Şimdi Ara

🤩💥KASKO-SİGORTA ÇOK MU PAHALI?🤩💥LTD-AŞ ÇALIŞANI-MEMUR-MÜH.-ÖĞRETMEN-EMEKLİ KASKO ÖZEL İNDİRİMLER (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
892
Cevap
105
Favori
57.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matsipik

Erol Bey'den aldığım kasko teklifi çok uygundu, hızlı dönüş sağladı çok ilgiliydi, çok yardımcı oldu ilgisi için teşekkürler.

Kaskonuz hayırlı olsun hocam.
    Tüm servislerde tamir seçeneği ile 1000 liranın altına kasko poliçesini oluşturduk, iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
  • En uygun uygun fiyatta kasko mu bu arkadaşdan yaptim gercekten iyi fiyat verdi yardimindan dolayı tesekkur ederim kendisi ilgilendi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sile

En uygun uygun fiyatta kasko mu bu arkadaşdan yaptim gercekten iyi fiyat verdi yardimindan dolayı tesekkur ederim kendisi ilgilendi tavsiye ederim.

Kaskonuz hayırlı olsun hocam, tüm servislerde tamir seçeneği, orjinal cam, 250bin İMM içerikli poliçeyi 900TL'nin altına düzenlemiş bulunmaktayız. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.
  • Erol Hocam sağolsun en uygun şekilde kasko işlemlerini hallettim, yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: metiletilfenol

Erol Hocam sağolsun en uygun şekilde kasko işlemlerini hallettim, yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Hayırlı olsun hocam. 1000Liranın altına 200Bin imm teminatı, yetkili serviste tamir seçeneği ile full kasko poliçesi sağlanmıştır.
  • Trafik sigortası için çok yardımcı oldu teşekkürler

• Konu sahibi çok yardımcı oldu sağolsun, makul fiyatlar verdi, tekrar teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafayiko

Konu sahibi çok yardımcı oldu sağolsun, makul fiyatlar verdi, tekrar teşekkürler
    Yorumunuz için teşekkürler.
  • Erol Bey'e buradan tekrar teşekkür ediyorum. piyasadan daha uygun teklifle yardımcı oldu.
    Güvenilir ve hızlı çözüm sundu.

• Ümit005 Ü kullanıcısına yanıt
    Poliçeleriniz hayırlı olsun.
  • Piyasaya göre uygun fiyata ( 1239₺) Allianz Sigortadan Opel Astra aracıma genişletilmiş kasko yapıldı. Erol Beye yardımlarından ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim. ( İmm 2500, servis seçimi serbest)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue mc -- 3 Haziran 2021; 11:45:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue mc

Piyasaya göre uygun fiyata ( 1239₺) Allianz Sigortadan Opel Astra aracıma genişletilmiş kasko yapıldı. Erol Beye yardımlarından ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim. ( İmm 2500, servis seçimi serbest)
    Poliçeniz hayırlı olsun hocam.

2,5Milyon imm, 15 gün ikame araç, tüm servislerde tamir seçeneği ile doludolu bir Allianz Poliçesi tanzim ettik. Hayırlı olsun.
  • Erol Bey'e teşekkür ederim. Hem trafik sigortası hem kaskoda en uygun fiyatı sundu ve çok ilgiliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pilotk

Erol Bey'e teşekkür ederim. Hem trafik sigortası hem kaskoda en uygun fiyatı sundu ve çok ilgiliydi.

Poliçeleriniz hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.
  • Arkadaşımızın 2015 Model aracına 956TL'sına poliçe kesilmiştir, izni dahilinde paylaşıyoruz.

🤩💥KASKO-SİGORTA ÇOK MU PAHALI?🤩💥LTD-AŞ ÇALIŞANI-MEMUR-MÜH.-ÖĞRETMEN-EMEKLİ KASKO ÖZEL İNDİRİMLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SigortaTower -- 4 Haziran 2021; 17:18:49 >
  • Merhabalar 16.06 tarihinde kasko 29.06 tariinde trafik sigortam sona eriyor teklif almam mümkün mü

• quote:

Orijinalden alıntı: taipen71

Merhabalar 16.06 tarihinde kasko 29.06 tariinde trafik sigortam sona eriyor teklif almam mümkün mü

Teklif sunulmuştur.
  • @SigortaTower her aşamada yardımcı oldu ,Kasko poliçesi içerisindeki detayları sorduğumda sesli arayıp bütün sorularıma cevap verdiler.

Koru sigorta üzerinden Kasko + Sınırsız İMM Yapılmıştır.

• ciddi0 kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederiz, iyi sürüşler dileriz.
  • Teşekkür ediyorum. Ray Sigorta'dan Kasko, Ak Sigorta'dan sınırsız İMM poliçelerimizi ve Trafik Sigortası poliçemizi uygun fiyata halletmiş olduk. Sorularımıza da cevap verdi sabırla sağolsun.

İnşallah sonraki poliçe tarihine kadar ihtiyacımız olmaz :) Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.