Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (1934. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.558.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19321933193419351936
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim gibi 99tl den alım yapmış bekleyen arkadaşlar var mı?
    970gr ortalama 99.02tl den elimde tutuyorum ne yapsam kararsız kaldım her geçen gün düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: download

Benim gibi 99tl den alım yapmış bekleyen arkadaşlar var mı?
    970gr ortalama 99.02tl den elimde tutuyorum ne yapsam kararsız kaldım her geçen gün düşüyor.

Bekleyeceksin hocam mayısa kadar başka çare yok.
  • beyler birisi yardımcı olsun garanti internetten altın alamıyorum ne yapmam lazım para aktarmak istiyorum bu işlem için limitiniz 0 tl diyor
  • Yanıtınız için teşekkür ederim KMLSNY zamanında anlık alım satım yaparken şimdi Mayıs a kadar bekleme acayip stress yapacak ama bakalım gidişata göre de öyle olacak çünkü sürekli düşüşte biz aldığımız zamanlar 100 ün altını görse diye heycanla bekliyorduk.
  • 93,55 çok iyi fırsatmış daha da düşer diye alamadık. doların düşüşüne bağlıyacağız umidimizi...
  • elimdeki doları altına cevirdikten sonra dolara dönmeyi her seferinde doların düşmesini beklediğim için kacırdım.
    sonradan hesap ettim ki TL bazında altının maliyeti 104 leri bulmuş. düşerken 98 de cıktım
    96-97 seviyelerinden girip cıkarak düşürdüm maliyeti biraz
    en son da 96,94 den girdim en son giren de daha geri girdi. imkansız artık satmam düşüğe. bekliyorum elbet bu degerlerin üstüne cıkacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: download

Yanıtınız için teşekkür ederim KMLSNY zamanında anlık alım satım yaparken şimdi Mayıs a kadar bekleme acayip stress yapacak ama bakalım gidişata göre de öyle olacak çünkü sürekli düşüşte biz aldığımız zamanlar 100 ün altını görse diye heycanla bekliyorduk.

Hocam altın 3 hafta önce 95e düşüp 94 ü gördüğü zaman olayı çözmeliydiniz aslında oradan tekrar ons 1.640a gittiğinde 98den olmadı 97.5 dan boşaltmanız gerekecekti zira hacmi olmayan bir çıkıştı o.Oradan satsaydınız o zararla bile şuan daha fazla gram altın alabiliyordunuz..ama o tren kaçtı beklemekten başka çare yok..şu 1.530 kırılırsa ki henüz öyle bişey diyemiyoruz altın 90 TL altına düşer..zor ama 1.530 çok çok önemli bir destek bence bir kenara yazılmalı ve unutulmamalı...

• 1530 destekti ama kırılmış saat 13.55 te 1522 yi görmüş bu ne demek oluyor daha da düşer mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: __İCE__

1530 destekti ama kırılmış saat 13.55 te 1522 yi görmüş bu ne demek oluyor daha da düşer mi acaba

Kırılmamış sadece yoklamış..kırılsa 1.530 ün üzerine atmamalıydı kendisini kırıldı demek için bugün ve yarın 1.530'un altında kapanmalı..
  • dolardan nefret ettim arkadaş.. amerika batmış, perişan halde.. en az avrupa kadar kötü.. ne yapıyor ediyorlar doları yükseltiyorlar.. kahrolsun böyle düzen..
  • 99-100 den alan arkadaşlar kusura bakmasınlarda tl de bekleyenler için 92-93 te alalımda inşallah hızlı bir yükselişle 108 leri hep beraber görelim allahın izniyle
  • haklısınız aman düşer müdahale gelir diye diye 1.85 lerden korktuk almadık oldu 1.92
  • Baylar oturtmayı açıyorum.

Cuma gecesi Yurt dışı kapanış ons kaç olur ? düşey mi, yatay mı, dikey mi, olur ?

ben, 1545-1555 aralığı yatay gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogunmas

Baylar oturtmayı açıyorum.

Cuma gecesi Yurt dışı kapanış ons kaç olur ? düşey mi, yatay mı, dikey mi, olur ?

Bu geceki ABD kapanışına göre bişey söyleeybilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

quote:

hocam bana yazdığın mesajı yazıp sildin hayırdır... cevabı mı beğenmedin:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: thefarseer

quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

quote:

hocam bana yazdığın mesajı yazıp sildin hayırdır... cevabı mı beğenmedin:)

Daha öncede birkaç defa yazdığım birşeydi gerek görmedim tekrar olmasına yoksa başka bir nedeni yok..

• hepsi düşüyor

para nereye gidiyor peki
  • 94.04 tl den sekerbanktan 500 gr alınırmı yoksa yarın sabah dahada düşermi yorumlarınızı beklıyorum gecen 2 hafta oncede boyle olmustu persembe gunu dusutu cuma cıkısa basladı cuma aksamı satmıstım ondan sonrakı pazartesı cocsmustu alyımmı beklıyeyımmı acele cevap lutfen
  • quote:

Önemli bir haber gelmesse....1500 diyorum.
  • dolar düşüşü olursa 1600 e tırmanır.
    dolar hareketi yatay, yukarı yönlü olursa 1500 ve altı rahatlıkla düşünülebilir.
  • 
Sayfa: önceki 19321933193419351936
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.