Şimdi Ara

★★★ DH YÖNETİCİLERİNİ SEVMEYENLER KULÜBÜ ★★★ (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.048
Cevap
26
Favori
38.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konun önemi bugün daha iyi anlaşılır herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mobius 1

Bu konun önemi bugün daha iyi anlaşılır herhalde

inşallah,
    rezalet büyüyerek gidiyor.
    adminler yöneticiler kendilerini hala patron zannediyor.oysaki forumun sahibi bizleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

quote:

Orijinalden alıntı: Mobius 1

Bu konun önemi bugün daha iyi anlaşılır herhalde

inşallah,
    rezalet büyüyerek gidiyor.
    adminler yöneticiler kendilerini hala patron zannediyor.oysaki forumun sahibi bizleriz.

Aynen öyle bir konu silinir bin konu açılır
  • Ne değişik bir konu hala kilitlenmemiş olmasıda ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Ne değişik bir konu hala kilitlenmemiş olmasıda ilginç.

Neden kilitlensin?
    Ben seni sevmeye mecbur muyum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben admin miyim.Ha adminli işte yok kimse kimseyi sevmek zorunda değil herkes maske ile dolaşıyor sonuçta burada yaşı kaşı hiç bir şeyi belli değil.Bir nick ardında fikirlerini yazıyo yada var olan bir konu hakkında yorum.Ama burası devlet değil özel platform yani sınırları aşarsan çizerler.Çünkü sahibi onlar sen veya ben sadece misafiriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 23 Temmuz 2017; 0:22:48 >
  • FORUM HALKINI BAŞLIK AÇMAYA DAVET EDİYORUM

22 temmuz 2017 Amazon Darbesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmişe bakınca bayağı kişi banlanmış.
  • bu yöneticilerin bariz taraf tuttuğunu,hakaret mesajlarını bile silmediğini gördüm.
  • Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, son günlerde forumun zıvadan çıkması, adminlerin kafasına göre davranıp, işlerine gelen konuyu silmeleri, kendilerine yakın olan üyeleri kanatlarının altına alınması, en ufak eleştiride susturulmamız, en ufak forum karşıtı söylemde mesajlarımızı silmeleri; küfürlerin, hakaretlerin cezasız kalması, sevmedikleri üyelere daha katı davranmaları yazdıklarım ve yazamadıklarım. Kısacası forum eski samimiyetini kaybetmiş, kaliteli plartform diye öne sürülen sitenin, küçük kardeşlerimizin internet kullanımının artması ile düşünmeden yazdıkları forumun kalitesi düşüren yazılar. Herkesin ikinci hesabı olması. İkinci hesaplarının olduğunu belirtmelerine kendileri bile belirtmesine rağmen işlem yapılmaması ve niceleri... Anlayacağız forum iyice zıvanadan çıktı. Son zamanlarda site iyice çöküyor. Girilmez oluyor. Özellikle son Amazon olayı ile her şey patlak verdi. Bakın hepimiz buraya boş vakitlerimizde eğlenmek olsun, birbirimize yardımcı olmak, yardım etmek amaçları ile giriyoruz. Tanımadığımız insanlara yardım ediyoruz, yardım buluyoruz. En azından eskiden böyleydi. Artık asayiş ve saygı iyice bozuldu. Bunları dile getirince dediğim gibi susturuluyoruz. Oysa ki buraya DonanımHaber yapan biziz. Bizden para kazanılıyor. Her gün çöküyor, her gün yüzlerce reklam. Yine susuyoruz. Kazansınlar diyoruz. Bir nevi müşteriyiz ama olaylara uzaktan bakınca. Biz birer darphaneyiz. Bize davranma şekilleri son yıllarda iyice değişti. Lafı fazla uzatmadan konuya geliyorum.

Bütün kulüp üyelerini protesto etmek amaçlı bir haftalığına, asla foruma girmemek üzere toplu şekilde üzerini 7 gün çizmeye davet ediyorum. Artık sesimizi sadece sessiz kalarak duyurabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3189175C2 -- 29 Ağustos 2017; 12:40:54 >

• ekler misin d:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün üyeleri meydanlara, şehirlerinin hava limanlarına davet ediyorum. Bende sizinle olacağım. İki üstteki mesajı okuyunuz. Yeter artık isyan bayrağı bizde kardeşlerim. Konuda parantez içindeki gözüme çarpanlara göre çağırdım. İsyan bayrağını göndere çekme vakti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3189175C2 -- 29 Ağustos 2017; 12:41:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

bu yöneticilerin bariz taraf tuttuğunu,hakaret mesajlarını bile silmediğini gördüm.

Bu konuda kanıtınız var mı?

Hakaret mesajlarını silmediğini görebildiğinize göre, şikayet ettiniz ve silinmedi diye düşünüyorum.

Şikayetlerinizin linklerini PM ile verir misiniz?
  • Sadece WISDOMla sorunum var benim hocam adres ver diyorum vermiyor da verse bitircem işini

• konuya gelipte satan kısı olunca

baslatan satasan o olsada,ona ceza verılmemesı ılgınc bır durum

ayrıca cogu sıkayet edılebılır konu varken sıkayet edılmeyıp...

sık sık bızım konumuz sıkayet edılınce,bıze takık olan kısıyı goremıyoruz...konumuzu sikayet eden kısının görünmesi lazım

sıstem hala degısmedı

bu 2 şey milyonlarca dh üyesini rahatlatır forum kalitesini arttırır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 29 Ağustos 2017; 15:14:29 >
  • akpliler cevaplasin yazdım 4 gün ban atmışlar ne denebilir bu adamlara

• ekle hocam ekle yanına da adminetakibetakip
  • Benide ekle hocam.
  • Beni de ekle hodjam. Rumuzumunnyanına sümüğü kulağından akan üye yazarsın

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.