Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (1932. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19301931193219331934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KMLSNY

quote:

Orijinalden alıntı: m.t.y.

quote:

Orijinalden alıntı: m.t.y.

altın hani güvenli limandı.

resmen top atışına tuttular limanı.

++++11111
  • saka maka bu altın 80 e gıdıyor.
  • Beyler son 1 haftadaki işlemlerin tatil dolayısıyla hacimsiz olduğunu söylüyorlar. Yani piyasa 3 5 çakala kalmış onlar da veriyor aşağı. Yoksa birileri aşağı verirken diğerleri toplardı. Tatilden sonrası için görüşünüz nedir?
  • Arkadaşlar elindeki altını satmak isteyen varsa alabilirim 92tlden :)
    Fazla para vermem teklifim bugün için geçerli.
    Yarın 90 veririm ona göre acele edin piyasadan altın toplamam lazım )
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Orijinalden alıntı: akyildizemre

quote:

arkadaslar 1oo magdurlarından sonra benım gıbı 95-96 magdurları olarak clup olusturalım.semsıyelerımızle bulusalım.

kardeş sizinki şemsiyeyse bizimki nedir bilmiyorum

plaj semsıyesı

150 metre kare büyüklüğünde teknolojik donanımlı 100 km hızındaki rüzgara dayanıklı 20 yıl garantili brandadan yapılan hidrolik sistem ve uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen dev şemsiyeler dünyada ilk kez SEYDİŞEHİR de üretilip Hüseyin Ulaşan a ait patent ile ve Seydişehire özgü marka ile yurt içi ve yurtdışında pazar imkanı fazla bir ürün olarak alıcılarını bekliyor.

Bir şemsiyede 6 ton demir kullanılarak Yanma ve toz tutmama özelligine sahip brandadan yapılarak üretimine başlanan dev şemsiye ile Türkiyede bir ilk gerçekleştirerek ilk şemsiyeyi Seydişehir liye ve Seydişehir Belediyesine hediye ederken bölgeye büyük istihdam sağlamayı hedefliyor.

• doların hareketi. piyasalar acılır dolar düşser ons cıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilto

quote:

quote:

arkadaslar 1oo magdurlarından sonra benım gıbı 95-96 magdurları olarak clup olusturalım.semsıyelerımızle bulusalım.

102.5 - 100 - 93.9 alım ile ortalama 100 rekor bende sanırım 6 ay bekleyecem artık:(

benim ortalamam 104.5 ben ne yapayım kardeş. çok fena oldu çok..

• quote:

Orijinalden alıntı: barbar_77

quote:

quote:

quote:

plaj semsıyesı

150 metre kare büyüklüğünde teknolojik donanımlı 100 km hızındaki rüzgara dayanıklı 20 yıl garantili brandadan yapılan hidrolik sistem ve uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen dev şemsiyeler dünyada ilk kez SEYDİŞEHİR de üretilip Hüseyin Ulaşan a ait patent ile ve Seydişehire özgü marka ile yurt içi ve yurtdışında pazar imkanı fazla bir ürün olarak alıcılarını bekliyor.

Bir şemsiyede 6 ton demir kullanılarak Yanma ve toz tutmama özelligine sahip brandadan yapılarak üretimine başlanan dev şemsiye ile Türkiyede bir ilk gerçekleştirerek ilk şemsiyeyi Seydişehir liye ve Seydişehir Belediyesine hediye ederken bölgeye büyük istihdam sağlamayı hedefliyor.

yok canım o kadar da deil.

• Birazdan yukarı doğru çıkacak
  • yok mu şöyle şanssız bir arkadaş...10.000 dolar kadar alıversin de şu dolar düşsün:)
  • Dolar 1,9145 %-0,03 bi yukarı hareket olsa şahlanacak ama nerde
  • Altın Fiyatı: 93.99 TL

iş bankası güncel
  • ABD açılana kadar bekliyicem
  • quote:

ABD açılana kadar bekliyicem

kacta acılıyo hocam ?? dusucek mı sızce daha
  • uğur getirsin diye 1 gram aldım 93,92 tl.
  • quote:

Sabrınıza hayranım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gold!nGold

quote:

Sabrınıza hayranım

Tekrar söylüyorum Ons'un çıkması için Global olarak hiçbir neden yok...İşi dolar bozuyor..biraz daha bekliyicem sanırım Merkez Bankası dolarda 1.90'a razı... doalrın 1.90 olduğu yerlerden Ons'a 1.530 altı uygun yerden girilir diye düşünüyorum..!5.30 da Amerika verileri gelecek sanırıım kötü olacak 16.30da da açılacak..

• quote:

quote:

quote:

Sabrınıza hayranım

Tekrar söylüyorum Ons'un çıkması için Global olarak hiçbir neden yok...İşi dolar bozuyor..biraz daha bekliyicem sanırım Merkez Bankası dolarda 1.90'a razı... doalrın 1.90 olduğu yerlerden Ons'a 1.530 altı uygun yerden girilir diye düşünüyorum..!5.30 da Amerika verileri gelecek sanırıım kötü olacak 16.30da da açılacak..

ben de bekliyorum:) 16:30'a kadar. Yine de 93.55 güzel gibiydi:)

• quote:

quote:

quote:

Sabrınıza hayranım

Hocam ons'un cıkması için global neden benim.Baska neden mi arıyorsunuz

• Dayanamadım 94.09 dan girdim.
  • 
Sayfa: önceki 19301931193219331934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.