Şimdi Ara

🤩💥KASKO-SİGORTA ÇOK MU PAHALI?🤩💥LTD-AŞ ÇALIŞANI-MEMUR-MÜH.-ÖĞRETMEN-EMEKLİ KASKO ÖZEL İNDİRİMLER (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
902
Cevap
106
Favori
58.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Allianz %30 özel indirimlerimizden birini sizin için kullandık hocam, dolu dolu bir poliçe oldu. 4000₺ olan poliçeyi %30 özel indirim + %5 peşinat indirimiyle 2600₺ bandına tanzim ettik, hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SigortaTower kullanıcısına yanıt

Hocam benim kasko 1700 tl civarında çıktı.

Yanlışlık yok değil mi?

• III I II III I I kullanıcısına yanıt
    Hocam doğrudur, forumdan başka bir arkadaşımıza kestiğimiz poliçe vardı, nickler üzerinden bazen karışıklık oluyor, kusura bakmayın.Çoğu firma 3000TL bandı verirken, 1680TL üzerinden sizin kaskonuzu kesmiştik, hayırlı olsun tekrardan.
  • Hocam kusurluk bir durum yok, gerçekten çok uyguna kasko yaptırdım.

Teşekkür ederim.

• Tamamlayıcı sağlık teklifi alabilir miyim? Şehir Ankara, geçmiş hastalık yok

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baleful -- 7 Aralık 2021; 21:50:52 >
  • @SigortaTower size özel mesaj gönderemiyorum. Telefon no gönderir misiniz?

• 0532 621 97 08 üzerinden ulaşabilirsiniz.

• SigortaTower kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Kasko için taksit sunuyor sunuyor musunuz? Sunuyorsanız peşin fiyatına taksit yapıyor musunuz yoksa vade farkı mı alıyorsunuz?

• Ermeydan E kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

Bu konuda çoğu sigorta şirketi fark uygulanmamaktadır. Tek çekim ödeme yapılması halinde Allianz %4.75… AXA %5... Groupama %3 gibi indirimler yapmaktadır.

• Selamın aleyküm . Aracım için trafik sigortası yaptıracağım geçen sene ethica üzerinden çok iyi bir fiyata yaptirdim. Bu sene daha fiyat almadım. Sizde ki indirim olayları dikkatimi çekti. Memur+çocuk indirimi birleşimi oluyor mu acaba ?

• Meslek indirimleri kaskoya has indirimlerdir, çocuk indirimi ise hem sigorta hem kaskoda uygulanmaktadır, bilgilerinizi iletmeniz halinde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
  • Merhaba benim için de bir kasko çalışması yapabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi messi100 -- 28 Aralık 2021; 14:21:52 >
  • messi100 M kullanıcısına yanıt
    Whatsapp Telefonlarımızdan 0532 621 97 08 - 0 546 560 74 88 - 0537 780 28 62 herhangi birine ruhsat resminizi iletmeniz yeterlidir hocam.
  • Yeni yılda arkadaşlarımıza yardımcı olmaya devam etmekteyiz.

Trafik sigortalarında ve Kaskoda 6 yaş altı çocuk sahibi araç sahipleri için indirim devam etmektedir.
  • zorunlu trafik ve sınırsız imm sigortası yaptırdım hızlı bir şekilde, teşekkür ediyorum.

• StG 44 kullanıcısına yanıt
    Poliçeleriniz hayırlı olsun hocam. Trafik Sigortası + çekici + sınırsız imm poliçeleri sağlanmıştır.
  • Merhaba

Trafık ve kasko yaptırmak ıstıyorum aracıma yardımcı olurmusunuz

• freedom058 kullanıcısına yanıt
    Sizlere teklif sunabilmemiz için gerekli bilgiler ise şunlardır;

Ruhsat Resminizi direkt iletebilirsiniz veya

Şahıs araçları için T.C. Kimlik numarası - Şirket araçları için Vergi Numarası
    Plaka No
    Kasko indirimi için meslek bilgisi (A.Ş. Çalışanı, memur, mühendis, emekli vs.)
    0-6 Yaş altı çocuk varsa Kimlik numarası
    Ruhsatın ad soyad yazan yaprağında sağ alt köşede yer alan RUHSAT SERİ NO bilgisi,
    >>Ruhsatınız yanınızda yoksa, ruhsat Seri No bilgisine E-Devlet üzerinden Araçlarım başlığını kullanarak ulaşabilirsiniz. E-devlet araçlarım linki:https://www.turkiye.gov.tr/araclarim

Whatsapp Telefonlarımızdan 0532 621 97 08 - 0 546 560 74 88 - 0537 780 28 62 herhangi birine ruhsat resminizi veya yukarıdaki bilgileri ileterek veyahut Özel mesaj yolu ile veya info@sigortatower.net mail adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçmeniz halinde aynı gün içerisinde en uygun fiyat çalışmasını yaparak size bilgi vereceğiz.

• Yeni yılda arkadaşlarımıza yardımcı olmaya devam etmekteyiz.

Trafik sigortalarında ve Kaskoda 6 yaş altı çocuk sahibi araç sahipleri için indirim devam etmektedir.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.