Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cosef

cosef, bLuEmavi, kaddir_ank, hitaf73, matrix1979, ntticaret, atalay3650, daol, uk.bjk, Gprsnedir, informatiker, blackeagle34, fenercan, farukdanis, tembelreis, duyguemre, gigarange, cruel_crazy
    19 kayıtlı üye, 9 misafir

1670 geçmiş ola. cesur arkadaşlar alabilir. ben korktum

valla 1610 daykende korkudan alamamıştık.1670 oldu gene korkuyoruz durmuyor meret her yükselişte bir miktar satış yapa yapa elde altın kalmayacak.%70 alım için bekliyorum.bugun bir miktar daha alım yapmayı düşünüyorum kademeli girecem artık yapacak birşey yok..
  • ben altın aldığımda 1400 küsürlerdeydi daha satmış değilim şimdi 1700 e dayanmış hey maşallah:)
  • %50 alım yaptım arkadaşlar hayırlısı bakalım. Eğer zarar edersem uzun vade bekleyebilirim. Acil paraya ihtiyacım yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daol

ben altın aldığımda 1400 küsürlerdeydi daha satmış değilim şimdi 1700 e dayanmış hey maşallah:)

inannnmıyorum :) ne güzel kardeş güle güle harca
  • sağolasın rabbim herkese daha çok kazandırsın
  • İnşallah Merkez Bankası dolara müdahale etmez yoksa TL bazında baya bi zarara gireriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix1979

İnşallah Merkez Bankası dolara müdahale etmez yoksa TL bazında baya bi zarara gireriz

edemez çünki cari açık var, ederse ithalat artar yani cari açık artar
  • Altın fonu bugün baya yükseliş gösterir hem dolar hem altın arttı geçen pazartesi bir günde 1.100 TL getirisi vardı
  • ziraati tez zaman bırakmak lazım. mecburiyetten aldık. 88.9 dan 51,39 gr. aldık şu an fiyatı aşağıdaki gibi.

91,006458 TRY 91,824653 TRY

satışlar şu an ne kadar? finans ve garantinin alış fiyatları yüksek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 3 Ağustos 2011; 10:34:32 >
  • Altın(Gr/TL) 92,400000 91,500000

halkbankta şu an böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

ziraati tez zaman bırakmak lazım. mecburiyetten aldık. 88.9 dan 51,39 gr. aldık şu an fiyatı aşağıdaki gibi.

Ben Vakıfbankla çalışıyordum maaş hesabımda orada 71 kuruş makas var 2 gün evvel Şekerbankta hesap açtım burada 38 kuruş var ben çoğu bankayı araştırdım TL bazda en düşük Şekerbank
  • Altın, döviz işinden pek anlamam ama görüyorum ki anlıyorum diyen de anlamıyormuş .

1-2 haftadır burayı ve internette ki yazıları, analizleri (hem de ekonomistlerin) okuyup duruyorum, tutan bir analiz veya tahmine rastlamadım.

Tabi aynı yazıda hem çıkar hem iner diyenleri veya ya çıkacak ya inecek birini sallıyım %50 şansım var diyenlerin "tesadüfen" tutan tahminlerini(tahminden öte sallama demek daha doğru ) saymıyorum.

Ama takip etmek eğlenceli

• Pazartesi günü 86,50 TL idi gramı helde kafanı duvara vurma
  • arkadaşlar kimse bunları tam olarak tahmin edemezdi düşünsenize 1610 gibi seviyelerden yüklü alım yapan arkadaşlar bile bozdurdu karı yeterli gördü veya düşecek dedi kendince.

1550 den alan vatadandaş 1630 larda mutlaka bozdururdu dayanamazdı. Asıl mesele asla satmamak.Elde altın tutmaktır
  • quote:

arkadaşlar kimse bunları tam olarak tahmin edemezdi düşünsenize 1610 gibi seviyelerden yüklü alım yapan arkadaşlar bile bozdurdu karı yeterli gördü veya düşecek dedi kendince.

1550 den alan vatadandaş 1630 larda mutlaka bozdururdu dayanamazdı. Asıl mesele asla satmamak.Elde altın tutmaktır

Doğru diyorsun cosef zaten bizim panik yapmamızdan dolayı büyükler malı götürüyor geçen pazartesi 90.35 den almıştım altını bi düşmeye başladı o panikle 550 TL zararım oldu 10 gün beklesem satmasam şu anda bile kardaydım
  • quote:

arkadaşlar kimse bunları tam olarak tahmin edemezdi düşünsenize 1610 gibi seviyelerden yüklü alım yapan arkadaşlar bile bozdurdu karı yeterli gördü veya düşecek dedi kendince.

Yeni strateji bende bu şekilde. 92 görünce elim satışa gitmedi değil. Ama al-ekle-tut yapacağım. Al-sat kar getirmiyor ve uğraştırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

ziraati tez zaman bırakmak lazım. mecburiyetten aldık. 88.9 dan 51,39 gr. aldık şu an fiyatı aşağıdaki gibi.

Garanti;

Döviz Kodu Banka Alış Banka Satış
    ALT 91,4080 92,0910
    USD 1,7045 1,7145
  • Cosef sende al tut artık istersen?
    92,093 tl/gr dan %40 yine girdim. Bakalım hayırlısı. Bu arada ben girdim yatay seyrediyor. Muhtemelen düşecektir, alacaklara duyrulur...
  • TEZ_TEX yorumlarına güveniyorum :) Sen satınca çıkıyor, alınca düşüyor. Aldıysan biraz daha bekleyeyim
  • durgunlaştı gibi, hatta ufaktan düşmüş te...
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.