Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (2052. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.557.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20502051205220532054
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maniac

Nedense içimden bir ses altın son birkez gel gel yapıyor diyor :)

Ben bunu dışımdan söylüyorum hocamHerkeste duysun...
  • Ben dolar alımı için beklemedeyim. büyük ihtimal fed toplantısından sonraki gün para basılmaz ise dolar alacağım.Şuan kendimi riske etmek pek istemiyorum.1.83'ten alacağıma 1.85'ten alırım problem değil amaç tl'de kar etmek:)Para basılmazsa zaten altın ve gümüşte bir dip daha görebiliriz.İşte o zaman altına geçerim.Zaten yaza doğru gram fiyatı garanti 100tl'yi aşar, o zamanda satarım diye düşüyorum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

quote:

tek sorun bunu maniac'ın soylemesi :) biz söyledik mi tersi olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: samilto

Arkadaşalr Gümüşte alım fırsatı kaçtı mı? Yoksa biraz daha yükseliş olur mu? Fed öncesi.

Hocam bir miktar yükseliş olacaksa dahi bu fiyatlardan gümüş alınmaz,bende gümüş için pusudayım 2012 gümüşün yılı olacak altından daha çok kazandıracak diye düşünüyorum..ama zamanı var beklemedeyim..deacony isinli arkadaşın topiğine gümüşle ilgili fikirlerimi paylaştım mesela burası kadar aktif değil ama oraya yazmak istedim

Hocam gümüşü hangi banka satıyor bilgi verebilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: saksoy

quote:

quote:

Arkadaşalr Gümüşte alım fırsatı kaçtı mı? Yoksa biraz daha yükseliş olur mu? Fed öncesi.

Hocam bir miktar yükseliş olacaksa dahi bu fiyatlardan gümüş alınmaz,bende gümüş için pusudayım 2012 gümüşün yılı olacak altından daha çok kazandıracak diye düşünüyorum..ama zamanı var beklemedeyim..deacony isinli arkadaşın topiğine gümüşle ilgili fikirlerimi paylaştım mesela burası kadar aktif değil ama oraya yazmak istedim

Hocam gümüşü hangi banka satıyor bilgi verebilirmisiniz

Kuveyt Türk ve Türkiye Finans.

• altın 100 tl yi geçecek inşallah
  • quote:

Arkadaşalr altın 1673 kırdı.Hayırlı olsun 1703 ü bakalım kıracak mı? Burdan satış yer.Yemesse daha kimse tutamaz gibi altını:))

neden 1703? 1700 yada 1710 değilde 1703 rakamı grafik analizlerinden mi çıktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanGurol

altın 100 tl yi geçecek inşallah

Orası kesin.
  • Gümüş'ün yılbaşından bu yana %13 kazandırdığını öğrendiğimden beri bankalardaki gümüş makaslarına bakınıyorum:)En çok bilinen gümüş hesabında kuveyturk ama ben denizbank'ta da gümüş hesabı olduğunu gördüm.makas oranı ise kuveyturke göre baya düşük.

Mesela 10.000tl bütçeniz var.Bu parayla gümüş almak istiyorsunuz;

Kuveyturk Satış : 1,9250 > 5.194,805 gram gümüş alıyoruz.
    Denizbank Satış : 1,9177 > 5.214,570 gram gümüş alıyoruz.

Eğer anında satmak istersek,

Kuveyturk Alış : 1,8944 > Paramız 9.841Tl , yani aldığımız gümüşü anında satmak istesek 159Tl zarar yazıyoruz.
    Denizbank Alış : 1,8955 > Paramız 9.884Tl, denizbankta ise 116Tl zarar yazıyoruz:)

http://www.denizbank.com/oran-ve-fiyatlar/denizbank-kur-bilgileri.aspx

• XAG 1.9002 1.9209
    Altın 98.2829 99.0304
    XPT 91.1139 92.4313

Yaklaşık 2krş makas farkı var gümüşte.Diğer katılım bankalarında ise makas 3krş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_XenoN

XAG 1.9002 1.9209
    Altın 98.2829 99.0304
    XPT 91.1139 92.4313

Yaklaşık 2krş makas farkı var gümüşte.Diğer katılım bankalarında ise makas 3krş.

Platinde var bu bankada değil mi?
  • quote:

quote:

XAG 1.9002 1.9209
    Altın 98.2829 99.0304
    XPT 91.1139 92.4313

Platinde var hocam.Gümüşte makası en yüksek 2.19krş herhalde, yaklaşık 4-5 güncellemesini takip ettim bu fiyatın üstüne çıkmadı.En düşük ise 2.07krş gördüm.
  • quote:

quote:

quote:

XAG 1.9002 1.9209
    Altın 98.2829 99.0304
    XPT 91.1139 92.4313

Platinde var hocam.Gümüşte makası en yüksek 2.19krş herhalde, yaklaşık 4-5 güncellemesini takip ettim bu fiyatın üstüne çıkmadı.En düşük ise 2.07krş gördüm.

