyu görünce heyecanlanmadım desem yalan olur ;> Umarım gerçek olur bu proje, ilgiyle takip edeceğim.

edit: Beta sırasında bana hediye edilen +10 sun shield hâlâ aklımda ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Du Hast Mich -- 7 Mayıs 2018; 21:52:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Du Hast Mich

Yıllar sonra foruma girdim, eski özel mesajları karıştırırken Silkroad Masters closed beta davetini gördüm ve Deniz Bey'in hesabına baktıktan sonra bu konuyla karşılaştım... Bu oyun benim de hep bir parçam olarak kalacak, 5 sene önce bot çok revaçta olduğu için şevkim kırıldığından bırakmıştım ister istemez fakat konuyu görünce heyecanlanmadım desem yalan olur ;> Umarım gerçek olur bu proje, ilgiyle takip edeceğim.

edit: Beta sırasında bana hediye edilen +10 sun shield hâlâ aklımda ;)
    e o zaman haydi hayırlısı olsun diyelim ne zaman başlıyoruz :)
  • acaba oyun hangi seviyede çok bekleyecekmiyiz.
  • Ne alemde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha çok beklersiniz :D
  • ECSRO dosyalari ile degil ama MHTC dosyalariyla actim arkadaslar. Simdi bakin sizden bir ricam var. Bu sunucu sadece benim kisisel emegim ve giderleri tamamiyle benim tarafimdan karsilanacagi icin sabirli olmanizi bekliyorum.

Zaten davet haric oyuna katilma sansini verecegim kimse de olmayacak. Yani bizbize olacagiz. Bugunden itibaren de konuda surekli aktif olacagim.

MHTC dosyalarinda eski job sistemi gecerli. Ama birtakim buglar duzeltilmis durumda. Sanal sunucumda calisan sistemi Clouda aktaracagim ve kapali bir beta gerceklestirecegim (Bu cumartesi yapma planim var 02-06-2018) .

Hedefim kaliteli 40-50 kisiyle kafa dagitmak maksadiyla bir ortam olusturmak. Bir yerlere reklam vereyim edeyim tarzi birsey yok. DH ahalisi gelip takilir tarzinda olacak. Tekrar soyluyorum PARASIZ bir sunucudan bahsediyoruz. Donation kesinlikle yok.

Iskembeden sallamadigimi gostermek icinde patatesle cektigim bir video koymam farz oldu.
    video linki
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRK_Z7D

Bir server açtın fakat her türlü bug ve sorun olduğu için kimseler uzun süre oynamadı.
    sonrasında her sene gelip bu tarz konu açıyorsun fakat ortada yine ne server nede oyun var.
    Bırakın milleti trollemeyi, olayı tamamlayın sonra gelin konu açın, kısaca boş yapmayın!
    Evet 4-5 sene evvel bir sunucu acmistik. O zaman bir de grup vardi. Arkada pekcok kisi birsuru is yapiyordu. Sunucuda bugdan ziyade DDOSa etkili cozum getiremedik. Sunucuyu Turkiye IPlerine kisitlasaydik o sunucu kitlenmelerinin onune gecebilirdik ama benim gonlum surekli uluslararasi oyuncu kitlesinin oldugu bir ortamdan yanaydi.

Benim hatam once ulusal baslamamak oldu. EPVP veya zamanin ragezone sitesine reklam girmeye basladiginizda bu isin piranalari uzerinize atliyor.

Bu arada kimselerin uzun sure oynamamasinin nedeni bug/ddos degil kesinlikle oyuncu kitlesini iyi yonetememek. Insanlar hemen kale savasina girmek istedi. Biz de actik. Sunucunun ,ekonominin oturmasi gerekliydi oysa. Ilk kale savasinin sonunda yenilen ekip oyunu birakti.

Gerekceyi de soyleyeyim. Karsidaki union oyuna para yatirip aldiklari itemleri birbirleriyle de paylasan aktif bir gruptu. Diger grupsa pek para yatirmayan bir uniondu.

Ama sunu da soylemem gerek o sunucu 10 oyuncuyla 1 sene verilen soz neticesinde acik kaldi. Hatta son oyuncumuz bir Kolombiyalidir.

Ha tabi sunucunun dususe gecmesindeki pay sahibi olarak Elamidasin acilmasina denk gelmesini de es gecmeyelim.

Silkroadmasters kim ne derse desin uc forumda aktif konu basligina sahipti. Boyle bir cumleyle karalamaya kalkmayin. Arkasindaki emegin farkinda degilsiniz.
  • HARBİDEN EMEK VERIYOR YAV
  • Deniztns kullanıcısına yanıt
    Biz emek verilmiyor demedik, boş yapmayın dedik.
    Millet bekliyor boşa bekliyor bu kaçıncı boş konunuz ondan bahsetmiyorsunuz :)
    Şöyle olacak böyle olacak ortada server yok!
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRK_Z7D

Biz emek verilmiyor demedik, boş yapmayın dedik.
    Millet bekliyor boşa bekliyor bu kaçıncı boş konunuz ondan bahsetmiyorsunuz :)
    Şöyle olacak böyle olacak ortada server yok!
    O konuda haklisiniz. Bunun sebebi benim tek basima bir suru isin altindan kalkmaya cabalamam. Bazen isteklerim hayatim yuzunden hemen gerceklestirebilecegim seyler olmaktan cikiyor.

Beklentileri karsilamak konusunda daha dikkatli olacagim.
  • Eski serverdan bir video. Çok video vardı ama profilim fesh edildiği için gitti. Bir tek bunu kurtarmıştım.

• Sunucu islemlerini bitirmek uzereyim. Sunucuya girip denemek isteyen olursa bana ozelden mesaj atabilir. Pazartesi gunu kapali bir beta yapabiliriz.
  • hayırlı olsun katılmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniztns

Sunucu islemlerini bitirmek uzereyim. Sunucuya girip denemek isteyen olursa bana ozelden mesaj atabilir. Pazartesi gunu kapali bir beta yapabiliriz.
    Eu ve cn karakterler arasında herhangi bir güç düzenlemesi yapacakmısın? Malım eu geldikten sonra cn karakterlerin hepsi çöp oldu, insanların o kadar emeklerini heba ettiler.

Eğer dediğin gibi ise bende katılmak isterim. Şöyle eskileri hatırlamak güzel olur blader, yada glavier açarım belki... Yatır, batır, yatır, batır, yatır, batır...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu videodaki introyu görmek bile yetti eline sağlık katılmak isterim
  • European karakterler yok arkadaslar. ROC mountain var ama Samarkand veya Alex gibi yerlerde yok. Bu aksam indirme linklerini ve hesaplari ozelden size gonderecegim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniztns

European karakterler yok arkadaslar. ROC mountain var ama Samarkand veya Alex gibi yerlerde yok. Bu aksam indirme linklerini ve hesaplari ozelden size gonderecegim.
    super
  • Çok iyi hocam ellerine sağlık indirme linkini bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sözleşme Okumayan Adam

60 değilde 70 cap daha güzel değilmiydi? Neyse her türlü orada olacağım.
    mirader yaşıyon mu la ^^ özledim kaç sene oldu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.