Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (2053. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20512052205320542055
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: azraim

Beyler firefox için Live Gold eklentisi var, altın-gümüş-platin fiyatı rahatsız etmeyecek biçimde adres çubuğunun altına yerleşiyor. İhtiyacı olanlar için yazayım dedim

+1 kesinlikle kullanılmalı, fiyat aralıgında alarm verebiliyorsunuz (sunu asarsa yada bunun altına düşerse gibi)
    Aynı şekilde Chome içinde mevcut. Diğer browserlar için de kesin vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanGurol

ocaktaki fed toplantısı ne zaman?

25 'inde.
  • dolar yine geberdi yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilto

Arkadaşalr altın 1673 kırdı.Hayırlı olsun 1703 ü bakalım kıracak mı? Burdan satış yer.Yemesse daha kimse tutamaz gibi altını:))

İçimde bir huzursuzluk var..

Dolar düşüyor altın dikey çıkıyor.

Sanki bomba patlayacak gibi. Asyanın kapalı olamsı Comex in vadeli altın ons u 1664 seviyesi onsu u yukarıda tutuyor.

Acaba şemsiye küçükken kalan %30 u çıksam mı çıkmasam mı dayım şu an :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogunmas

quote:

Orijinalden alıntı: samilto

Arkadaşalr altın 1673 kırdı.Hayırlı olsun 1703 ü bakalım kıracak mı? Burdan satış yer.Yemesse daha kimse tutamaz gibi altını:))

İçimde bir huzursuzluk var..

Dolar düşüyor altın dikey çıkıyor.

Sanki bomba patlayacak gibi. Asyanın kapalı olamsı Comex in vadeli altın ons u 1664 seviyesi onsu u yukarıda tutuyor.

Acaba şemsiye küçükken kalan %30 u çıksam mı çıkmasam mı dayım şu an :)

Fed'i bekle bence hocam alım veya satım için.Bende öyle yapıyorum.
  • beyler petrol ile alakalı yatırım yapabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenercan

beyler petrol ile alakalı yatırım yapabiliyor muyuz?

Yatırım bankalarından tüm emtialarda işlem yapabiliyorsunuz diye biliyorum!Değil petrol portakal kahve vs.hepsiyle
  • fed toplantısında faizi düşürmeye yönelik karar çıkarsa dolar düşer altının onsu dolar karşısında yükselir değil mi?
  • denizbank nasıl ? altın hesabı ve gümüş hesabu için ordan hesap açmayı düşünüyorum ? makasda oldukça düşük gibi.
  • Bu dolara ne oldu bilen var mı? Girelim mi buradan??
  • Dolar, gbp geri geliyor.Chf 1.97'i gördü neredeyse geçen hafta 1.93'leri bile görmüştü o fırsatı fena kaçırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorD_KeNNy

dolar yine geberdi yahu

Dingili hoplattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

quote:

Orijinalden alıntı: yufak

ben şimdi denizbanka baktım denizbank hesabım var interaktif altın v.b hesap açılabiliyor gümüş yok ayrıca hesaplar içindeykin gümüş fiyatına rastlamadım sadece verdiğiniz linkte sanırım bilgi amaçlı olabilir

Gümüş yok bu kesin mi? Peki platin?

hesap açma bölümünde altın euro v.b var ama kaç defa baktım gümüş yok platine bakmadım
  • Parite 1.30'u da aştı.Geçen hafta ise 1.26'ydı:)
  • dolar düşerken ben dolardaydım seyrettim. altın düşerken altındaydım seyrettim. altın cıkıyor seyrediyorum dolardayım
    anasını satayım başka kutup ayısı kaldı mı bana ugramayan :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

quote:

ben şimdi denizbanka baktım denizbank hesabım var interaktif altın v.b hesap açılabiliyor gümüş yok ayrıca hesaplar içindeykin gümüş fiyatına rastlamadım sadece verdiğiniz linkte sanırım bilgi amaçlı olabilir

Gümüş yok bu kesin mi? Peki platin?

hesap açma bölümünde altın euro v.b var ama kaç defa baktım gümüş yok platine bakmadım

Hocam gümüş değilde " XAG ve XPT " şeklinde bakarmısınz birde.Çünkü bankada hesap açılamıyorsa neden sürekli fiyatları güncellesinler.Hesaplama araçlarında bile gümüş ve platini hesaplayabiliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: HakanGurol

fed toplantısında faizi düşürmeye yönelik karar çıkarsa dolar düşer altının onsu dolar karşısında yükselir değil mi?

faizi daha nereye kadar düşürecek ki? şu anda 0 - 0,25 arası bir faiz veriyor. üstüne para mı verecek artık?
  • bu ne ya Allah'ım delircem 2 haftadır dolardayım 1,846 ortalama var.
    ben ne zaman 2 hafta işlem yapmadan beklesem şemsiyenin en büyügüü alırım cıkarım o yatırımdan az kaldı sabrım.
  • quote:

dolar düşerken ben dolardaydım seyrettim. altın düşerken altındaydım seyrettim. altın cıkıyor seyrediyorum dolardayım

Hocam ben dolar aldıktan sonra sen alım yaptın. Söyleseydin alıyorum diye hemen satardım dolarları

Ben 20 gündür dolardayım ortalama da 1.87.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06mk2045 -- 23 Ocak 2012; 13:55:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mor Külhani

quote:

dolar düşerken ben dolardaydım seyrettim. altın düşerken altındaydım seyrettim. altın cıkıyor seyrediyorum dolardayım

Hocam ben dolar aldıktan sonra sen alım yaptın. Söyleseydin alıyorum diye hemen satardım dolarları

Ben 20 gündür dolardayım ortalama da 1.87.

bende alım yaptım düşmeye başladı .
  • 
Sayfa: önceki 20512052205320542055
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.