Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44054406440744084409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doların yürüyeceği yer var altın almak mantıklı Al sat yapmayın alıp tutun

• Millet, uzun yıllar sonra yeniden selam.

Altın-dolar kısa vade ne olur durum ya ? Perşembe dolar düşerse faiz artışı sonrası, şelale gelir mi altında?

Derdim elimdeki altını iyi bir yerden göndermek, kararsız kaldım ya, satsam mı beklesem mi diye

• Şu an Fed faiz artışlarından dolayı ons bayağı baskılandı.Fed bu sefer arttırmadı ama hala artıracağını söylüyor eğer bunu keserlerse ilk hareket edecek olanlardan biri ons olacaktır bence. Yıl sonu genel beklenti 2400 onslar hocam. Dolar bazında su anki değeri ile %25 getiri kazandırır. Ama durumunuz ne olduğu bilmediğim için bir şey diyemem. Onun için yatırım tavsiyesi kimse veremez.

• Arkadaşlar selam

En iyi 3 yatırım aracı eğer gücünüz yetiyorsa, Ev, arsa, araba

Bunlara ulaşmak kısa vadede mümkün değilse o zaman dolar veya altın alın, uzun vadede paranızı bunlarda tutmayın yaya kalırsınız benden söylemesi.

Elimdeki altının büyük kısmını ve doların tamamını bozup bir hafta önce araç aldım.

Eğer bozduğum altın şu an elimde olsaydı bugünkü kur üzerinden karım , var olan karın üzerine 20 bin liraydı, ama ben arabayı alalı bir hafta oldu ve bu sürede kdv'nin % 20 olmasının getirdiği zamla beraber araç üzerine 92 bin koydu.

Bu size bahsettiğim konu hakkında bir fikir verir.

Bol kazançlar

• araba şu an galerici alsatçı ve fırsatçılar yüzünden ayrıca türk milletinin arabaya düşkünlüğünden bu şekilde..
    ancak araba eskiyen bir eşya.
    bu dönemde kazandırır gibi görünür. binmek için araba alınır ama yatırım için alınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt

İkisi için de alınır.

• Merhabalar,

Fiziki altın bozdurmak için en iyi platform kuyumcular mı sizce ? Altınkaynak alış fiyatları bankadan daha cazip görünüyor. Var mı fikri olan ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cersav kullanıcısına yanıt

kuyumcu kuyumcu gezip, alışta da satışta da iyi fiyat veren bir kuyumcu bulacaksın, ve bütün alım satımını oradan yapacaksın.

ben ulusta bir kuyumcu buldum, hep oradan alıyorum.

• Caesar_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Kuyumcu ismini paylaşmanız mümkün mü oradan da fiyat almak isterim.

• Caesar_ kullanıcısına yanıt

Eğer kuyumcular yan yana ise veya çarşı içinde kimse +5 tl dahi fazla vermez,veremez.

Haksiz rekabet olur. Herkes o kuyumcuya gider.

Bunu görenler nasip demezler!!

• Acaba yine Türk Lirasının değersizleşmesi mi kurtarıyor Gram bazında ? Bu nedir arkadaş.Yanlış mı yapıyorum nedir ? Altın enflasyona karşı koruma aracıdır diyorum ama bu sadece burada geçerli herhalde ? Demek TL değerli olsa Altın ölü yatırım olacakmış ?

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Altın ons bazında uzun suredir kazandırmıyor hatta negatif’de sadece dolar kaynaklı yükseliyor veya değerini koruyor alım ,satım dönemlerini iyi seçmediğiniz sürece zarar ettirme potansiyeli yüksek.Şahsi görüşümdür tavsiye içermez

• https://www.e-haremaltin.com/index.php?route=information/contact

bu site güvenilir mi ?

en uygun , güvenilir fiziki gram için site tavsiyeniz var mı ?

• Arkadaşlar fiba ve albarakada bir miktar gram altınım var. Ev sahibi sorun çıkartınca ev alma durumumuz çıktı. Banka gram altını 1655 e kuyumcu 1750 ye bozuyor. Bankadaki altınımı en karlı nerde bozdurabilirim?Acil yardımınızı rica ediyorum.

• nazcanas N kullanıcısına yanıt
    hocam küveytürke transfer ettirin, en az 1 gr olmak üzere fiziki olarak teslim alıp, kuyumcudan bozdurabilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Elimdeki dolar miktarına göre USD enflasyonunu nasıl hesaplayabilirim?

Yani aşağıdaki gibi bir site gerekiyor.

https://enflasyon.hesaplama.net

• EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    https://data.bls.gov/cgi-bin/cpicalc.pl

• Ellie_Williams kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim hocam tam istediğim gibi

• Ellie_Williams kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkürler. Kuveyttürk artık fiziki alımda zorluk çıkartıyormuş şikayetvar günlerce fiziki altınını alamayanların şikayetleri ile dolu. Mülk sahibi de sıkıntılı, caydı caycak. 100₺ makas olacağını tahmin edemedim😢Mecbur bankadan bozacağım.

• nazcanas N kullanıcısına yanıt
    hocam arbitraj yaparak altınınızı dolara çevirin, kaybınız daha az olur. bankadan doları alıp, döviz bürosunda bozarsınız.

• 
Sayfa: önceki 44054406440744084409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.