Platin güncellemesi nasıl acaba deniz'in?Yılbaşında platin 1.395 dolardı ons'u...1.380 bekliyicem dedim ordan bir yol aldı arkadaş 1.530 ları gördü gramı 84 TL den alabiliyordum şimdi oldu gramı 91-92 TL platin bu ay içinde en çok canımı sıkan olay oldu bile bile lades dedim biraz açgözlülük yüzünden.ama hacimsiz yükseldi dönecek 1.380 veya 1.390lara 1.400 den dahi olsa alıcam

• ocaktaki fed toplantısı ne zaman?
  • Beyler firefox için Live Gold eklentisi var, altın-gümüş-platin fiyatı rahatsız etmeyecek biçimde adres çubuğunun altına yerleşiyor. İhtiyacı olanlar için yazayım dedim
  • quote:

Platin güncellemesi nasıl acaba deniz'in?Yılbaşında platin 1.395 dolardı ons'u...1.380 bekliyicem dedim ordan bir yol aldı arkadaş 1.530 ları gördü gramı 84 TL den alabiliyordum şimdi oldu gramı 91-92 TL platin bu ay içinde en çok canımı sıkan olay oldu bile bile lades dedim biraz açgözlülük yüzünden.ama hacimsiz yükseldi dönecek 1.380 veya 1.390lara 1.400 den dahi olsa alıcam

Yarım saatte 2 yeni fiyat gördüm:) Ya platin yerinden kıpırdamıyor ya da denizbank'takiler platin konusunda uyuşuk biraz:)
    Hocam şahsım aralık ayının sonu ile ocak ayının başını değerlendiremedim maalesef:( Ons 1560'a ilk düştüğünde 95'ten aldım ertesi hafta pazartesi 95.73'ten 550tl kar ile korkudan satış verdim.2 gün sonra gramı 98.50 oldu yaklaşık 3.000tl oradan kaybım var:) Sonra ons yine 1520'lere düştü bu artık iflah olmaz 1400'e gider diye yine alış yapmadım gramda neredeyse 4.5-5tl yükseldi. Bundan sonra onsta 1550'nin altını gümüşte ise 26.50'un altını gördüğüm zaman hiç düşünmeden alımımı yapacağım baharda 1800'leri göreceğimizi düşünüyorum çünkü:)

Birde denizbank'ta gümüş ve altını dolar üzerinden alıp satmada var herhalde. Makas farkları ise altında 67 cent, gümüşte ise 10gramda 0,169 dolar...

• ben şimdi denizbanka baktım denizbank hesabım var interaktif altın v.b hesap açılabiliyor gümüş yok ayrıca hesaplar içindeykin gümüş fiyatına rastlamadım sadece verdiğiniz linkte sanırım bilgi amaçlı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFenerli

quote:

Orijinalden alıntı: karakaleli

quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFenerli

altındaki alım satım arasındaki makas en az olan banka hangisi ? ben yapı kredi ile çalışıyorum eğer bunun arasındaki makas uygunsa bununlada devam edebilirim ?
    siz hangisi ile çalışıyorsunuz yada hangisini öneriyorsunuz ?

yapı kredide alış-satış fark kaç?

95.62 - 100,20

haftasonu olduğu için fark yüksek heralde .

iş bankasında durum böyle
    ALTIN KODU Satış Fiyatı Alış Fiyatı Satış Alış Min.Adet

830 1 gram Altın 98.720000 97.660000 Açık Açık 5
    831 1/1 Cumh.dengi Altın 651.550000 644.560000 Açık Açık 1
    832 1/2 Cumh.dengi Altın 325.780000 322.280000 Açık Açık 1

• quote:

Orijinalden alıntı: yufak

ben şimdi denizbanka baktım denizbank hesabım var interaktif altın v.b hesap açılabiliyor gümüş yok ayrıca hesaplar içindeykin gümüş fiyatına rastlamadım sadece verdiğiniz linkte sanırım bilgi amaçlı olabilir

Gümüş yok bu kesin mi? Peki platin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorD_KeNNy

quote:

quote:

tek sorun bunu maniac'ın soylemesi :) biz söyledik mi tersi olur

Heheh.. şişthh.. çaktırmaaa :)

• 
Sayfa: önceki 20502051205220532054
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.