T

Teğmen
27 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba Ankara da direksiyon kaplama yaptırmak istiyorum.Aracım 2013 Fiat bravo temiz güzel işçiliği olan bir yer bilen var mı ?Ayrıca airbag tarafında küçük bir iz gibi bir şey var burası macun ile dolup boyanır mı acaba Fiat yazısının solunda buraya yıllar önce oto parfümü dökülmüş idi o yaptı bunu.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/75/bf/ed/75bfed8dde9663f3ea7c2482554f7d33.jpeg&t=0&width=480&text=1
Televizyonun smart tv özelliği silinmiş.Bu özelliğe bastıgımda saatlerce int bağlanıyor diye ekranda gidip geliyor ışık smart özelliğe sahip hiç bir özellik yok tekrar nasıl yükleme yapabilirim
Televizyonun smart dügmesine bastığımda hiç bir uygulama yok int bağlanıp saatlerce bağlanıyor uyarısı verip duruyor.Sanırım smart tv özellikleri silinmiş tekrar nasıl bunları getirebilirim.
1,5 yıl önce ismine güvenerek elektrolüks çamaşır makinası aldım.İki kez servise gitti makina bu süre zarfında.Bir gün eşim telefonda makinanın kapağının kilit mekanizmasının içe girdiğini söyledi ve servisi arayarak randevu aldık.Ben evde yokken eleman gelmiş ve iki kıytırık vida için 75 tl istedi bende eşime verme dedim elemanla telefonda görüştüm.Eleman diyorki vidayı sökmüşsünüz benim başka işim gücüm yok oturup başına vida sökcem veya evinize gelen biri sökmüştür diyince şalter bende attı ağzıma geleni söyledim.Şuan 10 gün oldu servisi arıyorum vidayı verin ben takcam diye elimizde yok siparişle gelecek diyorlar ama 75 tl verirsem hemen servis elemanı takacak anlıyacağınız iki kuruşluk vidayı vermiyorlar akılları sıra beni mağdur edecekler ama çok şükür mağdur değilim ben hallettim bi şekilde ama bu firmayı her yerde şikayet edeceğim.Siz siz olun sakın bu firmaya bulaşmayın.
Blackpanther multimedya sd karttan video izleyemiyorum ayrıntılı olarak video klipleri hangi proğramla neye çevireceğimi anlatacak biri yok mu 2 gündür uğraşıyorum allah rızası için
Yaklaşık birbuçuk ay önce bu firmadan ev satın aldık adını bile ağzıma almak istemiyorum ama olurda bu şirketten ev alma hatasına düşerseniz sakın ama sakın yaklaşmayın bu firmaya HİMMETOĞULLARI İNŞAAT EMLAK ETİMESGUT
904ta ses sistemi aldım sorun şu her 5-6 dakikada bir ses gidip 4-5 saniye sonra geliyor cd sorun var deyip radyoyu açtım ondada aynı film seyrederken ses kesiliyor 4-5 saniye sonra geliyor belirli periyotta böyle gidiyor ayarlarda bir sorun mu var acaba veya kumandada yanlış yeremi bastım teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 19 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 144
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.859 (Bu ay: 133)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.