Şimdi Ara

★★★ DH YÖNETİCİLERİNİ SEVMEYENLER KULÜBÜ ★★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.048
Cevap
26
Favori
38.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni de atsever üye olarak yazabilir misin dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

Adminler, yöneticiler, bölüm yetkilileri ve unvanı ne olursa olsun bu ailenin parçası herkes birer insandır. Hatalarımız olabilir, noksanlarımız bulunabilir. Kalp de kırabiliriz, kırgınlık da yaşayabiliriz. Neden mi? Biz de sizin gibi insanız. Birer forum üyesiyiz. Sizler gibi biz de burada mutluyuz. Sizler gibi biz de insanlara yardımcı olmaya nitelikli ve zengin vakit geçirmeye çalışıyoruz.

Elimizden geldiğince ve bize layık görülen sorumlulukları ifa etmeye çalışırken hepimiz içimizden "biz olsaydık, ben olsaydım" diye geçirerek hareket ediyoruz. Amacımız sizi kırmak, sizi forumdan mahrum bırakmak değildir bilakis uyarı ve ceza en son kullandığımız yöntemdir. Bu samimi bir şekilde belirtmeliyim ki tüm arkadaşlarım ceza vermemek için azami gayret gösteriyor.

Siz bizi sevmeseniz de olur. Canınız sağ olsun. Ben bu kulübün üyelerini önce insan oldukları için sonra da aynı ortamı paylaştığım için seviyor ve sayıyorum.

Bu laflara kanmayın beyler

• bu grup fazla büyüyüp kontrolden çıkmadan fesh edilmeli.
    ruhsatınız nerede beyler ?
  • KEŞKE YAZDIKLARINIZ İLE YAPTIKLARINIZ UYSA

@Ömer
  • quote:

Adminler, yöneticiler, bölüm yetkilileri ve unvanı ne olursa olsun bu ailenin parçası herkes birer insandır. Hatalarımız olabilir, noksanlarımız bulunabilir. Kalp de kırabiliriz, kırgınlık da yaşayabiliriz. Neden mi? Biz de sizin gibi insanız. Birer forum üyesiyiz. Sizler gibi biz de burada mutluyuz. Sizler gibi biz de insanlara yardımcı olmaya nitelikli ve zengin vakit geçirmeye çalışıyoruz.

Elimizden geldiğince ve bize layık görülen sorumlulukları ifa etmeye çalışırken hepimiz içimizden "biz olsaydık, ben olsaydım" diye geçirerek hareket ediyoruz. Amacımız sizi kırmak, sizi forumdan mahrum bırakmak değildir bilakis uyarı ve ceza en son kullandığımız yöntemdir. Bu samimi bir şekilde belirtmeliyim ki tüm arkadaşlarım ceza vermemek için azami gayret gösteriyor.

Siz bizi sevmeseniz de olur. Canınız sağ olsun. Ben bu kulübün üyelerini önce insan oldukları için sonra da aynı ortamı paylaştığım için seviyor ve sayıyorum.

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

KEŞKE YAZDIKLARINIZ İLE YAPTIKLARINIZ UYSA

@Ömer

Tüm kalbi duygularımla yazmıştım.
  • knk kural dışı laf etmen için seni deniyo şuan.Sakın bunu yutim deme.

@BÜYÜK KONUŞAN ADAM
  • Ekle, günahımı vermem.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

KEŞKE YAZDIKLARINIZ İLE YAPTIKLARINIZ UYSA

@Ömer

Tüm kalbi duygularımla yazmıştım.

SOYLEDİKLERİNİZ VE YA DUSUNDUKLERİNİZİN PEK ONEMİ YİK. KURALLARİ UYGULAMA KONUSUNDA GERCEKTEN BUYUK TUTARSİZLİKLARİNİZ YER ALİYOR. KUFUR EDENCEZA ALMAZKEN İNCİK BONCUGA BAN ATABİLİYORSUNUZ. HATADAN COK DAHA FAZLASİ GİBİ GELİYOR BANA. KASTİ OLDUGUNU DA PEK SANMİYORUM. ARTİK DENK GELEN ADMİNE GORE Mİ MUAMELE GORULUYOR YOKSA ADMİNİN NESELİ BİR GUNUNE Mİ DENK GELMEMİZ GEREKİYOR BİLMİYORUM. AMA KESİN OLARAK BİR DUZENSİZLİK VAR.

KURALAR YERİNDE VE OLMASİ GEREKTİGİ GİBİ. FAKAT UYGULAMADA NEYİN CEZA OLUP NEYİN OLMAYACAGİ KONUSUNDA HERSEYİ NETLESTİRMENİZ VE UYGULAMADA HERKESE BU KURALLAR CERCEVESİNSE ESİT DAVRANMANİZ GEREMİYOR.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yaz benide
  • gerçekte birbirinizi görmediğiniz adam için uğraşmaya değer mi yahu iki taraf içinde, boş zamanında eğlence için girdiğin bi site sadece bu, bak keyfine boşver
  • benide yaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit_1991

gerçekte birbirinizi görmediğiniz adam için uğraşmaya değer mi yahu iki taraf içinde, boş zamanında eğlence için girdiğin bi site sadece bu, bak keyfine boşver

burası forum forum ne demek bilgiler birikir yıllarca yıllar sonra internette görenlerin işine yarasın diye online chat odası değil burası
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirefokkes

quote:

gerçekte birbirinizi görmediğiniz adam için uğraşmaya değer mi yahu iki taraf içinde, boş zamanında eğlence için girdiğin bi site sadece bu, bak keyfine boşver

burası forum forum ne demek bilgiler birikir yıllarca yıllar sonra internette görenlerin işine yarasın diye online chat odası değil burası

haklısınız ama bu forumda çok fazla bilgi göremedim ben... anasiteyi ayrı tutuyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pirefokkes

quote:

haklısınız ama bu forumda çok fazla bilgi göremedim ben... anasiteyi ayrı tutuyorum

sistematik olarak yalanla doldurdular heryeri ama savaşıyoruz bilim bölümünde hala

• beni de yazın
  • Ekle
  • Ekle beni diyenlerin hiç biri imzanı koymamışlar,nasıl üyü oolmuş bu adamlar..
  • Sevin sevin, onlar iyilerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Life Loading DH

Ekle beni diyenlerin hiç biri imzanı koymamışlar,nasıl üyü oolmuş bu adamlar..

Tercih meselesi zorunlu veya gerekli bişey değil.Önemli olan nicklerinin listede olması

@hapocod Orasına biz karar veririz Bu arada emekli olsanızda yetkileriniz varmı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.